Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Olta Haber Ajans: "Partinin yarısı cep telefonlara bakarak geçti"

mengutuncbilen

Önerilen İletiler

Yanda: Partide birçok cep telefonu ekranı bunun gibi romantik ve eğlenceli anlar yansıttı

İSTANBUL - Dün akşam bir grup arkadaşın verdiği partiye gelenlerin nerdeyse hepsi vaktin yarısını cep telefonlarına bakarak geçirdi.

"Güzel partiydi valla, bayağı eğlendim," dedi 21 yaşındaki Işıl Tekinalp. "Emaillerime baktım, Facebook'umun status update'ine 'PARTYYY!' yazdım, sonra Twitter mesajlarımı okudum. Zaman uçup geçti."

Partide salonun bir köşesinde bulunan ve birbirlerinin varlığından habersiz beş kişi aynı anda iPhone ve Blackberry'leriyle meşgul olarak eğlendi.

"Parti süperdi," dedi 23 yaşındaki Yalçın Demiryürek. "YouTube'da en az yirmi video seyrettim, sonra bir ara videolardan biraz sıkılınca online blackjack oynadım, iyidi."

Partide bilgisayarının playlistinden müzik çalan ev sahibi Evin Hoşyurt, arkadaşlarının geldiğine sevindiğini belirtti.

"Şahaneydi, herkes ordaydı..." dedi Evin. "Gerçi tam olarak kimin orda olduğundan emin değilim çünkü bütün akşam bilgisayarımdan şarkı seçip Limewire ve Vuze'dan filan şarkı indiriyordum, ama bayağı kalabalıktı."

Evin'in yakın arkadaşlarından Neslihan Kiremitçi, müziği çok beğendiğini belirtti.

"Müzik süperdi. Herkes ne dinliyordu bilmiyorum, ama ben iPhone'umda iTunes'dan Trance playlistine bir daldım, sorma. Deli gibi dans etmekten iki dakkada bir kulaklıklarım kulaklarımdan fırlıyordu."

Partide flörtleşen gençler arasında yeni aşkların da doğduğu gelen haberler arasında.

"Partide çok hoş bir çocukla konuştum, Serdar diye, beni okuldan tanıyor, ve uzun zamandır beğeniyordum," dedi yüzündeki kocaman gülümsemeyi saklayamayan üniversite öğrencisi Betül Sever. "Dün gece ilk defa Facebook'umda beni poke etti. Bende onu geri poke ettim. Sonra mesaj yazdı 'nbr?:)' diye, başladık chat etmeye, bir o mesaj yazıyor, bir ben. Sonra Facebook'dan çıkıp doğrudan SMS yollamaya başladık birbirimize... işin kısası, yarın akşam buluşacağız, çok heyecanlıyım!!"

Dün gece çok iyi vakit geçirdiğini belirten bir başka genç de Evin'in partisinden gayet memnun ayrıldığını belirtti.

"Süper geceydi, uzun zamandır beğendiğim bir kızla konuştum," dedi üniversite öğrencisi Serdar Bilgen. "Dün gece onu ilk defa Facebook'da poke edebilme cesareti buldum. Oda beni geri poke etti. Sonra mesaj yazdım 'nbr?:)' diye, başladık chat etmeye, bir ben mesaj yazıyorum, bir o. Sonra Facebook'dan çıkıp doğrudan SMS yollamaya başladık birbirimize... işin kısası, yarın akşam buluşacağız, çok heyecanlıyım!!"

(OHA)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.