Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Descartes vs. Tendürdiyot

Bay Bilen (BB)

Önerilen İletiler

zaten bilmenizi de pek beklemedim gerçekten zordu yani...neyse veriyorum cevabı: Descartes in felsefesi kuşkuculuk yani septisizm dir. septisizm savunucularına da septikler denir. tendürdiyot ise mikroorganizmaların çoğalmasını engelleyen antiseptik bir madde olarak tanımlanır. bu yüzden de Descartes ile Tendürdiyot un farkı birinin SEPTİK, diğerinin de ANTİSEPTİK olmasıdır...hehehe

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

zaten bilmenizi de pek beklemedim gerçekten zordu yani...neyse veriyorum cevabı: Descartes in felsefesi kuşkuculuk yani septisizm dir. septisizm savunucularına da septikler denir. tendürdiyot ise mikroorganizmaların çoğalmasını engelleyen antiseptik bir madde olarak tanımlanır. bu yüzden de Descartes ile Tendürdiyot un farkı birinin SEPTİK, diğerinin de ANTİSEPTİK olmasıdır...hehehe

Descartes vs. Tendürdiyot, ...dün gecenin 3 ünde aklıma geldi..kızmak yok

Çok kızdım valllaaaaa heeeee :angry::P:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

harbiden güzel soru... Yalan yok... İyi dusunmussun. :lol: tebrikler... Bu arada sorulara benden once cevap vermiş olman sadece benden once girmiş olmanla ilgili bilesin. Yoksa ben senden daha iyiyim :w00t: yeni sorular gelsinnn hadiiiiiii :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

harbiden güzel soru... Yalan yok... İyi dusunmussun. :lol: tebrikler... Bu arada sorulara benden once cevap vermiş olman sadece benden once girmiş olmanla ilgili bilesin. Yoksa ben senden daha iyiyim :w00t: yeni sorular gelsinnn hadiiiiiii :lol:

yaa bırak şimdi gloria.. :P türev ve integral kavramlarını Leibniz buldu kabul edilir; ancak Newton la eş zamanlı çalışmalar yapılmıştır. Leibniz bilim kurumlarıyla daha içli dışlı olduğundan makalelerini daha erken yayınlatıp türevin integralin isim babası olmuştur. Newton da şu an daha çok bilinen bir bilimcidir. Diyeceğim o ki Leibniz im ben, önce ben cevap veriyorum senin gibi bir Newton u tabii olarak yadırgayamam sen de beni hor görme lütfen senden daha iyiyim diyerek :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.