Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Sor utanma!

.:CemYilmaz:.

Önerilen İletiler

• 2 ay sonra...

O zaman bende utanmıyorum ve soruyorum;

Yav arkadaş ben bu oyun işini bir beceremiyorum.Acemi olduğumdan mıdır nedir!

Geçenlerde Vice sity'yi aldım.Yükledim.Anah baktım 1. Cd ile oynanmıyo,2.cd ile oynanıyo.Neyse oynadık moynadık sonra bir gün baktım 2. cd ile deoynanmıyo.Sildim oyunu yeniden kurayım dedim, ha kurulsa ya 2. CD yi takınca biraz sonra''error: mp3 aut'' vb. yazıyo.defalarca denedim yok olmuyooo

Sizce neden olmuyo bi yardım ediverseniz. :(:blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...
Sorayım  buyur  ekran  Kartı   kaldırmayan  Bir oyunu  pc  de oymatmak  Mümkünmü    Cevapla Bakalım   Ram  256  Ama 224  lere kadar Düşmüş  ben  bu  ram ve ekran  Kartıyla   undergrand  falan   oynayabilirmiyim

Belki  Cevabı  gelmeyecek  Çünkü  Sen    yoksun  Sanırım :)

2034[/snapback]

64 lük ekran kartıyla bile oynarsın ama oynarsın anlatmak istediğimi anlıyorsun değilmi .

evet 256 lık ram ve 128 lik ekran kartıyla oynarsın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

O zaman bende utanmıyorum ve soruyorum;

Yav arkadaş ben bu oyun işini bir beceremiyorum.Acemi olduğumdan mıdır nedir!

Geçenlerde Vice sity'yi aldım.Yükledim.Anah baktım 1. Cd ile oynanmıyo,2.cd ile oynanıyo.Neyse oynadık moynadık sonra bir gün baktım 2. cd ile deoynanmıyo.Sildim oyunu yeniden kurayım dedim, ha kurulsa ya 2. CD yi takınca biraz sonra''error: mp3 aut'' vb. yazıyo.defalarca denedim yok olmuyooo

Sizce neden olmuyo bi yardım ediverseniz.  :(  :blushing:

1836[/snapback]

arkadaşım oyun dosyaların hasar görmüş olabilir tamemen kaldır pc den sonra tekrar yükle www.megagames.com sitesinden (site ingilizce )no cd crackini indir proğram files/rocstarsgames/gta vice city klasörünün içine kopyala cd siz oynayacaksın verdiğim linkten indiremez isen ben sana indirmen için direkt linki veririm

kolay gelsin..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 11 ay sonra...
  • 5 ay sonra...
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.