Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Türk sosyetesinde kediye saç yalatma modası

delifırtına

Önerilen İletiler

Geçtiğimiz günlerde yapılan bilimsel bir araştırmanın sonucunda, kedi dilinin dünyanın en antiseptik organı olduğu kesinlik kazanmıştı. Bu kesinlik kazanmanın ardından sosyetede yeni bir akım başladı. Sosyetede başlayan yeni bir akıma göre saçları kediye yalatarak temizlemek oldukça moda.

Özellikle sosyetik hanımların büyük bir ilgiyle yaklaştığı akım sonucu, kuaförlerde özel kedi dili bölümleri oluşturuldu. Saçlarını saatlerce kedilere yalatarak hem temizleyen, hem de bir bakıma fön çektiren hanımlar uygulamadan oldukça memnun. "Saçlarım kedi dili sayesinde parladı", diyor görüşlerini aldığımız Suzan Beriltaş, "bilsem daha önce yalatırdım."

Kuaföre gidecek maddi durumu olmayan sosyetik kimseler ise çareyi evlerinde kedi beslemekte buldu. Türkiye Pet Shop Boys'dan alınan bilgiye göre kedi satışlarında son üç günde yaklaşık %38 oranında bir artış görüldü. Bunun piyasanın ihtiyacı olan canlanmaya da olumlu katkısı olduğu görüşünde birleşen yetkililer, kedi sahiplerini dillerin üzerine fazla gitmemek ve bir saat çalıştırmanın ardından dinlendirilmeye bırakılması konusunda uyardı. Aksi takdirde dilin antiseptizmini kaybetme aşamasına gelebileceği önemle vurgulanırken, tüm kedi sahiplerinin sağduyulu davranması ricasında bulunuldu.

Ortaya çıkarılan bilimsel gerçek 2010 Şubat ayına kadar devam edecek.

Kaynak: NGH

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Geçtiğimiz günlerde yapılan bilimsel bir araştırmanın sonucunda, kedi dilinin dünyanın en antiseptik organı olduğu kesinlik kazanmıştı. Bu kesinlik kazanmanın ardından sosyetede yeni bir akım başladı. Sosyetede başlayan yeni bir akıma göre saçları kediye yalatarak temizlemek oldukça moda.

Özellikle sosyetik hanımların büyük bir ilgiyle yaklaştığı akım sonucu, kuaförlerde özel kedi dili bölümleri oluşturuldu. Saçlarını saatlerce kedilere yalatarak hem temizleyen, hem de bir bakıma fön çektiren hanımlar uygulamadan oldukça memnun. "Saçlarım kedi dili sayesinde parladı", diyor görüşlerini aldığımız Suzan Beriltaş, "bilsem daha önce yalatırdım."

Kuaföre gidecek maddi durumu olmayan sosyetik kimseler ise çareyi evlerinde kedi beslemekte buldu. Türkiye Pet Shop Boys'dan alınan bilgiye göre kedi satışlarında son üç günde yaklaşık %38 oranında bir artış görüldü. Bunun piyasanın ihtiyacı olan canlanmaya da olumlu katkısı olduğu görüşünde birleşen yetkililer, kedi sahiplerini dillerin üzerine fazla gitmemek ve bir saat çalıştırmanın ardından dinlendirilmeye bırakılması konusunda uyardı. Aksi takdirde dilin antiseptizmini kaybetme aşamasına gelebileceği önemle vurgulanırken, tüm kedi sahiplerinin sağduyulu davranması ricasında bulunuldu.

Ortaya çıkarılan bilimsel gerçek 2010 Şubat ayına kadar devam edecek.

Kaynak: NGH

onu geçtim de şimdi bir kedi dili(pasta) olsada yesek.. :):( canım çekti..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben gidiyoruma ii geceler yazmışsın, hem de analaştık tamam yazmışsın... neyse artık sonra hallederiz borcum olsun:)

Sende kabahat onun ipinle kuyuya iniyorsun,adı üstünde..."fırtına"...aramızda kalsın estirikli o biraz...:kahkaha:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sende kabahat onun ipinle kuyuya iniyorsun,adı üstünde..."fırtına"...aramızda kalsın estirikli o biraz...:kahkaha:

Radya aplaa çok kalbimi kırdın...:crying: ne eserekliğimi gördün benim...:stuart:

inan ki kuyuya indim çıkamadım.. :sweatingbullets:

