Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Çizimlerim..

Armance

Önerilen İletiler

Sevgili Armance,cizgilerin keskin ve sert şiirlerindeki derin yumuşaklığı bulmaya çalıştım ama nafile benim için süpriz olmadı aslında : :) Ancak grafik anlatımların hakikaten takdire değer.Kötüyü tuale yada kağıda dökerek içindeki saflığı koruyorsun gibi geldi bana

Bu denli karmaşık olmasaydın asla bu kadar keskin bir kaleme ve o güzel mısraları yazamazdın.

Resim sessiz bir şiir ,

Şiir sesli bir resimdir.

sen ikisini birden nasıl başabildin anlamış değilim Ama gönülden tebrik ederim.

Biryerlerde siz

Burada ben

Aynı şarabı içiyoruz

Birbirimizi görmeden

g.u

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sonunda biri anlayabildi..:)

Resim sessiz bir şiir ve şiir sesli bir resimdir..

Şimdiye kadar çok övgüler aldım sayın gizemli arkadaşım ama böylesini hiç almamıştım..Eserlerim için klullandığınız ifadelere çok teşekkürler ederim.. Çocuklarımı sevindirdiniz..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Armance,hak haklınındır ve sen,bu hakkı çoktan aldın ama diğer arkadaşlar sanırım yeterince ifade edememişler.Asıl beni sevindiren cok net bir çizgiye sahipsin.Sanatçı kendi tarzını simgeler ve onu taşır.Mesela nerede bir tasarim görsem onun senin bir ürünün olduğunu anlayabilirim.Nerede bir şiir dizesi görsem yine sana ait olduğunu anlayabilirim.Sanatçıyı yaratan işte bu nüanstır.Ama ülkemizde öyle kopyacılar türedi ki üretgenlik kavramı türetgenliğe dönüştü.Ama sen onlardan değilsin Türetmiyor üretiyorsun.

Calışmalarında başarılar dilerim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bazen bu çizgimden sıkıldığım zamanlarda olmuyor değil.. Değişkenlik adına kalıplarımı zorlıyım istiyorum ama beceremiyorum.. Sepetimde ne varsa hepsi bu işte..Gerçekçi yorumların için bir kez daha çok teşekkür ederim gugukcuk.. Tahmin ediyorum ki seninde sanatsal anlamda çalışmaların vardır.. Eğr varsa umarım bizde onları görme şansına sahip olabiliriz.. Saygı ve sevgilerimle..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.