Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Akıllı Yani Smart Tv'ler Ne Kadar Akıllı

yağğmur

Önerilen İletiler

• Cevaplar 53
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

dün media markt' ta hangi modelde olduğunu hatırlamıyorum ama 3d smart tv idi.... fpr gözlüğünüzü denedim arkadaşlar... dediğiniz kadar rahat... bakış açımı değiştirdiğim halde görüntü kalitesi bozulmadı... fiyatlarıda diğer markalara göre uygun...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dün media markt' ta hangi modelde olduğunu hatırlamıyorum ama 3d smart tv idi.... fpr gözlüğünüzü denedim arkadaşlar... dediğiniz kadar rahat... bakış açımı değiştirdiğim halde görüntü kalitesi bozulmadı... fiyatlarıda diğer markalara göre uygun...

Amelia dediğimiz kadar var fpr gözlüğü teknolojisi değil mi? Geniş bakış açısı insanı çok etkiliyor gerçekten..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatları ve fpr gözlükleri ilk etapta en öne çıkan özellikleri 3D tv'lerin, ama seninde gördüğün gibi görüntüsü kalitesi, parlaklığı, bakış açısı da benzersiz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatları ve fpr gözlükleri ilk etapta en öne çıkan özellikleri 3D tv'lerin, ama seninde gördüğün gibi görüntüsü kalitesi, parlaklığı, bakış açısı da benzersiz.

görüntü kalitesini sony ile kıyaslayamam kusura bakmayın.... ama fpr gözlüklere lafım yok... gerçekten çok hafif... normal gözlük takmış gibi....

komik birşeyde anlatıyim: bir müşteri 47" bir 3d smart tv'nin önünde gözlük nerde dedi... satış elemanı buyrun burda dedi... müşteri bu olurmu yaa güneş gözlüğü bu dedi...müşteri taktı süper ben bu tv'yi alıyorum dedi :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

görüntü kalitesini sony ile kıyaslayamam kusura bakmayın.... ama fpr gözlüklere lafım yok... gerçekten çok hafif... normal gözlük takmış gibi.... komik birşeyde anlatıyim: bir müşteri 47" bir 3d smart tv'nin önünde gözlük nerde dedi... satış elemanı buyrun burda dedi... müşteri bu olurmu yaa güneş gözlüğü bu dedi...müşteri taktı süper ben bu tv'yi alıyorum dedi :)

Yine anlaşamadık amelia, sony diyorsun hala tamam sony gerçekten hari marka, ürünleri teknolojisi benzersiz, ama konu 3D tv olunca dur, sony'nin görüntü kalitesi ve parlaklığı daha iyi diyorsun, bu mümkün değil , fpr gözlükle izlenen üç boyutlu görüntüler bariz bir şekilde daha parlak ve ılış ışıl,sg gözlüklü 3d tv'lerde bu mümkün değil, niyemi çünkü lenslerinin açılıp kapanması ve ışık geçirgenliğinin düşük olması görüntü kalitesini ve parlaklığını azaltıyor, olay panelde bitmiyor anlıyacağın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yine anlaşamadık amelia, sony diyorsun hala tamam sony gerçekten hari marka, ürünleri teknolojisi benzersiz, ama konu 3D tv olunca dur, sony'nin görüntü kalitesi ve parlaklığı daha iyi diyorsun, bu mümkün değil , fpr gözlükle izlenen üç boyutlu görüntüler bariz bir şekilde daha parlak ve ılış ışıl,sg gözlüklü 3d tv'lerde bu mümkün değil, niyemi çünkü lenslerinin açılıp kapanması ve ışık geçirgenliğinin düşük olması görüntü kalitesini ve parlaklığını azaltıyor, olay panelde bitmiyor anlıyacağın.

gel buluşalım gidelim test edelim.... sony mi lg mi diye?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tamam ben varım amelia, ama sen olayı yani görüntü kalitesini ve parlaklığını markaya indirgiyorsun, olay lg, sony olayı değil, olay sg teknolojili gözlük ve fpr gözlük olayı.

hayır ben lg, sony olayına indirmedim hatta dedim ki "fpr gözlüklere lafım yok"... fpr teknolojisi süper yani... ama görüntüde sony'ye rakip olamaz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sony'nin televizyonlarında verdiği görüntünün ne kadar kaliteli olduğunu inan çok iyi biliyorum, bizim evde CRT(Cathode Ray Tube: Katot Işınlı Tüp) sony marka bir televizyon var, en az 15 yıllık bir televizyon ve benzersiz bir görüntüye sahip, bu konuda hem fikiriz, 3D smart tv satın almayı düşündüğüm için, ve sony'nin sg gözlük kullandığını bildiğim için sony'i eledim, ben lg demiyorum, fpr gözlük diyorumthumbsup.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sony'nin televizyonlarında verdiği görüntünün ne kadar kaliteli olduğunu inan çok iyi biliyorum, bizim evde CRT(Cathode Ray Tube: Katot Işınlı Tüp) sony marka bir televizyon var, en az 15 yıllık bir televizyon ve benzersiz bir görüntüye sahip, bu konuda hem fikiriz, 3D smart tv satın almayı düşündüğüm için, ve sony'nin sg gözlük kullandığını bildiğim için sony'i eledim, ben lg demiyorum, fpr gözlük diyorumthumbsup.gif

sonunda anlaşabildik :) bende fpr gözlük diyorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Anlaştık arkadaşlar, amelia bir çokları gibi sony teknolojisi hayranı olduğu halde fpr gözlüğün ve bu gözlükten, bu gözlüğün verdiği görüntüden dolayı lg'nin 3D tv çeşitlerinin çok daha iyi olduğunu kabul etti, aklın yolu bir, aslında aklın değil gözün yolu bir burda, çünkü bu televizyonlardaki görüntü kalitesini ve parlaklığı göz görüp idrak ediyor.w00t.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Anlaştık arkadaşlar, amelia bir çokları gibi sony teknolojisi hayranı olduğu halde fpr gözlüğün ve bu gözlükten, bu gözlüğün verdiği görüntüden dolayı lg'nin 3D tv çeşitlerinin çok daha iyi olduğunu kabul etti, aklın yolu bir, aslında aklın değil gözün yolu bir burda, çünkü bu televizyonlardaki görüntü kalitesini ve parlaklığı göz görüp idrak ediyor.w00t.gif

ama hala görüntü kalitesinde sony diyorum :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.