Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Öpüşme ve kişilik

anti-alternetif

Önerilen İletiler

Öpüşme tarzı kişiliğinizi yansıtıyor

İngiltere'de yapılan bir araştırma birini öpmeden önce nasıl davrandığınızın "duygusallığınıza" ilişkin ipuçları verdiğini ortaya koydu.

Buna göre eğer birini öpmeden önce başınızı sağ yana yatırıyorsanız duygusal, sol tarafa yatırıyorsanız "daha soğuk" bir kişiliğiniz var. Araştırmacılar özellikle televizyoncuların çok sık kullandığı bir teknik olan "elle havadan öpücük göndermeyi" ise, tamamen duygusuz bir davranış olarak nitelendiriyor.

nedersiniz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

isleri gücleri yok arastirdiklari seylere bakin

ne yani sag dan öpmek soldan öpmek! demekki bunun bi anlami varsa

uyurken hangi tarafa yattigimda kesinlikle kisiligimle ilgili ipuclari veriyodur

yataktan hangi ayagimla kalkmam mesela

sonra otobüüse sag veya sol ayagimla girmem

ama da sacma buluyom ben bu arastirmalari can SIKINTISI dünyada hic arastiricak bisi kalmadi ya :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arastirmacilari bir yana birak ben hemen kisilik tarzi cizeyim

''ya bu opusmekte nerden cikti,hemen eve gitsek...''simdi bir goren olucak karizma yerlerde...

nasil ama tuttumu demekki romantimden alakasi yok demekmis..

gerci sag sol meselesi bana sacma geldi

bisey merak ettim solaklar icinde ayni seyler gecerlimi :D:stuart:

Evede hemen gideriz dimi?

:clover::clover::sorcerer:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kişilik üzerine o kadar çok analizler yapılıyorki akla mantığa sığmıyo. benim anladığım kadarıyla bu kişilik denen özellikler ya anlamlandırılması çok zor ya da çok basit.

neden zor; çünkü bir türlü yapılan araştırmalarla bir netlik kazanmamış vs vs..(hala araştırılıyor)

neden çok basit; bu kanıya varmamdaki temel nokta her önüne gelen kişilkle ilğili araştırma yapıp bir kanıya varması..

bilemiyorum ben konuya böyle bakıyorum ellbette katılmayanlar olacaktır..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

bir erkeğin evli olmadıgı bır bayanın dudaklarına opucuk kondurmasının hıc bır ahlakı ve insanı durumu yok bu tamamıyle edepsiz,hayasız ve ahlaksızca bırsey 2 sora ayrıldıgı zaman ve bır baskasıyla evlendıgı zaman o kadın gecmısını sılemez...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
bir erkeğin evli olmadıgı bır bayanın dudaklarına opucuk kondurmasının hıc bır ahlakı ve insanı durumu yok bu tamamıyle edepsiz,hayasız ve ahlaksızca bırsey 2 sora ayrıldıgı zaman ve bır baskasıyla evlendıgı zaman o kadın gecmısını sılemez...

direk olaya dille girince ne hissediyomuşuz nasıl biri oluyomuşuz peki ?

:stuart::chris:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

anladiysam arap oliyim ben bazen zorluk cekiyorum anlamakda avusturyada yasiyorum burda dogdum o yüzden

ja sorry o zaman ben Chat bolumunde bulunan esra ablam sandimda kendisi fransada yasiyor kusura bakmayin kafanizi karistirigim icinde ayrica ozur dilerim :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.