Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Evlenme Teklifi Hakkında Herşey

gloria

Önerilen İletiler

Evettt :) Şimdi sevdiğiyle birlikte uzun bir ömür geçirmek isteyen çoğı insanın hayalidir evlilik :)

Çiftlerden biri diğerine evlenme teklif eder, diğeri bu teklifi kabul ederse onlar için hayatta yeni bir aşama başlar.

Ne bileyim en romantik böyle anlatabildim :(

Herneyse, sizler nasıl evlenme teklifleri aldınız, kabul ettiniz mi?

ya da hiç evlenme teklifi aldınız mı?

Almadıysanız hayalinizdeki evlenme teklifi nasıl olmalıdır?

Sizin evlilik teklifiniz nasıldı?

Siz olsanız sevgilinize nasıl evlenme teklifi ederdiniz?

Bunun gibi şeyler işte ne geliyorsa aklınıza yazın istedim. Belki birilerine fikir oluruz :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben ilk evlenme teklifimi doğumgünümde almıştım. Sevgilim başka bir şehirde ben de başka bir şehirde üniversite öğrencisiydik, o gün doğum günümdü ve bana telefon edip, bazı rakamlar verdi bu bulmacayı çöz seni birkaç saate kadar tekrar arayacağım dedi...

2-6-17-12-16-15-6

6-27-15-6-17-12-21-16-12-22-12-17

çözmemi istediği şifre buydu :)

cevabım ise aradığında şu olmuştu :

6-27-6-24

:) Ama sonra evlenemedik, o da hep güzel kaldı içimde... Zaten evlenseydik o kadsr da güzel kalamayabilirdi... Herneyse :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben evleneceğimi zannetmiyorum ama olur da evlenirsem ve evlenme teklifini de kendim yaparsam (neden olmasın, illa erkek teklif edecek değil ya alla alla) böyle kalpli kurabiyeler yapıp üzerine benimle evlenir misin falan yazarım sanırım :) Pırlanta yüzük almama gerek kalmaz sanırım sevgilime :D O da ne saçma bir adettir :(

benimle-evlenir-misin-kurabiyesi_88c1827e.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.