Zıplanacak içerik
 • Üye Ol

realdic

Φ Yeni Üyeler
 • İçerik Sayısı

  4
 • Katılım

 • Son Ziyaret

İçerik İtibarınız

0 Nötr

realdic Hakkında

 • Rütbe
  Yeni Üye
 1. realdic

  2018 YILI KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ

  Arkadaşlar merhaba kosgeb girişimcilik eğitimlerine alındım ve kursumuz 4 gün sürecek bu gün 2. gün .Bize kosgeb girişimcilik eğitimi veren kurs hocamız iş planı hazırlamamızı istedi ve ve kendi iş planımızı hazırlamamız için bakıp örnek alacağımız ve yararlanabileceğimiz www.isplaniornekleri.com adresini verdi buarada 2018 yılı için güncel kosgeb girişimci desteği başvuru şablonuna uygun iş planı örnekleri var. Sizde iş planı dosyanızı yazmak için bu iş planı örneklerinden yararlanabilirsiniz ve bu yolla danışmanlara para ödemeden kendi iş planı dosyanızı kolayca hazırlayabilirsiniz.Herkese iyi çalışmalar.
 2. realdic

  2018 YILI KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ

  2018 yılından sonra kosgeb destekleri verilmeyecekmiş kendime ait bir iş yeri açmak istiyorum nerden nasıl başlamalıyım bu desteği almak için bilen duan var mı ? KOSGEB girişimci desteği için bu gün girişimcilik eğitimlerine başladım tavsiyesi olan var mı ?
 3. İnternette okuduğum bir habere göre bu yıl kosge destekleri son defa veriliyormuş.Bu bilginin doğrulu nedir ? Bilgisi olan var mı ?
×

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.