Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

''SENİ SEVİYORUM''

tülvent

Önerilen İletiler

''SENİ SEVİYORUM''

Sevgili gençler bugün sizden bir şey isteyeceğim. Sakın kimseye ''Seni seviyorum'' demeyin. Lütfen! Kullanmayın artık bu sözü. Başka bir şey deyin birbirinize onun yerine. Duygularınıza daha denk düşen bir şey...

Benim aklıma gelmiyor ama siz bulursunuz. Ne de olsa sizin duygularınız. Hayır, içini dolduracaksanız ''Seni seviyorum'' un, bir diyeceğim yok. Ama umudum da yok.''Seni seviyorum'' öyle, ''Kendine iyi bak'' gibi bir söz değildir. Laf olsun diye söylenen...

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde hakkını vereceksiniz. Bir kere onu gerçekten seviyor olmanız lazım. Yani öyle dokununca geçiverecek arzularla falan karıştırmayacaksınız.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, o biri en az tuttuğunuz takım kadar önemli olacak hayatınızda.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, bir saat eksik uyumayı göze alabileceksiniz onu daha çok görmek uğruna.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, elini tutmak da önemli olacak başka şeyler kadar.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, ''Sevgilimsin'' de demiş olduğunuzu bileceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, onu özleyecek, düşünecek,merak edeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, onun gözü telefonda (evet, cep telefonu çıktığından beri kulak değil gözler telefonda) aramanızı beklediğini unutmayacaksınız.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, ona sürprizler yapmayı, ufak hediyeler almayı ihmal etmeyeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, ona şiirler okuyacak hatta kabiliyetiniz varsa, yazacaksınız da.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, şarkıdaki gibi, ellerinizde çiçeklerle kapısında bekleyeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, belki ömrünüzün sonuna kadar değil, ama hiç olmazsa yarın ve öbür gün de seveceğinizden emin olacaksınız.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, aynı zamanda ''Free takılalım'' da diyemeyeceğinizi bileceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, o aşktan söz ederken siz ''Ben almayayım'' demeyeceksiniz.

Nasıl? Çok mu zor? Fazla mı zahmetli? İnsanın birini sevip sevmediği tam da böyle belli oluyor arkadaşlar. Sevmeyince ''iş'' gibi geliyor bütün bu saydıklarım. O zaman ''Seni seviyorum'' demeyeceksiniz. Bu kadar basit! Bir gün farkında olmadan bütün bunları yapıyor olduğunuzu görünceye kadar.

Şimdi ''Ne var bunda? Keşke herkes birbirine bolca '' 'Seni seviyorum' dese'' diye düşünenler olacaktır. İyi... O zaman birbirini gerçekten sevenler yeni bir söz bulsunlar söyleyecek. ''Seni seviyorum'' orta malı olsun. Zaten oldu olacağı kadar.

P. SUDA

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hissetmeden asla söyleyemediğim ama hissettiğimde de dolu dolu söylemeyi en çok sevdiğim cümle...:):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 5 ay sonra...
  • 8 ay sonra...

Kolay seviyorum sanırım. Düşman olamıyorum. Sebebini bilmediğim bir sebepten, ama galiba hayatı sevmemden dolayı hayata dair her şeyi, herkesi seviyorum. Kızgınlıklarım saman alevi. Konuştukça, anladıkça, dinledikçe tüm insanların sevilecek, değişik yanları görebiliyorum. Tüm canlılar, birbirlerinin eksikliklerini tamamlayan bir bütün benim için. Herkesin istediği anlaşılmak, değer verilmek ve aslında sevilmek, fakat sevgiyi vermek onlara yetebilmek zor olan.

Demek ki önemli olan sevgi dolu biri olabilmek ve bu arada sevilip sevilmemeyi çok da umursamamak. Mutluluğun anahtarı bu. Beklentileriniz büyüdüğünde, almak ve olmak istedikleriniz arttığında, sevilseniz bile bunu farketmeyebilir, yetinmeyi bilmeyebilirsiniz. Hırslarımız sevgisizliğe giden yolculukta tek yönlü bir biletten ibaret.

Mutluluk kendimizi, çevremizi. taşı, toprağı, canlıları kısacası benliğimizle taban tabana zıtlıklar da dahil, hayatımızda var olan herşeyi sevebilme bilincimizde saklı...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Yok, ''İnsan hareketleriyle karşısındakine 'seni seviyorum' demeli''

yok, ''çok sık söylenmemesi gerekir''

yok efendim, ''söylenmediği sürece daha değerlidir'' deseler de asla katılmıyorum.

İçinizden geldği an sakın söylemekten kaçınmayın, çünkü yarın çok geç olabilir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.