Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

en çok sevdiğin ülkeler

babapaskal

Önerilen İletiler

Tuzluca köy değil ilçe :D

Ayrıca,bizim köy merkezi -_- (Iğdır'ın kendisi köy ya :lol: )

Valla,geçen bayram babam zorla köye götürdü de,kendime mezarlık yeri ayarladım B)

Oradan Ağrı'yı seyredecem :lol::lol:

orası işte...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 51
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Misafir Domuzbağı
Tuzluca köy değil ilçe :D

Ayrıca,bizim köy merkezi -_- (Iğdır'ın kendisi köy ya :lol: )

Valla,geçen bayram babam zorla köye götürdü de,kendime mezarlık yeri ayarladım B)

Oradan Ağrı'yı seyredecem :lol::lol:

orası işte...

Ermeni anıtına yakınsınız o zaman. Iğdır otelleriyle falan çok da güzel. İran yemekleri yapan bir lokantası vardı. Çok büyük bir de cami yapıyorlar. Geçen sene Nahcıvan'a geçerken bir gün öğretmenevinde kalmıştım. Yalnız cep telefonu Ermenistan çekiyordu :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Vaaaaaaav,ben bile memleketimi bu kadar tanımıyorum :unsure: Otelleri mi,Aman Allah'ım,heç sefmem -_- Şimdi Cumhuriyet Caddesi var bir de,biz oralarda büyüdük.Köyümüz Halfeli beldesi sınırında(bizimkinin adı sır)saka bi yana,benim memleketim bidenedir :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Domuzbağı

Halfeli'nin en güzel köyü Işıklar köyüdür, büyük ve küçük ağrıyı tam cepheden görür, çok verimli, her şeyin yetiştiği bir köydür. Eğer toprağınız varsa Aras'tan çok iyi sulama aldığından oldukça iyi bir arsa olmalı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Domuzbağı

Evet ben arabayla gezdim, Aralık var Türkiyenin en doğusu oradan solda Ermenistan, sağda İran, incecik bir yerden Azerbeycana bağlı Nahcıvana geçiyorsun. Nahcıvan'ın da bir tike kebabı var ki öfff, yeme de yanında yat!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yemiyeceksem ne anladim ben ozaman niye yaninda yatayim :) olmaz tadina bakmazsam kebabin istemem ozaman ermeni yemeklerinin guzel oldugunu biliyorum rusyada iken ermeni lokantasina gitmistim zaten bir onlarin yemeklerini yiyebildim birde mcdonalds :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Domuzbağı

Zaten dünyanın bütün ülkelerindeki McDonaldsları ezberledim. Yerel yemekleri pek beğenmiyorum ben de! Bir tek Brezilyalılar yemek yapmaktan anlıyorlar, orada aç kalmamıştım, feijoadaya bayılmıştım. Şu Fransız mutfağı falan dedikleri ise tatsız tuzsuz birşey, nefret etmiştim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya Mcdonalds yada turk restaurantlarini bulup karnini oyle doyuracaksin fransiz mutfagindan hic soz etme, rusyada corbalar meshurdu uzeri ekmekle kapali icinde ne oldugu belli degil yerken insanin gozunden yaslar geliyor... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Domuzbağı

Brüksel'in bir Neuhausu bir de midye lokantaları meşhurdur bilirsin. Midyeciye grup gitmiştik menüden midye istemiştim. Midyeler geldi, midye kabuğunda yeşil soslu midye eti vardı, yedim çok lezzetliydi. Sonra yeşil sosu merak ettim, garsona sordum. Meğer midye kabuğunun içindeki et midye değil sümüklü böcekmiş. :sick: Marsilya'da da kurbağa bacağı yemiştim, kurbağanın ayak parmakları mide kaldırıyordu.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Brüksel'in bir Neuhausu bir de midye lokantaları meşhurdur bilirsin. Midyeciye grup gitmiştik menüden midye istemiştim. Midyeler geldi, midye kabuğunda yeşil soslu midye eti vardı, yedim çok lezzetliydi. Sonra yeşil sosu merak ettim, garsona sordum. Meğer midye kabuğunun içindeki et midye değil sümüklü böcekmiş. :sick: Marsilya'da da kurbağa bacağı yemiştim, kurbağanın ayak parmakları mide kaldırıyordu.

Ben midye sevmiyorum o yuzden sumuklu bocek hic sevmem tercihim karides guzel oluyor.. :) sumuklu bocegi kabugundan cikarmasida igrenc oluyor :) bioloji dersinde cikarirken gormustum.. :D

Mavi sende gel bak biz tur hazirliyoruz :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gormeyenler icin bende tavsiye ederim... paris baska bir guzeldir..

Benim tavsiye edecegim ulkeler Isvicre (Genevre, Zurich), Almanya(Koln, Heildberg, Hamburg, Lubeck,Kiel),Avusturya(Viyana, Salzburg) Belcika(Bruksel, Antwerpen,Gent, Liege),Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Maastricht) Fransa (Paris),Italya(Roma, Milano) ,Rusya(sct.Petersburg), Isvec (Goteborg, Malmø),Norvec (Oslo,Bergen),Finlandiya(Helsinki), Danimarka(Kopenhag, Odense,Aarhus)

Evet evet Hamburg'a gidin guzel yerleri var, Altona olan yere turkler Altinova diyorlar :stuart: Almanya'ta gitmiskende Berline de gittin orda halen 2. savasin hikayesi olan yerlere gide bilirsiniz :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet evet Hamburg'a gidin guzel yerleri var, Altona olan yere turkler Altinova diyorlar :stuart: Almanya'ta gitmiskende Berline de gittin orda halen 2. savasin hikayesi olan yerlere gide bilirsiniz :)

Bak ben berlini unutmusum berlin duvari yikildigi zaman cok farkliydi simdiki hali cok farkli kimbilir ozamanlar o sokak aralarinda hangi ajanlar at kosturuyordu :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Domuzbağı

Görülmesi gereken yerlere Chicago, Las Vegas, Los Angeles ve Miami'yi de eklememiz lazım :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Görülmesi gereken yerlere Chicago, Las Vegas, Los Angeles ve Miami'yi de eklememiz lazım :)

eklicektim de Yakisiklinin dedigi gibi Ulkeyi sorunca biraktim :) yeni topic acmak lazim hangi sehirleri seviyorsunuz diye :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.