Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

tühhhh...

gloria

Önerilen İletiler

Her yerde bir ölüm sessizliği hakim ve kahramanımız olan kadın sonunda intihar etmeye karar veriyor ve 20 katlı bir binanın tepesine çıkıyor... Atlamadan önce son kez kararından emin olup olmadığını düşünüyor ve emin olduğuna larar veriyorrrrr veee atlıyorrrrrrrr... Düşüyor düşüyor düşüyor sonra tam 1. katla aynı hizaya geldiğinde bir telefon çalıyor bizim kadınnnn TÜHHHHH diyor fakat son pişmanlık fayda etmiyor kadın yerle bir oluyor sonra da PÖRÇÇÇÇ yanii... Fakat benim merak ettiğim bu kadın neden PÖRÇ olmadan önce son anda TÜHHH diyor...

(dedim ben size kolay diye di mi?)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Her yerde bir ölüm sessizliği hakim ve kahramanımız olan kadın sonunda intihar etmeye karar veriyor ve 20 katlı bir binanın tepesine çıkıyor... Atlamadan önce son kez kararından emin olup olmadığını düşünüyor ve emin olduğuna larar veriyorrrrr veee atlıyorrrrrrrr... Düşüyor düşüyor düşüyor sonra tam 1. katla aynı hizaya geldiğinde bir telefon çalıyor bizim kadınnnn TÜHHHHH diyor fakat son pişmanlık fayda etmiyor kadın yerle bir oluyor sonra da PÖRÇÇÇÇ yanii... Fakat benim merak ettiğim bu kadın neden PÖRÇ olmadan önce son anda TÜHHH diyor...

birinci kattamı oturuyomuş acaba?

ölüm sessizliğini telefon daha önce bozamadığı için mi? :sweatingbullets::sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

birinci kattamı oturuyomuş acaba?

ölüm sessizliğini telefon daha önce bozamadığı için mi? :sweatingbullets::sweatingbullets:

cıkkkkkk olmadı :) cevabı mantıklı ve güzel... beğeneceksin bak :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

telefonun bozuk oldugunu,ya da kendisini hic kimsenin aramadigini dusundugu icin mi intihar ediyormus?

telefon calinca..

bu da değil tatlım... Bu arada iyi Bayramlar Leylacığım :) ben birazdan yatacağım arkadaşlar ayrıca da iyi geceler Leyla ve Bodrumlu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

emin olduğuna karar veriyor ama bu son kararı olmuyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sağlık olsun düşüneceeez 2007 de inşaallah cevaplarım :lol::lol:

cevaplarsın cevaplarsın dur bak sana bi kopya vercem içimden geldi :):w00t: Türk filmi sever misin sen? Böyle eski Türk filmeleri vardır ya hani o filmlerde cok olur böyle olaylar... Türk filmlerini düşün..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bi daha deniyim. telefon sesi kadinin uzerinden mi geliyor acaba?

ı ıhhhh ben yatıyorum yarın ilk fırsatta cevaplarınıza bakacağım... tahminlere devam lütfen :) iyi geceler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir senaryo bulamadim ama "hakim ve kahramanimiz olan kadin"..kadin hakim miymis?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kadın sağır ve dilsiz olabilirmi?

olabilirrrrr :w00t: kadın sağır ve dilsizdir ve atlamaya karar verir ve fakat tam birinci kata geldiğinde telefon çalar sesi duyar duyunca da tühhh der bi bakar ki hem konusuyor hem de duyuyor. Fakat ne yazıkki kaderde PÖRÇ olmak varmışş :) Tebrikler Bodrumlu.. Oldu valla :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

olabilirrrrr :w00t: kadın sağır ve dilsizdir ve atlamaya karar verir ve fakat tam birinci kata geldiğinde telefon çalar sesi duyar duyunca da tühhh der bi bakar ki hem konusuyor hem de duyuyor. Fakat ne yazıkki kaderde PÖRÇ olmak varmışş :) Tebrikler Bodrumlu.. Oldu valla :)

teşekkür ederim :clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.