Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Media Markt'ın en sıra dışı tasarıma sahip ürünü....

amelia1

Önerilen İletiler

Bu foruma üye olduğumdan beri teknolojiye, özellikle beyaz eşyaya ilgim arttı... Fotoğraf çekmeyi çok seven ben şimdide gittiğim tekno marketlerde sıra dışlı ürünlerin resimlerini çekmeye başladım :) Her hafta yeni bir ürünle karşınıza çıkabilirim :)

Hafta sonu Media Markt'ta gezerken birçok bayanın bir buzdolabı ile ilgilendiğini gördüm... Ve sizlerle paylaşıyim dedim...

thpp.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 67
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu foruma üye olduğumdan beri teknolojiye, özellikle beyaz eşyaya ilgim arttı... Fotoğraf çekmeyi çok seven ben şimdide gittiğim tekno marketlerde sıra dışlı ürünlerin resimlerini çekmeye başladım smile.png Her hafta yeni bir ürünle karşınıza çıkabilirim smile.png

Hafta sonu Media Markt'ta gezerken birçok bayanın bir buzdolabı ile ilgilendiğini gördüm... Ve sizlerle paylaşıyim dedim...

thpp.jpg

İndesitin mi bu buzdolabı, böyle şık tasarımları yapsa yapsa indesit yapar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Lg beni şaşırttı, amelia ürün özelliklerinide paylaşırsan sevinirim.

5 kapılı buzdolabı olarak geçiyor.. sıcaklığı ayarlanabilir bölmesi, en üst çekmecesi..

kesinlikle buzdolabını tıka basa doldurmak istemeyenler için ideal...

10 yıl motor kompressör garantili (motor)

aklıma gelenler bunlar arkadaşlar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Linear kompresör çok ilgimi çekti ve 10 yıl kompresör garantisini verdiklerine göre gerçekten güvenilir bir buzdolabı. Ayrıca 5 kapılı tasarımı çok güzel ve nofrost sistemi ile sıcaklığı ayarlanabilir bölmeye sahip olmasıda çoğu ev hanımları için en avantajlı özellikler olduğuna eminim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

10 yıl motor kompresör garantisi aynı şık tasarımı gibi oldukça etkileyici..smile.png Tek etkilemeyen noktası fiyatının biraz fazla olması..

evet fiyatı biraz fazla bencede.. ama bir üst model geldiğinde (mesela o akıllı buzdolabı), fiyatı düşecektir diye düşünüyorum...

bu arada kapakları açık bir şekildede resmini çektim... isterseniz paylaşırım...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet fiyatı biraz fazla bencede.. ama bir üst model geldiğinde (mesela o akıllı buzdolabı), fiyatı düşecektir diye düşünüyorum...

bu arada kapakları açık bir şekildede resmini çektim... isterseniz paylaşırım...

Paylaşırsan çok sevinirim :) Dış tasarımını çok beğendim, içinide görmek isterim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar telefonumun sd kartı arızalandığı için fotoğraflarımı açamıyorum... format attıracağım umarım kurtarırım... buzdolabının resmini telefonla çekmiştim :(

ama 5 kapılı buzdolabının içinin fotosunu internetten buldum... onu yüklüyim dedim....

xdtc.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Lg garanti konusunda tam bir çığır açtı, 10 yıl motor garantisi verdiği bir çok ürünü duymuştum, ama kompresör garantili buzdolabını ilk kez duyuyorum, dolapta, özellikleride, tasarımıda çok hoş, ama benim anlamadığım bu yeni nesil, yeni model buzdolaplarını icat edenler tencereleri unuttumular, tencere konabilecek çok fazla bir alan göremedim ben.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.