Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Komikimsi Şeyler..

*NATALIA*

Önerilen İletiler

Hımbıl

"İstediğin çikolata olsun, ben sana alırım." diyorum, "Aferin." diyor. "Hem ye de kilo al, ben balık etli kızlardan hoşlanırım." diyorum, "Bence bütün erkekler balık etli seviyor ama sıfır bedenlere bakıyor, kızlar da üçgen vücutlara bakıp hımbıllarla takılıyor." diyor. Susuyorum. Şimdi bu bana hımbıl mı demek istedi ya?

-------

Küçülmek

22 yaşındaki ben, uğruna 24 yaşındaki nişanlımı terk ettiğim 18 yaşındaki sevgilim tarafından 16 yaşındaki bir kızla aldatıldım.

-------

Yok artık

Üç milyarlık toprak parçası için dava açan, sekiz milyar harcayıp üzerine davayı kaybeden, mahkemeyi kaybettiği için mahkeme masraflarını da ödemek zorunda kalan, mahkeme salonundan kaybetmiş ama gururlu bir komutan gibi başı dimdik çıkan ve "Pişman değilim!" deyip bizi kopartan kişi annemdir...

-------

Kota

Annem de yengem de internetteki kotayı aşmamızdan muzdarip bir şekilde birbirlerine dert yanıyorlar. Annem: "Biz her ay potayı aşıyoruz valla." Yengem: "Bizimkiler de fotayı bir ay aşıyor, bir ay açmıyor." Kotayı bir türlü aşamadığımıza göre sorun yok.

-------

İstatistiksel düşünce

Küçük oğlum kızgın bir anında "Baba sen annemi benden daha çok seviyorsun. Annemi sonradan tanıdın ama beni doğduğumdan beri tanıyorsun!" dedi. Buyrun buradan yakın, bu ne şimdi?

--------

Bireysellik

Anneme, `Hayatıma giren erkekler neden bu kadar çabuk çıkıyor? Bendeki

şanssızlık genetik mi?` diye sordum.

`O senin bireysel salaklığın, bizi bulaştırma!` dedi. Hemen sustum.

:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.