Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Erkekler Nelere Tahammül Edemez ?

BeyAZ

Önerilen İletiler

• Cevaplar 56
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

görüyorum ki taraf olmaya başlamışsınız. sizin başka forumlara yazdığınızı görmüyorum mu sandınız? :D

ooooo emre_s sende yani...açığımımı arıyosun sende aşkolsun ya :D şaka şaka :lol:

yok ya ben haklının yanındayım ama..ben orda eski sevgilim hakkında konuşmuştum sadece ve aslında sinirim ve kızgınlığım onaydı..ilişkimizdeki orada anlatılan evrelerle karşılaştırdım ve eğer yinede sonuç buysa o zaman tepem attı işte napim..o kadar da olsun ama dimi.. -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ooooo emre_s sende yani...açığımımı arıyosun sende aşkolsun ya :D şaka şaka :lol:

yok ya ben haklının yanındayım ama..ben orda eski sevgilim hakkında konuşmuştum sadece ve aslında sinirim ve kızgınlığım onaydı..ilişkimizdeki orada anlatılan evrelerle karşılaştırdım ve eğer yinede sonuç buysa o zaman tepem attı işte napim..o kadar da olsun ama dimi.. -_-

tabiki açığınızı arıyorum. nefesim ensenizde. her yazdığınız kelimeyi 3 kez okuyun bence :D ya şaka bi tarafa sizinle ilgisi yok ama çok sık oluyo bu. adamın birisinin bi konuya yazdığını okuyorum adam tam bi istanbul beyefendisi( o ne demekse hiç anlamam. yani beyefendinin lokali mi olurmuş. beyefendi insan nijerya'da da beyefendidir değilmi ama).adamın başka bi foruma yazdıklarını okuyorum. aaaa ne göriyim. adam marangoza sopa yaptırmış karısını dövmek için. böyle olunca da çok gülüyorum. ama dediğim gibi sizinle ilgisi yok. bence yazdıklarınız gayet doğru ve çelişkisiz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tabiki açığınızı arıyorum. nefesim ensenizde. her yazdığınız kelimeyi 3 kez okuyun bence :D ya şaka bi tarafa sizinle ilgisi yok ama çok sık oluyo bu. adamın birisinin bi konuya yazdığını okuyorum adam tam bi istanbul beyefendisi( o ne demekse hiç anlamam. yani beyefendinin lokali mi olurmuş. beyefendi insan nijerya'da da beyefendidir değilmi ama).adamın başka bi foruma yazdıklarını okuyorum. aaaa ne göriyim. adam marangoza sopa yaptırmış karısını dövmek için. böyle olunca da çok gülüyorum. ama dediğim gibi sizinle ilgisi yok. bence yazdıklarınız gayet doğru ve çelişkisiz.

Korktum o zaman.. :D Tamam dönüp dönüp tekrar okurum yazdıklarımı.. ;)

Ya ama o arkadaşlarıda aşırı fikir ayrılıkları olmadıktan sonra fazlada yargılamayın bence..Çünkü insan bazen bazı konularda çok hassas olabiliyo..Yada o gün çok gergin olabiliyo..Ve ikiside biraraya gelmişse, bazen gergin cümlelerde kurabiliyo..Mesela benim örnek olarak aldığınız yazımda ben bugün okudum tekrar sizin yanıtınız içerisinde, sonunda baya yüklenmişim..Evet haklısınız..Ama dedim ya bazen olabiliyo..Ama özde aynıyımdır..sizde bunu söylemişsiniz zaten, teşekkür ederim..

Yalnız sizde şunu farkettim, okuduklarınıza ve verdiğiniz cevaplara tam olarak adapte oluyosunuz,dikkatlisiniz..Yani laf olsun diye burda değilsiniz..Bence bişey yapılıyosa buna önem verilmeli, her ne olursa olsun..Sizi tebrik ederim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Korktum o zaman.. :D Tamam dönüp dönüp tekrar okurum yazdıklarımı.. ;)

Ya ama o arkadaşlarıda aşırı fikir ayrılıkları olmadıktan sonra fazlada yargılamayın bence..Çünkü insan bazen bazı konularda çok hassas olabiliyo..Yada o gün çok gergin olabiliyo..Ve ikiside biraraya gelmişse, bazen gergin cümlelerde kurabiliyo..Mesela benim örnek olarak aldığınız yazımda ben bugün okudum tekrar sizin yanıtınız içerisinde, sonunda baya yüklenmişim..Evet haklısınız..Ama dedim ya bazen olabiliyo..Ama özde aynıyımdır..sizde bunu söylemişsiniz zaten, teşekkür ederim..

