Jump to content

Turkish-Media Forum Şairleri

Turkish-Media Forum şairleri dizini... Forumumuzdaki şairlerin şiirleri. Onlara özel, onlara adanmış bir bölüm...


Yardım ve Dizin Kuralları

Bende T-M şairi olmak istiyorum, ne yapmalıyım???

-Turkish-Media şairleri forumunda isminize bir Şair bölümü açılmasını istiyorsanız lütfen ilgili moderatöre en az 5 adet şiirle bir öm gönderip, isteğinizi belirtiniz. İsteğiniz ilgili moderatör tarafından değerlendirildikten sonra eğer uygun bulunursa en kısa sürede adınıza Şair bölümü açılacak ve bu size bir öm ile gönderilecektir. Bundan sonrasında şiirlerinizi isminize açılan başlık altında yayınlayabilirsiniz.
Adınıza açılan şair bölümünüze özel bir isimlendirme belirtmediğiniz taktirde Örnek " LostsouL'un Şiirleri " olarak açılacaktır.
Eğer Şaiir bölümünüze özel bir isim isterseniz örnek "Bunun Bir Anlamı Olması Gerekmiyor" _ "LostsouL " olarak açılabilecektir.

Forum Şairleri Forum Kullanımı ve kuralları

_ "Turkish-Medya Forum Şairleri" forumunda yazmış olduğunuz Şiir ve iletilerin tüm sorumluluğu yazan üyeye aittir ve bu iletilerin içeriğindeki hiçbir ifade Turkish-Medya'yı ve yöneticilerini bağlamaz.

_ Bu bölümde yayınlacak şiirler tamamıyla size ait olmalıdır. Aksi durumda bu tür iletiler uyarılmaksızın silinir ve tekrarında adınıza açılan Şiir Dizini geri alınır. Başka Şairlere ait şiirleri lütfen "Şiir Forumu" başlığı altında yayınlayınız.

_ Gönderilen Şiirlere yapılacak yorumların konu dışına çıkmamasına gayret edilmelidir. Aksi takdirde bu tür iletiler uyarılmaksızın silinecektir.

_ Sitemiz, üyelerimiz tarafından eklenen şiirlerin telif haklarını (copyright) sahiplenmez veya üstlenmez. Bu konuda herhangi bir hak da talep edemez. Bu hakların tümü kullanıcının kendisine aittir ve sorumlulukları da kullanıcıyı ilgilendir. Siteden kopyalanarak başka sitelere, televizyonlara, gazetelere, vb. herhangi bir medya organına aktarılan şiirlerin hiçbir yasal sorumluluğunu veya yasal takibini üstlenmez.

_ Sitemiz bir arşiv sitesi değildir ve şiirlerin arşivlenip saklanmasından sorumlu tutulamaz. Teknik aksaklıklardan dolayı doğabilecek kayıplara karşı, yayınladığınız tüm şiirlerin bir adet kopyasını saklı tutmanız önerilir

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.