Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

turkmedia

Önerilen İletiler

vestele hiç yönelmeyin bence.. sonuçta parçalarını samsung ve lg'den alan bir marka... ayrıca vestel ile ilgili hiçbir ürününde olumlu bir yazı okumuyorum..

istediğiniz renk nedir ona göre model söyleyelim...

vesteli bende pek beğenmiyorum ancak parçalarını lg ve samsung'tan alıyorsa bu iyi bir şey olmalı... sanki bu markalar kötüymüş gibi olmuş yazınız. lg benim son zamanlarda çok beğendiğim bir marka... bir kaç ürününü deneme/kullanma fırsatını buldum ve açıkçası çok memnunum. onun makinelerini tavsiye edebilirim size...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Öyle bir makinaya emin ol hepimizin evinde yer hazırcokkomik.gif

samsung'un DMS300TRW modeli

siemens'in SN26T896EU modeli

ve Lg'nin D1420 MF modellerini tavsiye edebilirim.

Yağğmur bana tavsiye ettiğiniz Siemens'in ve Lg'nin makinelerini güzelmiş. Aralarında 500 Tl'lik bir fiyat farkı var.. Özelliklerine baktım neredeyse çok yakın.. Bu yüzden Lg'ye biraz daha sıcak bakıyorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yağğmur bana tavsiye ettiğiniz Siemens'in ve Lg'nin makinelerini güzelmiş. Aralarında 500 Tl'lik bir fiyat farkı var.. Özelliklerine baktım neredeyse çok yakın.. Bu yüzden Lg'ye biraz daha sıcak bakıyorum..

Günümüz şartlarında 500 tl hiç az değil sizlerinde dediğiniz gibi, neredeyse asgari ücret, bende sizin yerinizde olsam lg'ye sıcak bakardım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

lg'nin tavsiye ettiğiniz modelinde vario yıkama sistemi varmış.. tam olarak açıklar mısınız ne olduğu?

Vario Yıkama Sistemi Vario Yıkama Sistemi, yıkama sırasında alternatif olarak tek bir kanaldan alt ve üst sepetleri kapsayan kuvvetli bir su basıncı gerçekleştirir . Yıkama sırasında belli aralıklarla gerçekleşen bu işlem sayesinde yıkama performansında önemli bir artış ayrıca enerji ve su tasarrufu sağlanıyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Vario Yıkama Sistemi Vario Yıkama Sistemi, yıkama sırasında alternatif olarak tek bir kanaldan alt ve üst sepetleri kapsayan kuvvetli bir su basıncı gerçekleştirir . Yıkama sırasında belli aralıklarla gerçekleşen bu işlem sayesinde yıkama performansında önemli bir artış ayrıca enerji ve su tasarrufu sağlanıyor.

Bu özelliğide çok iyiymiş gerçekten, bunlara rağmen fiyatıda gayet normal.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bulaşıkların daha iyi temizlenmesini sağlar.. Titiz ev hanımları için ideal..Benim gibi teker teker bardakların içine bakan biri için iyi bir özellik..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu özelliğide çok iyiymiş gerçekten, bunlara rağmen fiyatıda gayet normal.

Özellikleri hakkında bilgi sahibi olmayan birine fiyatını söylediğinizde biraz pahalı bulabilir, ama özellikleri hakkında bilgi sahibi oldukça bu ürüne bu fiyatın çok az olduğunu kanısına varacağına eminim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

UV sterilizasyon özelliği; yıkama sonrası bakteri oluşumunu %99' a kadar engelliyor. Ayrıca UV ışık sistemidir.

Bildiğim kadarıyla UV Sterilizasyonu hastahanelerde ve manikür salonlarında manikür bıçakları için kullanılıyor.. Böyle bir teknolojiyi bulaşık makinesinde kullanmak ne kadar zekice bir durum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bildiğim kadarıyla UV Sterilizasyonu hastahanelerde ve manikür salonlarında manikür bıçakları için kullanılıyor.. Böyle bir teknolojiyi bulaşık makinesinde kullanmak ne kadar zekice bir durum..

Çok zekice, doğru ve yerinde bir uygulama, bir çok mikrop hijyensiz yeme içme eşyalarıyla bulaşıyor, lg bunu fark etmiş ve bu sorunu ortadan kaldırmış, acaba işleyiş aşaması nasıl bu sterilizasyonun.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok zekice, doğru ve yerinde bir uygulama, bir çok mikrop hijyensiz yeme içme eşyalarıyla bulaşıyor, lg bunu fark etmiş ve bu sorunu ortadan kaldırmış, acaba işleyiş aşaması nasıl bu sterilizasyonun.

Bu UV sterilizasyon özelliğini duyduğumdan beri evdeki bulaşık makinesinin pis yıkadığını düşünüyorum. Aslında yüksek ısıda yıkama yapıyor eminim mikroplar ölüyordur ama UV sterilizasyonunda hiç kalmıyordur..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.