önerine kulak verip bu hususta daha dikkatli olacağım ;)

:glare::shuriken:

ben şimdi çıkıyorum,en geç iki saat sonra döneceğim,geldiğimde o kuyuda pastamı yemeği umuyorum...:islik::kahkaha:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen de kuyuya bir in bakalım.. o zaman ben kuyuda sen kuyuda bizi kim çıkaracak..

artk pasta değil helva yeriz :lol: , 7 sinde de mevlut okutur radya, tüm forum sakinlerine bişeyler yaptırır dağıtır..

ruhumuza el- fatiha.. :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen de kuyuya bir in bakalım.. o zaman ben kuyuda sen kuyuda bizi kim çıkaracak..

artk pasta değil helva yeriz :lol: , 7 sinde de mevlut okutur radya, tüm forum sakinlerine bişeyler yaptırır dağıtır..

ruhumuza el- fatiha.. :(

Ben radyayı doğum günlerine bakıyo sanıyodum...Cenaze işlerine de o mu bakıyo...:o

Allah gecinden versin,seni bilmiyorum ama ben daha çok gencim...:rolleyes:

önce sen bana bi omuz verirsin ben çıkarım kuyudan,sonra ben sana bi ip sarkıtırım...B):D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben radyayı doğum günlerine bakıyo sanıyodum...Cenaze işlerine de o mu bakıyo...:o

Allah gecinden versin,seni bilmiyorum ama ben daha çok gencim...:rolleyes:

önce sen bana bi omuz verirsin ben çıkarım kuyudan,sonra ben sana bi ip sarkıtırım...B):D

yok canım, ben çok yaşlıyım gömün gitsin ha hu :lol:

hadi öyle olsun önclik bayanlar da.. inş çıkınca beni unutmazsın. :( sonra bi çare ne yaparım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok canım, ben çok yaşlıyım gömün gitsin ha hu :lol:

hadi öyle olsun önclik bayanlar da.. inş çıkınca beni unutmazsın. :( sonra bi çare ne yaparım.

Bugün iyi tarafıma geldin,bi de "öncelik bayanlarda" dedin...yoksa normalde tam burada benim "güle güle sanaaaa"deyip feyk atmam gerekiyordu" :D

Ama yok deyemiyeceğim...:unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bugün iyi tarafıma geldin,bi de "öncelik bayanlarda" dedin...yoksa normalde tam burada benim "güle güle sanaaaa"deyip feyk atmam gerekiyordu" :D

Ama yok deyemiyeceğim...:unsure:

ben tahmin etmiştim zaten bana kuyudan çıkınca güle güle diyeceğini.. neyseki ii günündesin yırttım galiba :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sadece bu günlük...bi daha kuyuya indiğimizde nolacağını bilemeyiz...:stuart:

sen merak etme bir yol buluruz.. şimdilik günü kurtardık yeter ;)

olmadı bir dahakinde kazmalarla inelim kuyudan tünel kazarız, artık nere gideriz yönü sen seç..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hayret bişeylersiniz smile.gif)) başlığı nereden alıp nerelere taşımışsınız ..gece gece hiç güleceğim yoktu biggrin.gif

çok yaşayın wink.gif ip sarkıtalım da kuyudan çıkması kolay olsun pastacılar biggrin.gif

beyin fırtınası bu .. ne dersin, konu çevirmede yeteneklimiyiz -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen merak etme bir yol buluruz.. şimdilik günü kurtardık yeter ;)

olmadı bir dahakinde kazmalarla inelim kuyudan tünel kazarız, artık nere gideriz yönü sen seç..

Ben bi daha ki sefere cebime ip koymayı düşünmüştüm...Kazma kürek hiç aklıma gelmemişti...:huh:

Hayret bişeylersiniz smile.gif)) başlığı nereden alıp nerelere taşımışsınız ..gece gece hiç güleceğim yoktu biggrin.gif

çok yaşayın wink.gif ip sarkıtalım da kuyudan çıkması kolay olsun pastacılar biggrin.gif

Evet bizim pasta güme gitti galiba...Hem canımı istetti...-_-

beyin fırtınası bu .. ne dersin, konu çevirmede yeteneklimiyiz -_-

Beyin değil "deli" fırtınası bi defa...ama doğru ikiside aynı kapıya çıkar...:rolleyes:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.