Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ERKEKLERE SOYLUYORUM YARDIMINIZA IHTIYACIM VAR....

S&M

Önerilen İletiler

ARKADASLAR BI SEVGILIM VARDI ONUNLA GUZEL BI BERABERLIGIM VARDI AMA ONUN CEVREDEKI ADI COK UYANIK VEDE YOLUNU IYI BILEN CAPKINLARDAN OLARAK IYICE ETKET OLMUS SONRA BIZ BUNUN YUZUNDEN SIDDETLI BI SEKILDE TARTISTIK.AMA SONRADAN BENI ALDATMADIGINI AKSINE BENI SEVDIGINI VE DEGER VERDIGINI OGRENDIM COK UZULDUM OZUR DILEDIM AMA KABUL ETMEDI SIZCE KENDIMI AFFETTIRMEK ICIN NE YAPMAM GEREKLI BANA YARDIM EDERMISINIZ GERCEKTEN VICDAN AZABI CEKIYORUM OZLUYORUM ONU AMA ELIMDEN BISEY GELMIYO HICBIRSEKILDE BANA CEVAP VERMIYO YA SIZ OLSAYDINIZ NASIL AFFEDERDINIZ......

Bir kıza karşı yapılacak en büyük hatayı yapmışsın . Yani ona güvenmediğini ima etmişsin. Bu nedenle işin çok zor ama bir şekilde ona güvendiğini ispatlayabilirsen aranız düzelebilir. Bunu nasıl yapacağını da sen bul benden bu kadar. Heeee bak aklıma geldi onun için şiir yaz güzel bir şiir. Kızlar şiire dayanamaz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
ARKADASLAR BI SEVGILIM VARDI ONUNLA GUZEL BI BERABERLIGIM VARDI AMA ONUN CEVREDEKI ADI COK UYANIK VEDE YOLUNU IYI BILEN CAPKINLARDAN OLARAK IYICE ETKET OLMUS SONRA BIZ BUNUN YUZUNDEN SIDDETLI BI SEKILDE TARTISTIK.AMA SONRADAN BENI ALDATMADIGINI AKSINE BENI SEVDIGINI VE DEGER VERDIGINI OGRENDIM COK UZULDUM OZUR DILEDIM AMA KABUL ETMEDI SIZCE KENDIMI AFFETTIRMEK ICIN NE YAPMAM GEREKLI BANA YARDIM EDERMISINIZ GERCEKTEN VICDAN AZABI CEKIYORUM OZLUYORUM ONU AMA ELIMDEN BISEY GELMIYO HICBIRSEKILDE BANA CEVAP VERMIYO YA SIZ OLSAYDINIZ NASIL AFFEDERDINIZ......

eğer çocuk gerçekten çapkınsa sana oynamış,ta olabilir çapkın erkekler bunu çok iyi yapar ve bu olayın üzerinden bir hafta geçmesine ramen seni affetmediyse emin ol umrunda bile değilsindir.

not:: bende marak ettim şimdi seni kaç gün affetmedi yazarmısın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

boşwer arkadşım yaaa senn böle düşünmen çok doğal aynı duruma bnde düştüm abartsz aynı yani bnde çook özr diledm ama kabul etmedi eğer etseydi zaten beni sewdiğini gösterrdi...üsteleme bnce eğer seni gerçekten sewiosa emin ol arar bence nöle bu konuyu erkeklere danışma sonuçta hepsi aynı kafa deil mi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

selam..birde konuya akdemik açıdan bakalım... :online2long: ... :lol:

seni sevdiğini ve değer verdiğini nasıl öğrendin..yada ikna oldun anlıyamadım..çevreden mi..ama çevre sana onun çapkın falan olduğunuda söylemişti..bide şu var..sanki seni hiç kazanmamışta..kaybetme gibi bir durum yok gibi..yoksa geri gelir..birlikteliği devam ettirirdi diye düşünüyorum...kal sağlıcakla... :clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

etiket olmuş diyosunuz bu ne manaya gelir yani bu adam bu konuda sabıkalıdır demektir.elinizde delil varmı bu konuda eğer bi tesbit varsa bu konuyla alakalı o zaman risk altındasınız.adamın sizi sevdiği doğrudur yalnız unutmayın bi adam birden fazla kadını aynı anda sevebilir.yani siz pozisyonunuzu belirlemeye çalışın yani ikincimisiniz yoksa üçüncümü.bol şanslar hayat bi yarış her zaman sizi geçmeye çalışan birileri mutlaka olacaktır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.