Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

erkek yada kadın

yesilsu

Önerilen İletiler

erkek yada kadın ömürleri boyunca sevdikleri insanı aldatmadan ve bir ömür boyu sevip saygı gösterebilirlermi ?

yani bu bir ömür boyu sürermii (bence sürmeli ) ;)

yada seven insan sevgilisini neden ve hangi sebeblerden dolayı aldatır?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkek yada kadın ömürleri boyunca sevdikleri insanı aldatmadan ve bir ömür boyu sevip saygı gösterebilirlermi ?

yani bu bir ömür boyu sürermii (bence sürmeli ) ;)

yada seven insan sevgilisini neden ve hangi sebeblerden dolayı aldatır?

omur boyu sevme ve sevecegıne söz verme eylemı oldukca zor ve sorumluluk ısteyen bır iştir cok zordur ımkansıza yakındır ama zaten omur boyu sevıcegıne söz verıyorsun bu durumda yani o arada ufak tefek aksaıklıklar olabılıyordur ama bu aksaklıklar esnasında baska bır kalp ıle o kalbının boslugunu doldurmaktır yanlıs olan

yani arada sevgının bıttıgını dusunebılırsın ama aldatmakla yanlıs olanı yaparsın

sevgıye söz vermek sorumluluktur ve bu sorumluluk altına gırmek omzuna agırlık almak elını tasın altına sokmaktır. cook dusunulmelıdır -_-;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ömür boyu sevmek aldatmamak bilmiyorum ama cok eminimki sayilari hicte az olmayan büyük bir kesim sevgi bitse bile yinede aldatmiyor,bu bir özveridir karsisindakinin duygularina saygidir.Bir erkek veya kadin beraberyasadigi hayat arkadasini aldatirken eger aldattigi arkadasina böyle birseyi yapma hakkinin olmadigini onun gururu ile oynadigini düsünemiyorsa bu cok aci bir seydir.Bence aldatmak yerine birlikteligi sona erdirip karsi tarafa sorumluluk hissetmeye gerek birakmadan yeni iliskinin yasanmasi en dogrusudur.

saygilarla :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

insan önce neyi istediğini bilmelidir eğerki mutluluğu istiyorsa aldatmamalı ..seven insan zaten aldatmaz ...evliliklerde uzun zaman gectiğinde hatta çoğu ewliliklerde artık sevgi yerini saygıya bırakır..eğerki saygı varsa aldatmak zaten ona uzaktır bunu düşünmez bile..güzel bir birlikteliği varsa neden aldatsınkı seviyorsa saygı gözterıyorsa zaten mutludur aldatmayı bir başkasıyla olmayı neden düşünsünki?onunla ömrünü paylaşıyor aldatmak sadece kısa zaman içindir kısa zamanı neden tercih etsinki..aldatmayı düşünen ya sevgısınde bır eksıklık vardır yada yada afedersınız kafası basmıodur..?hayat paylaşıyosun kendı hayatını onun hayatından üstün görüp ondan fazla hakka sahip göremezsin..sen aldatıyosan onada aldatma hakkı verırsın..ki bunun kımse ıstemez kendısının aldatılmasını.. ne yapıyosan önce kendın onun aldatmasını kabullenebılırmısın dıe düşünmeli ondan sonra karar vermelisin.ben yaparım benım aldattığımı nerden bilecek ben hiç fark ettirmem diyenlerde olacaktır mutlaka ama ben kesınlıkle şuna inanırım allahın adaleti çok büyüktür ve kesinlikle bir şüphe bile duymam sen yapıosan mutlaka sendende karşılığında fazlasıyla çıkacaktır.allah kimsenin başına vermesın hatta düşmanıma bile vermesin çünkü çok zor bir durum her iki taraf içinde..mantıklı düşünürsen aldatmanın iyi bittiğini gören varmıdır.her zaman kötü sonuçlanır.tek kelimeyle akıllı insan aldatmazzzz.

sevgili anlamında sormuşsun yeşilsu..eğerki ilerisini düşünmüyosa yani sevgili iken evliliği düşünmüyosa aldatır.seven insanda aldatmaz. aldatması için hiç bahane kabul edilemez .yok beni umursamıyo yok beni başkasıyla aldattı bende aldatırım bunların hiç biri gecerli neden deildir.seni aldattıysa ya bıtırırsın birlikteliğini yada affedrsin bidaha yapmaması için elinden gelen her şeyi yaparsın ama ondan intikam almalıyım diyipde aldatmamalısın.zaten onun hata yaptığını biliosun sen affedıosun peki bunun hata olduğunu sen bılıosun onu affedıosunda neden hata olduğunu bile bile hata yapıosun..yani hiç bir şekilde aldatmak için bahane yoktur .

