İçeriğe atla

Fotoğraf

Müzik bitti adam öldü

Bu başlığa 16 cevap verilmiş

#1 XOzibo

XOzibo

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 48 İleti

Gönderi Tarihi: 30 Aralık 2007 - 09:26

Bir cinayet ve tek ipucu müzik bitti adam öldü

bana öyle sorular sorunki sadece evet veya hayır diyeyim sizde adamın nasıl öldüğünü bulun

#2 Misafir_taurusmutis_*

Misafir_taurusmutis_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 30 Aralık 2007 - 14:09

İdam mangası önündeki bir adam mı bu acaba..:huh:

Trampetler çalmaya başlar,ateş emriyle trampetler susar ve adam yediği mermilerle ölür..;)

#3 XOzibo

XOzibo

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 48 İleti

Gönderi Tarihi: 30 Aralık 2007 - 18:46

İdam mangası önündeki bir adam mı bu acaba..:huh:

Trampetler çalmaya başlar,ateş emriyle trampetler susar ve adam yediği mermilerle ölür..;)

hayır ama sen bunu kesin bulursun

#4 Misafir_taurusmutis_*

Misafir_taurusmutis_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 31 Aralık 2007 - 00:56

Haydaa..Üstüme stres yükledin bak şimdi..:D

O halde,idam mahkumunun son arzusu,bir müzik dinlemek olsun he..;)

#5 xxxabacxxx

xxxabacxxx

Yeni Üye

• Φ Üyeler
  • Pip
  • 75 İleti

Gönderi Tarihi: 31 Aralık 2007 - 13:46

İdam mahkumuna takıldın taurusmutis. İdama mahkum olanı öldürmek cinayet olmaz di mi?. Resmi iş yani.
Öyleyse cevap ne diceksin.
Şöyle bir senaryo düşünelim. Testere filmindeki gibi adamı sandalyeye bağladınız bir taş plak çalıyor. Bittiğinde kol kalkacak ve ona bağlı tetikleyici harekete geçecek ve bum!! Peki katil kim. :unsure:
Bence bir müzisyen olarak ilk şüpheli sensin. Cinayet saatinde nerdeydin? şahidin var mı??

#6 XOzibo

XOzibo

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 48 İleti

Gönderi Tarihi: 31 Aralık 2007 - 16:40

İdam mahkumuna takıldın taurusmutis. İdama mahkum olanı öldürmek cinayet olmaz di mi?. Resmi iş yani.
Öyleyse cevap ne diceksin.
Şöyle bir senaryo düşünelim. Testere filmindeki gibi adamı sandalyeye bağladınız bir taş plak çalıyor. Bittiğinde kol kalkacak ve ona bağlı tetikleyici harekete geçecek ve bum!! Peki katil kim. :unsure:
Bence bir müzisyen olarak ilk şüpheli sensin. Cinayet saatinde nerdeydin? şahidin var mı??

Hayır arkadaşlar siz bana soru sorun ama sadece evet hayır diye cevaplayabileceğim sorular

#7 kahin

kahin

Genç Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • PipPip
  • 396 İleti

Gönderi Tarihi: 31 Aralık 2007 - 17:16

adam kör bir canbaz ve ipte yürüryor bildiği te şey ise ip bittiğinde yolunda bittiği ..müzk durunca yol bitti zannediyor ve iniyor ipten ...daha sorna da ölüyor..
İnsanların eksiklikleri bazen, aynı zamanda en güçlü tarafları olabilir: Ama yeter ki bu eksiklik kafalarında olmasın
.................dünüm yok yarınım sır............

............ tarlaya ektiğin rüzgarsa,her zaman fırtına biçersin .................

#8 XOzibo

XOzibo

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 48 İleti

Gönderi Tarihi: 01 Ocak 2008 - 07:18

adam kör bir canbaz ve ipte yürüryor bildiği te şey ise ip bittiğinde yolunda bittiği ..müzk durunca yol bitti zannediyor ve iniyor ipten ...daha sorna da ölüyor..

doğru ama keşke söylemeseydin taurusmutis'in bilemediği bi soru çıkmıştı

#9 Misafir_taurusmutis_*

Misafir_taurusmutis_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 01 Ocak 2008 - 15:09

İltifat olarak aldım,teşekkür ederim..:clover:

Ama sonuçta cevap verende benim yeğenim..:w00t: :D Kahin'cim tebrik ederim..:clover:

#10 Misafir_ishak_*

Misafir_ishak_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 16 Mart 2015 - 17:59

saten ölü oğul adam ollaughing.gif

#11 Misafir_İmagine_Anqel__*

Misafir_İmagine_Anqel__*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 22 Ekim 2015 - 22:09

Arkadaşlar yazdıklarınız yanlış bir kere ipucu da doğru değil . adam müzikle ilgileniyo adam hastanede komada . müzikle ilgilendğinden tedavi amaçlı radyo dan müzik açıyo doktorlar sonra bir anda elektrikler gidiyo ve radyo kesiliyo adam ölüyo cihazlar kapandığından

#12 Misafir_blackfjy_*

Misafir_blackfjy_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 22 Ekim 2015 - 22:26

yanlış arkdşlar bir kere o adam değil kadın

kadın müzkle uğraşıyo , hastanede  komada ,  tedaviye  yanıt vermesi için  odasına radyo koyuyolar çalışıyo sonra bir anda elektrikler kesiliyo elektriklr keslince radyo çalışmıyo   eh  radyodaki müzik susuyo  zaten elektrik gidnce kadını hayatta tutan cihazlarında elektrği  gidiyo ve kadın ölüyo

#13 Misafir_Misafir_*

Misafir_Misafir_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 12 Aralık 2015 - 16:07

bana öyle sorular sorunki sadece evet veya hayır diyeyim sizde adamın nasıl öldüğünü bulun

olen adam cambaz ve ip ustunde şarkıcnın ve seyircilerin onunde yukarda ıp ustunde yuruyor adamın dikkati müziğe bağlı ve müzik bitince adam bi nedenden dolayı bitiyor orayı bulamadım

#14 Misafir_MESLEK HIYARI_*

Misafir_MESLEK HIYARI_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 04 Mart 2016 - 10:42

adamın mesleği nedir abiler

#15 Misafir_Zekoo_*

Misafir_Zekoo_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 15 Eylül 2016 - 12:34

Adam sirkte gözü kapalı ipin üstünde müzik bitene kadar yürümeşin gerekiyordur müzik ip bitince müzik de bitecektir ve adamın düşmanı müziği zamansız kapatır ve adam ayağını dışarı atar yere düşer ve ölür

#16 Misafir_aleuna_*

Misafir_aleuna_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 05 Mart 2017 - 19:42

adam sirkte cambaz ve adam kör muzikle hareket ediyorum adam muzik bittigi an kendini birakiyor ve adam ölüyor

#17 Misafir_marul_*

Misafir_marul_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 12 Haziran 2017 - 13:26

adam sirkte ip cambazı gözü kapalı müziğe göre illerliyor.Müzik yanlış yerde bitiyor ve adam kendini bırakıyor. Sonra olan oluyor

Cevap ekle