Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Dünyada en çok gitmek istediğiniz yer?

L_U_C_İ_F_E_R

Önerilen İletiler

Maşallah çokta mütevazisin o kadarmı yere gitmek istiyorsun ? :stuart:

daha var aslında.....yüreğimin götürdüğü yere (bir kitap okumuştum) oraya avusturalyaya,brezilyaya,maya kalıntılarına....vs.vs.........anlıcan çok..... -_-:unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Önceden Fransa'ya gitmek isterdim fakat gözönüne Almanya gelince vazgeçtim. Almanya'ya gitmeye kalkarken bir arkadaşım dedi ki İngiltere hepsinden güzel. Tamam dedim İngiltere'ye uçak biletini aldık derken bilet şirketi yanlış ülkeye bileti kesmiş ve bizi İtalya yolcusu olarak göstermişler. Buna İspanyol şirket çok kızdı ve dedi ki biz bunları İspanya'ya götüreceğiz. Siz hem yanlış bilet kesiyorsunuz hem de İtalya'ya gidin diyorsunuz.

Tam havaalanından İspanya uçağına biniyorduk ki eski bir arkadaşım telefon açtı. Kendisinin Rusya'da olduğunu ve acilen oraya gitmemiz gerektiğini söyledi. Mafya tarafından kaçırılmıştı. Rusya'ya gitmek için de öncelikle bazı Sovyet ülkelerinden geçmek gerekiyordu. Fakat ben gitmek istemedim. Hayalimdeki Mısır'ı görmekti dileğim fakat Hindistan'a kısmetmiş derken Türkiye'de kaldık... B)

Burada ismi geçen tüm ülkelere gitmek istiyorum... :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.