"yada seven insan sevgilisini neden ve hangi sebeblerden dolayı aldatır?"

hiç bir sebepden dolayı aldatamaz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kenan ozaman sen yalan sölüyorsun hani aşıktın hani seviyodun..erkeksiniz derken haklıymışım..

bak yeşilsu sana kısa bir açıklama yapım ozamn senıde aydınlatmış olurum aklında soru işareti kalmasın ..

aşık olmak demek yemeyip içmeyip onu düşünmektir..onsuz hiç bişeyin olmamasıdır ..henüz ben bunları yaşamıyorum yani yemekten içmekten kesılmedim..sana seni sevdiğimi söylüyorum..ve inkar etmiyorum aşkım diosamda alışkanlıktan hoşuma gittiği için söylüyorum sendeki sıcaklıktan kaynaklanan bir durum bu ..ama sen bana gerçekten aşıksın die adlandırma onu taşımak kolay deildir..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

insan önce neyi istediğini bilmelidir eğerki mutluluğu istiyorsa aldatmamalı ..seven insan zaten aldatmaz ...evliliklerde uzun zaman gectiğinde hatta çoğu ewliliklerde artık sevgi yerini saygıya bırakır..eğerki saygı varsa aldatmak zaten ona uzaktır bunu düşünmez bile..güzel bir birlikteliği varsa neden aldatsınkı seviyorsa saygı gözterıyorsa zaten mutludur aldatmayı bir başkasıyla olmayı neden düşünsünki?onunla ömrünü paylaşıyor aldatmak sadece kısa zaman içindir kısa zamanı neden tercih etsinki..aldatmayı düşünen ya sevgısınde bır eksıklık vardır yada yada afedersınız kafası basmıodur..?hayat paylaşıyosun kendı hayatını onun hayatından üstün görüp ondan fazla hakka sahip göremezsin..sen aldatıyosan onada aldatma hakkı verırsın..ki bunun kımse ıstemez kendısının aldatılmasını.. ne yapıyosan önce kendın onun aldatmasını kabullenebılırmısın dıe düşünmeli ondan sonra karar vermelisin.ben yaparım benım aldattığımı nerden bilecek ben hiç fark ettirmem diyenlerde olacaktır mutlaka ama ben kesınlıkle şuna inanırım allahın adaleti çok büyüktür ve kesinlikle bir şüphe bile duymam sen yapıosan mutlaka sendende karşılığında fazlasıyla çıkacaktır.allah kimsenin başına vermesın hatta düşmanıma bile vermesin çünkü çok zor bir durum her iki taraf içinde..mantıklı düşünürsen aldatmanın iyi bittiğini gören varmıdır.her zaman kötü sonuçlanır.tek kelimeyle akıllı insan aldatmazzzz.

sevgili anlamında sormuşsun yeşilsu..eğerki ilerisini düşünmüyosa yani sevgili iken evliliği düşünmüyosa aldatır.seven insanda aldatmaz. aldatması için hiç bahane kabul edilemez .yok beni umursamıyo yok beni başkasıyla aldattı bende aldatırım bunların hiç biri gecerli neden deildir.seni aldattıysa ya bıtırırsın birlikteliğini yada affedrsin bidaha yapmaması için elinden gelen her şeyi yaparsın ama ondan intikam almalıyım diyipde aldatmamalısın.zaten onun hata yaptığını biliosun sen affedıosun peki bunun hata olduğunu sen bılıosun onu affedıosunda neden hata olduğunu bile bile hata yapıosun..yani hiç bir şekilde aldatmak için bahane yoktur .

"yada seven insan sevgilisini neden ve hangi sebeblerden dolayı aldatır?"

hiç bir sebepden dolayı aldatamaz...

kenan umarım bunu okursun :(

bu yazından şu an çok ders çıkarttım....ve moralim inanılmaz bozuldu..hiç bir zaman kalbini kırmak istemedim bunu bil...benim için değerin çok!

ne dicemi bilmiyorum..

insan hiç bir nedenden dolayı aldatmamalıdır...... :excl: bunu bende biliyorum..

:(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim için değerin çok!

zeynep senın yerın her zaman farklı bende ;)

senin için hiç bir zman kötü düşünmedim ..içimden nasıl geldiyse öle davrandım farklı kalıplar içerisine girmedim eminim sende öle yaptın ;)

gerçek ısmınızı sızden baska kım bılıyor tekrar edıp durmayın kenana kenan kenan dıye

bıde yesılsu da bı garıplık var her yazısında kenan demıs bı defa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"gerçek ısmınızı sızden baska kım bılıyor tekrar edıp durmayın kenana kenan kenan dıye"

ya tmm melisko nıe bağırıonki bıdaha sölemayız

"ayy noliii burdacok karısıkmış yahuu"

yaaa !! uzaktan ölemi görünüyo yok yok okadar karışık dııl sadece havalar sıcakya ondan heralde ortam bırazcık sıcak :P;)

"konuyu annamadım yha.neyi tartışıoduk.siz ikinizin arasında ne var?yeşilsu?braweheart"

aramızda bişey yok efran sorunda burda zaten aramızda bişeyin olmaması :P:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.