Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Forum Buluşmaları

Tengeriin boşig

Önerilen İletiler

Daha önce hiç bir şekilde yapmadım, bundan sonra da olur mu yada katılır mıyım bilmiyorum ama bir çok forumda ya da sitede hep "Buluşmalar" düzenlendiğini biliyorum.

Ve bunlarda genelde hep öyle geyik yapılan pek gereksiz arkadaşlık sitelerinde oluyor.

Bu forum bence o sitelerden biraz daha elit bence.

Ve bu çekildeki buluşmalar belki çok daha düzeyli olacaktır mutlaka.

Burada bir çok şeyi paylaşıyoruz birbirimizle ve ne kadar farketmesekte gerçek hayatımıza aktarıyoruz.

Mesela bahsettmişizdir çok kere:

"..... şöyle birisi var, çok güzel yazıyor."

"Şöyle birisi var, beni deli ediyor."

diye, gerçek hayatımızdaki insanlara...

Olur mu bilmiyorum ama burada hiç öyle buluşmalar yapılma ihtimali var mı?

Sadece merak ettim.

Siz başlayın, ben zaten gaza gelirsem çoşarım :P

Saygılarımla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu seferki forum buluşmasını yaz tatili ile ilintileyip,

Antalya,Kemer,Olympos civarında değerlendirmek isteyen arkadaşlarımız olursa, ben seve seve organizasyonu üzerime alabilirim. Henüz vakit var zaten.

Antalya'lı forum arkadaşlarımız da var, hep birlikte sizleri ağırlamaktan sevinç duyarız.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Daha önce üye olduğum forumda yapıldı.tavsiye ederim.Anladığım kadarıyla burada da gayet kaliteli insanlar var,eminim zevkli bir buluşma yaparsınız.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben dipnot gibi cok tatli bir insani tanidim....Onunla pariste cok guzel vakitler gecirdik..Bunu foruma borcluyuz... :)

la_bohéme sana katılıyorum...

Aynı tatlılıkta ve güzellikte seni tanımış olmak ta formun sonucu... :)

Emeği geçenlere ve sana yürekten sevgiler... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Dün gece bir arkadaşımla onun üye olduğu bir site'nin (tahinpekmez.org) toplantısına gittim. Bu forumdan biraz farklı, blog sitesi gibi ama o da değil, daha değişik. Yer Beyoğlu Balance, kapıdan girer girmez hemen yakanıza nick'inizin olduğu bir sticker yapıştırılıyor, kimse kimseyi tanımıyor ama herkes herkesi tanıyor aslında :)

Çok keyifliydi, darısı bizim başımıza.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Toplu bir organızasyon da yapılabılır ama ne kadar güvenlı yada kımler olmalı karmaşık bı konu...

Güvenlik konusunda endişelerin olmaması geerktiğini düşünüyorum. Sonuçta kişisel yapılmış bir aktiviteden bahsetmiyoruz. Hiç tanımadığınız birisi ile hiç bilmediğiniz biryerde buluşmanızda, o kişinin sizi "tenhada kıstırması" olasılığı ile başlıkta ifade edilen durum çok farklı. Toplanacak grubu organize edecek birileri ve sözünde duran katılımcılar olduğunda çok neşeli oluyor.

Kimin katılıp kimin katılmaması konusunda ise bir liste yapmak pek adil görünmüyor. İsteyen herkesin katılma hakkı ve sizin onlarla yanyana gelmeme hakkınız mevcut olmalı :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Arkadaslar madem bu kadar cok tanismadan yanayiz soyle yapalim derim ben. tarih, yer ve zaman belirleyelim gelmek isteyen arkadaslar gelirler bunuda duyuralim hem guzel bir ani olur hemde yuzyuze tanisma firsatimiz artar daha cok kisiyi gormus oluruz bir kac kisiden sinirli kalmaz yinede siz ne dersiniz bilemem fikrimi soyledim sadece

Saygilar :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Admini olduğum benim diyebileceğim başka bir forumum var..Biz iki yıldır İstanbul da toplanıyoruz ve sanki gelenek oldu aynı kafede çaylarımızı yudumluyor, daha önceki yıl yemek yediğimiz kafede yemeğe geçiyoruz...

Neden aynı yer derseniz; ilk buluşmanın ardından anlattıklarımız , çekilip siteye eklenen resimler arkadaşlarımızı öyle imrendiriyor ki yine aynı mekanları istiyorlar :)

Önce bir tarih belirleyip sitede ilan ediyoruz, açılan topice zaten gelebilecekler yazıyor ve biz aşağı yukarı kimlerin olacağını biliyoruz..

Çok çekinerek gelenlerin ve gelip ben ******* nasıl derim , telefon açayım sen ben kapıdan karşıla diyen arkadaşlarımın bile topluluğa nasıl uyum sağladığını bizzat gördüm :) Hatta o günün bitmesini bile istemiyor kimse...

Demem o ki, bu toplantılar insanda çok hoş anılar bırakarak sona eriyor , bir sonraki toplantı da buluşmak temennisiyle zor da olsa arkadaşlardan, dostlardan ayrılıyorsunuz... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Geneliniz itibariyle İstanbul ve çevresinden katılıyorsunuz sanırım( ilyada sana demedim). Bu buluşmaların destekçisi olmakla birlikte, ne kadar uzak olduğumun da farkındayım. Ancak biryerlerde paylaşımların olduğunu bilmek insanda heves ve heyecan duygularını harekete geçiriyor bilesiniz. Bugün olmaz yarın olur, yarın olmaz öbür gün.

Bir gün bir yerlerde karşılaşalım derim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Geneliniz itibariyle İstanbul ve çevresinden katılıyorsunuz sanırım( ilyada sana demedim). Bu buluşmaların destekçisi olmakla birlikte, ne kadar uzak olduğumun da farkındayım. Ancak biryerlerde paylaşımların olduğunu bilmek insanda heves ve heyecan duygularını harekete geçiriyor bilesiniz. Bugün olmaz yarın olur, yarın olmaz öbür gün.

Bir gün bir yerlerde karşılaşalım derim.

bende taylan abiye katılıyorum hepimiz ortak düşüncelerimizi ,fikirlerimizi çok güzel ifade ediyoruz, kimimiz için çokta yararlı konulara değinebiliyoruz eksik olduğumuz noktalarda aydınlanıyoruz , arkadaşlarla toplanma olurmu bilemem ama şuna inanıyorum ''yolu sevgiden geçen herkesle birgün bir yerlerde karşılaşmak dileğiyle'' :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende taylan abiye katılıyorum hepimiz ortak düşüncelerimizi ,fikirlerimizi çok güzel ifade ediyoruz, kimimiz için çokta yararlı konulara değinebiliyoruz eksik olduğumuz noktalarda aydınlanıyoruz , arkadaşlarla toplanma olurmu bilemem ama şuna inanıyorum ''yolu sevgiden geçen herkesle birgün bir yerlerde karşılaşmak dileğiyle'' :)

Evet sevgili julyana arkadaşım senin gibi taylanın konuşmalarına katılmamam imkansız evet bende istanbulda ve civarında oturuyorum hatta neden böyle bir organizasyon yapılmasın neden tanışmayalım.Tabi güzelim bizim kalbimiz sevgiden geçer

geçmese zaten burda olmazdım :) yani..sevildiğinizi biliniz.

saygılar hürmetten doğar Nehir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.