Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kocasına düşkün kadın

cagriboy

Önerilen İletiler

Birgün bir kadın kocasına çok düşkünmüş kocası ne isterse yapıyormuş çok hamaratmış.Kocası ise Bu yüsden karısını kendinden üstün görüp kıskanıyormuş.Adam karısının bi açığını bulmak istemiş.Birgün karısına ben balık istiyorum diye bir not bırakıp çıkmış.Kadın kocasının ne tür balık istediğini bilemediği için her türden balık pişirmiş.Akşam pencereden bakıyormuş.Kocası geliyormuş.Kadın Hemen Masada bi eksik varmı diye bakmış.Herşey tammış ama çocuğu masanın tam ortasına kakasını yapmış Kadın onu Kap ile Kapamış kocası geldiği için temizleyememiş.Kocası geldiğinde Başlamış Sazan istiyorum karısı göstermiş.İstavrit istiyorum demiş,göstermiş.Kocası saymış saymış sonra sinirlenmiş b.k istiyorum demiş.Kadında Onu açmış:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Üç adam cennetin kapısında sorgu meleğinin karşısında duruyormuş

(doğal olarak yeni ölmüş adamlar bunlar).

İlk adama nasıl öldüğünü sormuş melek. Adam anlatmış:

"Uzun süredir karımın beni aldattığından şüpheleniyordum. İş seyahatine gitme bahanesiyle evden çıktım ve 2 saat sonra haber vermeden döndüm. Karım çıplaktı ve banyodan yeni çıktığını söyledi ama ben ona inanmadım çünkü saçları kuruydu. Hırsla evi aramaya başladım, kimse yoktu, fakat yatak odasının penceresinde iki el gördüm. Yarı çıplak ter içinde bir adamdı bu.. Ellerine vurarak onu aşağı düşürdüm ama çok şanslıymış, çiçek tarhının üzerine düştü ve ölmedi.Ben de buzdolabını üzerine attım.Adam öldü ama bende kalp krizi geçirdim."

Sıra ikinci adamdaymış:

Şortumu giymiş evimde günlük sporumu yapıyordum. Koşu bandını fazla hızlandırmış olmalıyım, birden şerit koptu ve beni üzerinden fırlattı,pencereden dışarı uçtum. Neyse ki alt katın penceresine tutunabildim.Ama manyağın biri beni ellerime vurarak aşağı düşürdü.

Neyse ki çiçeklerin üzerine düşüp kurtuldum ama sapık herif bu sefer de üzerime buzdolabını attı ve burdayım işte..."

sıra üçüncü adamdaymış:

"Ben buzdolabının içinde çıplak bir şekilde bekliyordum, kendimi burada buldum."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Adamın bi tanesi sapık ötesi bi şeymiş

egillen birini görmesin hemen yapışırmış

bu böle bi kaç defa devam etmiş

en sonunda melekler bunu yukarıya çekmişler

yaptıgının ne kadar ahlaksızca oldugunu anlatmışlar ve eger bi defa daha yaparsan seni cehenneme atacagız demişler

adam tövbe etmiş

aradan bi beş sene geçmiş

bir halk otobüsünde giderken egilen birini görmüş ve malum

o an PUF yok olmuş

bu adamın bi tanede

oglu varmış aynı huy bundada var tabi

bir iki derken

bunuda melekler yukarı çekmiş ve babasına yapılan uyarı bunada yapılmış

haliyle korkuyla buda tövbe etmiş

yine aradan bi beş sene geçmiş

buda yolda egilen birini görmüş

malum PUF yok olmuş

bu genç kendine geldiginde etrafına bakmış ve cok sasırmış

ortalık buz gibi tirtir titriyor

bakmış bi zebani geliyor hemen sormuş

ya burası cehennem deilmi , demiş

zebani: evet cehennem

genç: peki neden soguk burası cehennemde ateş yokmuydu

zebani : ( sinirli bi biçim de ) BABAN Bİ RAHAT BIRAKMIYOR Kİ ATEŞİN ALTINA EGİLİP Bİ İKİ ODUN ATALIM.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Otobüsümüz Trabzondan hareket etmişti. Bartına doğru yol alırken şoför mahalinin arkasındaki koltuktaki bey yasak olmasına rağmen cep telefonu ile konuşuyordu. Şoför bir iki "şey efendim", "yasak" falan dediyse de beyfendi konuşmaya devem ediyordu.

Şoför dayanamayıp :

- Kardeşim bilmiyor musun otobüste konusmak yasaktır,arabanın sistemini bozuyorsun.

Beyefendi hiç oralı bile olmadan:

- Uşağum Tursun otobüste konuşmak yasakmış. Sen konuş ben seni dinleyrum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

10 kişiyi öldürmekten ömür boyu hapis mahkumu olan adam hapisten kaçar. Kaçarken önüne çıkan bir eve girer ve yataklarında uyumakta olan bir çifti esir alır. Adamı bir sandalyeye, kadını da yatağa bağlar. Bir an etrafına bakınıp kadının üstüne atlar ve boynunu öpmeye başlar. Aradan bir dakika bile geçmez, mahkum yeniden ayağa fırlar ve odayı terkeder. Bunun üzerine adam karısıyla konuşmaya başlar;

- "Sevgilim, bu adam yıllardır kadın görmemiş. Boynunu nasıl öptüğünü gördüm. Sanırım geri gelince seninle birlikte olmak isteyecektir. Aman ne derse yap, onu sinirlendirme, sadece memnun olmasını sağla'ki burdan sağ çıkabilelim. Unutma hayatımız buna bağlı. Dayanıklı ol ve unutma, seni seviyorum!".

Kadın bu sözler üzerine gülümser ve sakince konuşur;

- "Haklısın sevgilim bu adam yıllardır kadın görmemiş ama o sırada benim boynumu öpmüyor, kulağıma senin çok yakışıklı olduğunu, seni çok beğendiğini söylüyordu. Hemen ardından'da bana vazelinin banyoda olup olmadığını sordu. Dayanıklı ol ve unutma, bende seni seviyorum!"...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.