Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

tüm 2 yılklık mezunları yaşadı

Önerilen İletiler

Sayın Yetkili Biz Ülkemizdeki Üniversitelerin şu an faal 515 Meslek Yüksek Okulundan mezun 1,563,441 mezun ve halen 2006 kayıtlarına göre okuyan 441,352 Myo luyuz

Biz memurun işçinin esnafın emeklinin çocuklarıyız

2 milyonu geçtik , bizler myo bitirdik ama lise mezunundan farkımız yok

İş hayatında Lise mezunu amirimiz askerde Lise mezunu çavuşumuz

Biz bu diplomasında üniversite yazan MYO niye okuyoruz .

Bir kanun tasarası hazırlandı TBMM ne sunuluyor.

Lütfen bu kez bize de mankenler, futbolcular kadar değer verin haber yapın.

Bu haber, kanalınızda rayting rekorları kıracak, kanalınız kitlenecek gazeteniz 2 saat içinde tükenecektir.

Ailelerimiz hariç 2 milyonuz biz.

Resmi bilgileri myo genel merkezi TEKDER den alabilirsiniz

Tekder Genel Başkanımız HAKAN BAYCIK bey tüm tv radyo ve basını belgelerle aydınlatmaya hazır.

Tekder Genel Başkanlığının wep adresi www.myoteknikerler.com

Tekder Genel Başkanlınının mail adresi [email protected] dan ulaşabilirsiniz.

TEKDER GENEL MERKEZİ

Ziya Gökalp Caddesi Doktor Mediha Eldem Sokak 47/4 Kızılay - ANKARA

TEL : 0312 431 30 21

İlgi ve alakanıza teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz .

yakında mecliste gizli haber :):excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
olur olur oda olur fizikden kalıp duruyom zaten :D

yahu nıye kalıyon. olmadı bak sımdı.tamam bıraz zor(aslında cok zor :D;) )olabılır.bır sekılde gec.sakın bırakmayıda dusunme bır ders yuzunden.benım bırkac arkadasım bırakmıstı da.bu arada hangı bolumu okuyosunkı fızıkte verıyorlar. ben elektrık okuyom orda var mesela

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yahu nıye kalıyon. olmadı bak sımdı.tamam bıraz zor(aslında cok zor :D;) )olabılır.bır sekılde gec.sakın bırakmayıda dusunme bır ders yuzunden.benım bırkac arkadasım bırakmıstı da.bu arada hangı bolumu okuyosunkı fızıkte verıyorlar. ben elektrık okuyom orda var mesela

ben bilgisayar teknolojisi ve programlama okuyorum 50 kişi fizikden kalıyor büte giriyor ve 45 yine kalıyor 5'i 45le geçiyor şimdi bizdemi sorun hocada :P:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben bilgisayar teknolojisi ve programlama okuyorum 50 kişi fizikden kalıyor büte giriyor ve 45 yine kalıyor 5'i 45le geçiyor şimdi bizdemi sorun hocada :P:D

eee sanırım hocanızda bır sorun var.boyle hoca her yerde var bızdede var ama o kadarda ınsafsız degıl.bızımkısını amacı farklı prensıbı farklı.1ve 2. vızesınden cok kotu alırsın kı zor soru sorar.fınaldede bır tane kurtarma sorusu ekler(tabı sımdıye kadar yapan olmadı :D )sonra ısterkı ogrencıler ayaklarıma kapanıp not ıstesın. ama ıstedıgını yapmadım ben.ve kıcık oldugum ıcın fınal sınavından bır guzel not aldım(tabı bu guzel not 55 sınıfa gore yuksek tabı caktırma :P:D )neyse gecen hafta baktım kı gecmıs mıyım dıye ınternetten. o da ne BB ıle gecmısım.gelde cıfte tellı oynama yanı.

50 kısıden sadece 5ı gecıyorsa 45 kısı kalıyor o zaman sen ancak en kotu ıhtımalle 9 donemde btırısın.olsun ne yapalım gecelımde :P:D:)

neyse askerlıkten nerelere geldık :D;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

yaşadınız diycem ama yaşamamışsınız. myo lulara kısa dönem hayal oldu. ama bana sorarsanız da çok ayıptır yaw. ben de aynı zamanda myo bitirmiştim bi zamanlar, o yüzden bir yandan kendimi şu anda sizlerin yerine koyuyorum; bence ciddi bir yanlış. ilkokul mezunu pozisyonuna düşürülmeleri büyük hata.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.