Yalnız sizde şunu farkettim, okuduklarınıza ve verdiğiniz cevaplara tam olarak adapte oluyosunuz,dikkatlisiniz..Yani laf olsun diye burda değilsiniz..Bence bişey yapılıyosa buna önem verilmeli, her ne olursa olsun..Sizi tebrik ederim..

sizden bunları duymak çok güzel. inanın bundan sebep çok mutlu oldum. bu konuda tevazu göstermeyecem. işten kalma bir alışkanlık. dikkat her sorunun çözümüdür bence.

insan dediğiniz gibi bazı konularda hassas olabilir veya yaşadığı gün sağlıklı düşünmesine izin vermeyebilir. katılıyorum. ancak bazı konularda ki fikrleriniz köşeli olmalıdır. dünyanın her yerinde, hayatın her evresinde aynı kalmalıdır. burda bazı arkadaşlarda bunun olmadığını gördüm. bunun sebebi nettir. kişilik sorunudur bence bu. kişilikleri oturmamıştır bence henüz. bu da beni pek ilgilendirmiyo aslında ama okurken çok gülüyorum valla. gayet eğlenceli. aslında bakarsanız bunun bir başka açıklaması daha olabilir ki o daha da vahimdir. akıma getirmek bile istemiyorum ama o an için o konuya yazan birisine yaranma adına da yapılmış olabilir ki bunun tanımı da çok nettir. ama burda söyleyemem :D

ama bütün bunların dışında sizinkinin sadece yaşadığınız günün etkisinde kalma olduğu aşikardı. muhtemelen hain bir erkek tavuğunuza kışşş dedi o gün :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sizden bunları duymak çok güzel. inanın bundan sebep çok mutlu oldum. bu konuda tevazu göstermeyecem. işten kalma bir alışkanlık. dikkat her sorunun çözümüdür bence.

insan dediğiniz gibi bazı konularda hassas olabilir veya yaşadığı gün sağlıklı düşünmesine izin vermeyebilir. katılıyorum. ancak bazı konularda ki fikrleriniz köşeli olmalıdır. dünyanın her yerinde, hayatın her evresinde aynı kalmalıdır. burda bazı arkadaşlarda bunun olmadığını gördüm. bunun sebebi nettir. kişilik sorunudur bence bu. kişilikleri oturmamıştır bence henüz. bu da beni pek ilgilendirmiyo aslında ama okurken çok gülüyorum valla. gayet eğlenceli. aslında bakarsanız bunun bir başka açıklaması daha olabilir ki o daha da vahimdir. akıma getirmek bile istemiyorum ama o an için o konuya yazan birisine yaranma adına da yapılmış olabilir ki bunun tanımı da çok nettir. ama burda söyleyemem :D

ama bütün bunların dışında sizinkinin sadece yaşadığınız günün etkisinde kalma olduğu aşikardı. muhtemelen hain bir erkek tavuğunuza kışşş dedi o gün :D

Hain bir erkek var dı evet.. Gülmesenize yaaaa.... :huh:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben ençokta havalı kızlardan nefret ediyorum böyle bazı tipleri varki insanlara üstten aşağı bakıyormuş gibi hava binkırk hiç çekemiyorum hatta dövesim geliyor ;)

sen döversın de lazlar sinirlidir :D bende lazım ama sinirli değilim bak sana hiç kızıyor muyum :devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

YALAN........

çok ağır makyaj........ :angry:

sevilmek ve sevmek .gerçekleri görerek yaşamak ..herşeye tahammül etmemizi sağlar..

tahammülsüzlük bizim düşüncelerimizdedir....

neden buzlu rakı,cıdden çok makyajdan neden hoşlanılmaz

hoşlanılmıyorsa nıye bayanlar ağır makyaj yapıyor :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

neden buzlu rakı,cıdden çok makyajdan neden hoşlanılmaz

hoşlanılmıyorsa nıye bayanlar ağır makyaj yapıyor :unsure:

ÇOK MAKYAJ..doğal lığı öldürüyor...gerçek olmuyor karşındaki sahte oluyor.....kendini olduğundan başka gösterme çabası gibi yani.....bazıları varki kendini makyajla çok güzel oldum sanıyor ama yanılıyor..itici oluyor..belkide ben gerçekçi olduğum için bana öyle geliyor... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

teşekkurler açıkladığın için buzlu rakı :clover:

arkadaşım kısa açıklama yaptım..istersen daha sonra tartışabiliriz bu konuyu.. buradan..

gerçekten yardımcı olabildim mi sana....benim düşünlerim bazıları...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

böyle erkeğe kafa tutanlarada bayılıyorum çarptıkça çarpasım geliyor :D eee nede olsa laz kızı oda atar bişeler :clover:

Şaka gibisin Taş Yürekli :D Sanki halı çarpıyor duvara :lol:

Erkekelerin tahammül durumları sınırlıdır..Bayanlara nazaran...

Ama verilen örneklerin bazıları sadece erkekler için değil bayanlar içinde geçerli..Kıskançlık,servet düşkünlüğüne bayanlarında tahamülü yoktur..Dedikoduya gelince bazı erkekler o kadar dedikoducu olabiliyorlarki bayanların yanında hiç kalabiliyorlar :stuart:

Atalarımızn bir lafı var ; Kadının dedikodusu evden eve , Erkeğin dedikodusu köyden köye -_- Varın siz hesap edin artık :lol::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.