Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

yasef.

taş duvar

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
arkadaşım hangi tarihi kaynaklar bu yönde ? şuna bu yönde iddialar var desek.

kaynak olmadığını iddia edemessin gir google ordan ulaşırsın bilgin varsa aktarırsın mademki bu yönde idddialar var doğruluk poayının ne oldunu söylede bizde aydınlanalım.saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşım sen önce iddianın dayanağını bir yaz

ben şimdi sana gelicem ben üç tane burnu olan adam var diyecem. sende bana haliyle e hani göster, diyeceksin. kendisini göster, resmini göster ne bileyim bir dayanak göster diyeceksin.

sonra bende sana, iddia var aksini ispatla diyeceğim :)

bak arkadaşım bir şeyin, aksi değil önce iddianın kendisi ispatlanır. yada ne bileyim iddianın neye dayandığına dair bir dayanak gösterilir. bir bulgu, bir delil vs

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kaynak madem üşendin ben kaynak söyleyim zahmet olmassa oku''Atatürk ve Kayıp Kıta MU'' kitabı veJames Churchward'ın tarih kitabları işine yarar.hem ayrıca şunuda belirtmek istiyorum.ben bi kaynaktan böyle bir biigiye ulaşmışım.merak etmişim acaba diğer leri bu konuda ne düşünüyor.bu iddiaaa doğrumu die paylaştım.fakat siz şahsımla ilgilendiniz.herneyse...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

benim biraz araştırmam var bu konuda....

genelde bu konu türkçü dergilerde geçer...

hz nuh un 4 oglundan biri olan yasef orta asyaya dogru göç etmiş yasefte ilk dogan çocugunun adını türk koymuş...

tabiki bunların kesin delili yok ama isterseniz sizlere türkler hakkında söylenmiş bir çok hadis ve beyanat sunabilirim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 yıl sonra...

benim biraz araştırmam var bu konuda....

genelde bu konu türkçü dergilerde geçer...

hz nuh un 4 oglundan biri olan yasef orta asyaya dogru göç etmiş yasefte ilk dogan çocugunun adını türk koymuş...

tabiki bunların kesin delili yok ama isterseniz sizlere türkler hakkında söylenmiş bir çok hadis ve beyanat sunabilirim

hadis ve beyanatları bir ara yazarmısınız

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.