Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

msnde biri seni engelerse nasıl anlarsın

barbar480

Önerilen İletiler

yalnış biliyosun arkadaş sil eğer aktifse o kişi seni silmiştir.gami diye bi program var engelleyenleri görmek için.arkadaşla denedik işe yarıyo mu diye.engellediğim halde arkadaşı engellenmemiş gösterdi.yani bilemiyorsun seni kimin engellediğini.hem ne gerek var bu kadar da şüpheci ve didikleyici olmayın yahuu.bırak kim naparsa yapsın allla allaa -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Arkadaşlar bu konuyla daha öncede karşılaştım sanırım 9 ay kadar önce msn ile mahkemelik olmuştu bu sorun özel hayatın gizliliği konusuydu sanırım engellenen kişi engellendiğini şuan bilemez önceden bazı programlarda ve yukarıdaki linkle öğrenilebiliyormuş tabi öğrndiğimizde site tedbirini çoktan almış :) Şuan öğrenilmiyor öğrenmek istiyorsan başka bir msn ile oturum açarsın ve sen online iken o oturumla onu eklersin kabul ederse engellenmişindir :)) böyle Fikirlerle işinizi görmeye çalışın Bence

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

ARKADAŞLAR BUNU FORUMLARDA 1.689.789.456 KEZ SÖYLEDİİM.

ANLAYAMAZSINIZ ARKADAŞLAR, MSN BU KONUDAKİ BÜTÜN AÇIKLARINI KAPATTI. AYRICA SAĞ TIKLAMA MESELESİNDE DE SADECE KİŞİNİN SİZİ SİLİP SİLMEDİĞİNİ GÖREBİLİYORSUNUZ. O DANDİK SİTELERE DE İNANMAYINNN... SİTELER SADECE SİZİN MSN'NİZİ ALIP KİŞİ LİSTESİ OLUŞTURMAK İÇİN KULLANIYOLAR.

ENGELLEYENİ GÖRMEK İMKANSIZDIR.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
özelliklere gel gizlilik gel ve listendekileir sag tıkla şayet sil ibaresi belirginse karşı taraf seni engellemiştir

:) boşu boşuna paranoya yapmayın... ben yaptım da ondan diyorum bu topicdeki bilgiyi görünce :w00t: ben de online gorunen bi arkadaşım için denedim bu yöntemi ve sil ibares belirgin oldugu halde ben onu msnimde online olarak göreibliyordum... demek ki beni engellememiş... demek ki Gurhan arkadasın verdigi bilgi yanlışmış....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.