Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

alın size ibretlik görüntüler

tonquc

Önerilen İletiler

Seni leylek getirdi masalına ilk ne zaman gülümsedin?

Kaf Dağının ardında güzl güzel ülkeler, mutlu mutlu yaşayanlar olduğuna ilişkin masala ilk ne zaman güldün?

Sana peygamberler gönderildiği masalaına ne zamana kadar inanacaksın?

Saygılar....

merhaba ,

öncelikle vermiş olduğun iki örnekle son örnek birbirlerinden inanılmaz ayrı örnekler ,onlar masallarda anlatılır,peygamber ise kutsal kitap olan kuranda,he inanmıyorum dersen oda apayrı,ama eğer senin mantığınla düşünürsek yani görmediğimiz bişeye inanmamak mantığıyla ,o zaman mikroplarıda yada virüsleride göremiyoruz ama hastalığı bize getiriyorlar,sen şimdi diyeceksinki mikroskopla görebiliriz,yada ağrı görülmez ama hissederiz,elektrik akımı görülmez ama kullanırız,aşk elle tutlmaz ama insanlar yaşar,aslında hiç tarzım olmayan basit bir örnektir bu ama mecbur kaldım,,peki o zamn şöyle söyliyim ;geçmişte yaşamış bir çok insan (fazlada uzak sayılmadığı halde)fatih sultan mehmet,mevlana,hatta bizim dedelerimiz olduğu iddia edilen kimseler(ünlem) belkide yoktular,bunlar anlatımdan veya çizim ve varsayımdan ibaret ,sence böylemi acaba??????????he peygamber diye bişey yoktur diyorsan bu da senin tercih ettiğin bir inanış,tabi şuda varki,evet senin dediğin gibyse yoksa tamam hiçbir kayıp yok,cehennem yalan ateş yalan,ohhh yaşadık,ama YA VARSA????????????

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 76
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Sen şahitsin yani? Gördün? Bu söylediğin şey senin kafana küçüklükten bu yana enjekte edilen birşey değil de, gerçek yani? Şahitsin? :stuart:

Eğer küçüklükten enjekte edilmesi DİYE BAKICAKSAK SENİNDE KÜÇÜKLÜKTEN BÖYLE OLMADIĞI ENJEKTE EDİLMİŞ OHALDE,TABİ BANA GÖRE HİÇBİRŞEY ENJEKTE EDİLMEMİŞ O AYRIDA,ARKADAŞLAR YAPMAYIN GÖZÜNÜZÜ SEVEYİM,İSLAM DİNİ MANTIK DİNİDİR,MÜSLÜMAN OLMAYAN İNSANLAR BİLE BİZİM DİNİMİZİN ÜSTÜNLÜKLERİNİ PEYGAMBERİMİZİN ÜSTÜNLÜKLERİNİ ÖVGÜLERLE İFADE EDİYORLAR,İNTERNETTEN BULABİLİRSİNİZ,MANTIKSIZ HİÇBİRŞEY YOK,MUCİZE DENİLEN OLAYLAR ALLAHIN KUDRETİYLE OLURKİ MÜSLÜMAN OLMAK İÇİN HER ŞEYİ MUCİZE SAYMAK ZORUNLU DEĞİLDİR,BRAİN SLAPPER SANA BİR SORUM VAR,SEN ŞAHİT OLAMDIĞIN HİÇBİRŞEYE İNANMIYORMUSUN YOKSA,GÖZÜMLE GÖRMEM LAZIMMI DİYOSUN,BANA GÖRE BU ÇOK MANTIK İŞİ DEĞİLDİR,SAKIN DİNİ AÇIDAN SÖYLEDİĞİMİ ANLAMA,YERYÜZÜNDE HERŞEY FİZİK KANUNLARINDAN İBARET DEĞİLDİR,METAFİZİKDE SAYISIZ ÖRNEKLERİ OLAN BİR OLGU,ŞUNUDA BELİRTEYİM ,YUKARIDAKİ YORUMLARDA YAZILMIŞ OLAN BU ALLAH LAFZLARINA İNANMAYAN KAFİRDİR,YANICAK ŞEKLİNDEKİ BAKIŞAÇISINI DOĞRU ASLA BUŞMUYORUM ,BEN SÖZLERİNİZİN ÖZÜNDEKİNDEN YOLA ÇIKIYORUM VE ALLAHA ŞÜKÜR SIĞ DÜŞÜNMÜYORUM..UMARIM BU KONULARI TARTIŞMA İMKANIMIZ OLUR,SAYGI ÇERÇEVESİNDE OLDUKTAN SONRA BEN HERYERE HERKESE HER KONUYA VARIM.BAAYYY

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.