Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bütün Eylemler

Bu akış otomatik olarak güncellenir

1. Geçen saat
  2. Türkiye'nin dört bir yanından 60 yılda toplanan 250 bin birey ile 10 bin türden oluşan koleksiyonun korunduğu, sergilendiği ve bilimsel araştırmaların yapıldığı Atatürk Üniversitesi Biyoçeşitlilik Bilim Müzesi’nde açılış için çalışmalarda son aşamaya gelindi.Haberi Haber Kaynağından Oku
  3. Formula 1 Miami Grand Prix'inde pole pozisyonu Max Verstappen'in oldu.Haberi Haber Kaynağından Oku
  4. Bugün
  5. Yenikapı miting alanında yarın Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından düzenlenecek Mevlidi Nebi programı nedeniyle saat 09.00’dan itibaren kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar açıklandı.Haberi Haber Kaynağından Oku
  6. Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), "Casusluk nedir?" başlığıyla yayınladığı video ile yurttaşları casusluk faaliyetlerine karşı uyardı.Haberi Haber Kaynağından Oku
  7. Trendyol Süper Lig'in 335. haftasında Kayserispor ile Fatih Karagümrük 2-2 berabere kaldı. Kırmızı kart gören Feghouli, Galatasaray maçında oynamayacak.Haberi Haber Kaynağından Oku
  8. Serie A karşılaşmasında Inter deplasmanda Sassuolo'ya 1-0 yenildi.Haberi Haber Kaynağından Oku
  9. Kocaeli D130 Karayolu’nda bir şahıs, kıyafetlerini çıkararak çırılçıplak dolaştı. O anlar yurttaşların cep telefonuna yansıdı.Haberi Haber Kaynağından Oku
  10. Vanspor FK'nin başkanı Feyat Kıyak, normal sezonun son haftasında Serik Belediyespor'un, Esenler Erokspor maçına 19 yaş altı takımıyla çıkmasına ilişkin açıklamalarda bulundu.Haberi Haber Kaynağından Oku
  11. Deneyimli oyuncu Cengiz Bozkurt Leyla ile Mecnun dizisi hakkında konuştu. Dizide 'Erdal Bakkal' rolünü canlandıran Bozkurt, dizinin bir kez daha çekilmemesi gerektiğini ifade etti.Haberi Haber Kaynağından Oku
  12. Konya’nın Beyşehir ilçesinde banyodaki duşa kabin camının patlaması sonucu 2 kardeş yaralandı.Haberi Haber Kaynağından Oku
  13. Samsunspor tribünleri, Trabzonspor maçında "Osayi-Samuel" tezahüratları yaptı.Haberi Haber Kaynağından Oku
  14. CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Sinan Ateş suikasti iddianamesine ilişkin, "Sinan Ateş suikasti tam anlamıyla aydınlanana kadar peşini bırakmayacağız" dedi.Haberi Haber Kaynağından Oku
  15. Croquembouche, Fransız mutfağının zarafetini ve ustalığını yansıtan bir tarif. Hem hazırlanması hem de sunumu biraz zaman alabilir, ancak sonuç kesinlikle buna değer. Özel günlerde sevdiklerinizi etkileyebileceğiniz bir tarif arıyorsanız, Croquembouche tam size göre olabilir...Haberi Haber Kaynağından Oku
  16. THY EuroLeague Yönetimi, Fenerbahçe Beko - Monaco maçının ardından yaşanan olaylara ceza verdi.Haberi Haber Kaynağından Oku
  17. Green Card sonuçlarının açıklanıp açıklanmadığı merak ediliyor. Peki, Green Card sonuçları açıklandı mı? Green Card Başvuru sonuçları nereden bakılır? Green Card sonucu sorgulama ekranı...Haberi Haber Kaynağından Oku
  18. LaLiga'nın 34. haftasında Girona'nın Barcelona'yı 4-2 mağlup etmesi sonrası Real Madrid, bitime 4 hafta kala 36. kez şampiyonluğunu ilan etti.Haberi Haber Kaynağından Oku
  19. Michael Sarnoski imzalı "The Death of Robin Hood" filminin başrolleri Hugh Jackman ve Jodie Comer oldu.Haberi Haber Kaynağından Oku
  20. Ünlü şarkıcı Simge Sağın geçen yıl katıldığı Galatasaray'ın şampiyonluk töreni hakkında konuştu. Sağın, "Ben çok fanatik Beşiktaşlıydım, artık değilim. Fanatikliğimi geçen yıl bunları yaşarken aslında bir kenara bırakmak zorunda kaldım. Çünkü yaşadığım şey benim fanatikliğimin de üstüne çıktı" dedi.Haberi Haber Kaynağından Oku
  21. Ünlü şarkıcı Simge Sağın geçen yıl katıldığı Galatasaray'ın şampiyonluk töreni hakkında konuştu. Sağın, "Ben çok fanatik Beşiktaşlıydım, artık değilim. Fanatikliğimi geçen yıl bunları yaşarken aslında bir kenara bırakmak zorunda kaldım. Çünkü yaşadığım şey benim fanatikliğimin de üstüne çıktı" dedi.Haberi Haber Kaynağından Oku
  22. Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Ramazan Özünal, 20-30 bin nüfuslu mahalle ve köylerde muhtar olan kişiler için meclis üyeliği ve yeşil pasaport talep etti.Haberi Haber Kaynağından Oku
  23. 3 Mayıs'ta hayatını kaybeden, Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü kurucularından sanatçı Prof. Dr. Zafer Gençaydın bugün toprağa verildi.Haberi Haber Kaynağından Oku
  24. Formula 1 Miami Grand Prix'sindeki sprint yarışını, Red Bull takımının Hollandalı pilotu Max Verstappen kazandı.Haberi Haber Kaynağından Oku
  25. Antalya İnşaat Mühendisleri Odası Araştırma Komisyonu’nun hazırladığı Tünektepe Teleferiği Kazası Teknik Değerlendirme Ön Raporu kamuoyu ile paylaşıldı. Raporda; teleferiğin projelendirmesini çizen mühendisin, kontrol eden kişinin unvanı, oda sicil numarası ve ıslak imzasının bulunmadığı, TS EN 13107 şartnamesinin sağlanmadığı ve yapım aşamasında inşaat mühendisliği hizmeti almadığı yer aldı. Skandallar zincirinin ortaya çıkması Türkiye gündemine oturdu.Haberi Haber Kaynağından Oku
  26. Ardahan'da, rehabilitasyona giden öğrencilerin de bulunduğu yolcu minibüsünün yağış nedeniyle kayganlaşan yolda devrildiği kazada 1 kişi yaşamanı yitirdi, 13 kişi yaralandı.Haberi Haber Kaynağından Oku
  27. Almanya Bundesliga'nın 32. haftasında Bayern Münih, deplasmanda Stuttgart'a 3-1 yenildi.Haberi Haber Kaynağından Oku
  1. Daha Fazla Eylem Yükle
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.