Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kadını Anlamak

wherthus

Önerilen İletiler

Hamamböceğini takip edeceksin!

Hamamböceği hızla bir istikamete doğru yol alırken, hiçbir engelle karşılaşmamasına rağmen aniden durur ve bambaşka bir yöne doğru koşmaya başlar. Bunun nedenini çözdün mü kadınları da anladın demektir.

Pakize Suda

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

kadın erkeğin kendisini çözemeye çalışmak için kafa patlatmasını

ama keisnlikle ve kesinlikle anlayamamasını ve meraktan çatlamasını istiyor bence.o yzüden anlamaya çalışmamalı ama anlamaya çalışıyor görünmeliyiz.

anlamaya çalışmıyor görünrüsek de ilgisiz olduğumuzu düşünür. ilgilenen çok adam olduğu içöin andına havada kaparlar.

kadının işi gücü gizem yapmak.ama bu çok büyük bir hata. kadınlar huzuru sevemzler. sıkıcı bulrular.

bilinmeyeni cazibeli ve heyecan verici bulurlar

ama erkekler bilinmeyeni tehlikeli bulrular ve uzak dururlar.tehlike huzur bozar çünkü.

gizemli kadın güvenimizi kazanamıyor. güvenmediğimiz kadına aşık olmayız ve çerez olarak görürüz.bunu anlata anşata dilimde tüy bitti ama kimsenin anladığı yok.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu başlığı görünce aklıma bir fıkra geldi paylaşmak istedim.

Not:fıkra kişisel fikirlerimden tamamen uzaktır

Kadınları Anlamak

Adamin biri California'da bir kumsalda yururken ayagi eski bir lambaya takilmis, adam lambayi kumlarin icinden cikarmis. Dalgasina "Belki cin cikar" deyip ovalamis lambayi, harbi harbi cin cikmis. adam cok sasirmis, cin baslamis konusmaya "Tamam, tamam.Beni lambadan kurtardin vs..." "Bu, bu ay icinde dorduncu cikarilisim ve bu isten sıkılmaya basladim bu yuzden 3 dilegi unut. Sadece 1 dilek hakkin var!" Adam oturmus ve bir

sure dusunmus ve "Her zaman Hawaii'ye gitmek istedim ama ucaktan korkarim ve deniz beni cok tutar.Benim icin Hawaii'ye bir kopru yap boylece arabayla oraya gidebileyim" demis. Cin gulmus ve "Bu imkansiz. Bu isin lojistigini dusun! Koprunun ayaklari nasil Pasifik'in dibine ulasabilir? Ne kadar beton gerektigini, ne kadar celik gerektigini dusun. Hayir,baska bir dilek dusun" demis. Adam tamam demis ve gercekten guzel bir dilek dusunmeye baslamis. En sonunda, Dort kere evlendim ve bosandim.Butun karilarim her zaman duyarsiz oldugumu ve onunla ilgilenmedigimi soylerdi. Bu yuzden, kadinlari

anlayabilmeyi diliyorum...Nasil hissettiklerini ve neden agladiklarini,bir sey soylemedikleri zaman gercekten ne istediklerini... onlari nasil gercekten mutlu edebilecegimi bilmek istiyorum..."

Cin cevap vermis: "Köpru iki şeritli mi olsun dört şeritli mi...??? :P:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hamamböceğini takip edeceksin!

Hamamböceği hızla bir istikamete doğru yol alırken, hiçbir engelle karşılaşmamasına rağmen aniden durur ve bambaşka bir yöne doğru koşmaya başlar. Bunun nedenini çözdün mü kadınları da anladın demektir.

Pakize Suda

Kadınları Anlamak

Adamin biri California'da bir kumsalda yururken ayagi eski bir lambaya takilmis, adam lambayi kumlarin icinden cikarmis. Dalgasina "Belki cin cikar" deyip ovalamis lambayi, harbi harbi cin cikmis. adam cok sasirmis, cin baslamis konusmaya "Tamam, tamam.Beni lambadan kurtardin vs..." "Bu, bu ay icinde dorduncu cikarilisim ve bu isten sıkılmaya basladim bu yuzden 3 dilegi unut. Sadece 1 dilek hakkin var!" Adam oturmus ve bir

sure dusunmus ve "Her zaman Hawaii'ye gitmek istedim ama ucaktan korkarim ve deniz beni cok tutar.Benim icin Hawaii'ye bir kopru yap boylece arabayla oraya gidebileyim" demis. Cin gulmus ve "Bu imkansiz. Bu isin lojistigini dusun! Koprunun ayaklari nasil Pasifik'in dibine ulasabilir? Ne kadar beton gerektigini, ne kadar celik gerektigini dusun. Hayir,baska bir dilek dusun" demis. Adam tamam demis ve gercekten guzel bir dilek dusunmeye baslamis. En sonunda, Dort kere evlendim ve bosandim.Butun karilarim her zaman duyarsiz oldugumu ve onunla ilgilenmedigimi soylerdi. Bu yuzden, kadinlari

anlayabilmeyi diliyorum...Nasil hissettiklerini ve neden agladiklarini,bir sey soylemedikleri zaman gercekten ne istediklerini... onlari nasil gercekten mutlu edebilecegimi bilmek istiyorum..."

Cin cevap vermis: "Köpru iki şeritli mi olsun dört şeritli mi...??? :P:P

:lol::lol::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kadınları Anlamak

Cin cevap vermis: "Köpru iki şeritli mi olsun dört şeritli mi...???

bunu yazan arkadaş aslında kadınların aslında kolay mutlu olduklarını bilen bir arkadaşmış öyle yazmış kendisi.http://www.turkish-media.com/forum/index.php?showtopic=1088 kadınları mutlu etmeyi bilen birinin onları anlayamaması tuhaf doğrusu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bunu yazan arkadaş aslında kadınların aslında kolay mutlu olduklarını bilen bir arkadaşmış öyle yazmış kendisi.http://www.turkish-media.com/forum/index.php?showtopic=1088 kadınları mutlu etmeyi bilen birinin onları anlayamaması tuhaf doğrusu

:sorcerer:

erkekleri de aslında mutlu etmek kolaydır

her ıstedıgıne amin dersenız olcak gıbı olur

kadınlarında öyle görunur

ama bır yere kadar hepsı

mısal bazı kadınlar erkegını aldatınca erkegın bas bas bagarmasını ısterken

bazıları da dıger erkege gıdıp kaba kuvvet uygulamasını ısteyebılır

o acıdan kadınlar anlasılamazlardır bahsi gecen arkadası da zan altında bırakmamalısın

cunki hıc bır erkek kadınları anlayamaz tam manasıyla.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kimyon

mutlu etmek ve anlamak arasında doğrusal yönlü bir ilişki söz konusudur.

bakın sizin anlayacağınız anlamda şöyle izah edeyim olayı,basit bir toplama işlemiyle

Y=B0+B1X+E

Y=açıklanan bölüm

B0,B1=parametreler

X=bağımsız dışsal açıklayıcı

E=hata terimi

Y burda kadını mutlu etmek olsun. yapılan şey x değişkenine farklı değerler yüklemek bunların sonucunda

elde ettiğimiz değerlerin toplamı bize Y değerini verecektir...

x erkeğin kadını mutlu etmek için yaptığı eylem türleri.

erkek x için farklı yöntemler ve denemeler yaparken kadında bu işlem karşılığında

Y değerinde tepkiler vermektedir fakat burda unutulan kısım erkekte kadında birer sosyal varlık ve

aynı olaylara verdikleri tepkiler günden güne çok farklılık gösterebilir..

yani partnerinizi dün mutlu eden şey bugün etmeyebilir(ruhsal değişiklikler söz konusu) dolayısıyla bu denklemde E gibi bir hata terimi var..işte bu hata terimi günlük konuşma diline çevrilmiş haliyle "beni anlamıyorsun veya beni anlamaktan uzaksın".. :) :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

.(anlamak için kafa patlatmamızı ama anlayamamamızı istiyolar..onları çözersek kendilerini savunmasız hissederler)

valla ben anlamaya uğraşmıyorum. çünkü anladım.sadece anlamaya çalışır görünüyorum o kadar.

ben sadece kimin sevgilisi var kimin yok, kim benden hoşlanır kim hoşlanmaz onu anlamaya çalışıyorum. abartılı hareketelr yapmadıkları sürece onu bile anlayamam. çünkü anlaşılmak istemiyolar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.