Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bermuda Şeytan Üçgenindeki Kristal Piramit


Smyrna

 

Bermuda Şeytan Üçgenindeki Kristal Piramit Yapı'nın varlığı Resmen Onaylandı;

 

1968 yılında serbest araştırmacı bir doktor tarafından fark edilen ünlü Bermuda üçgenindeki kristal yapının bir piramit olduğu bağımsız ABD ve Fransız dalgıçlar... tarafından da onaylandı.

 

Bilgiye göre, kristal piramite rastgele bir dalış esnasında dalan Ray Brown, tarafından 1968 sırasında keşfedildi.

 

Brown tatilde Karayipler olarak bilinen Bahamalar da kapalı bir bölgede arkadaşları ile dalış yaparken, deniz tabanında bir çıkıntı şeklindeki keskin bir hattı fark eder. Daha sonra bunun doğal olmayan bir yapı olduğunu tekrar eden dalışlarda onaylar. Ancak normal bir dalış için oldukça derin sularda olan piramit yapı bu zamana kadar bir söylenti olarak kalmıştı..

 

Son yapılan dalışlarda bu kristal yapının kesinlikle bir piramit olduğu ve bunun fotoğraflandığı açıklanıyor.

 

Bölgedeki garip kaybolma olayların sebebi bu kristal yapının oluşturduğu enerji dalgalanmalarına bağlanıyor . Kristal piramidin "Kirlian" fotoğraf tekniğine göre deneysel olarak alınan görüntülerinde bir çok farklı çeşit enerji alanları yaydığı görüntülenmişti.

 

Devasa boyutlu bu piramidin dünyanın henüz bilinemeyen enerji kaynaklarını aktive etmesinin de muhtemel olduğu varsayılıyor.

 

Bölgede olduğu sanılan tarih öncesi kıta atlantis hakkında da bazı bilgiler de gündeme getirilmiş durumda...

 

Aynı araştırma grubu gizemli Pasifik Adası Malden üzerinde 40 a yakın yeni yapı belirlemiş. Bu yapıların bölgedeki kültürlere ait olmadığı tahmin edilen (toprak altından çıkacak sonuçlara göre) bu bölgede olası bilinen tarih öncesi çok eski bir uygarlığın tahminen atlantisin kalıntıları olabileceği savını araştırıyor.

 

konu ile ilgili bir diğer haber:

 

These strange underwater pyramid structures at a depth of two thousand meters were identified with the help of a sonar according to oceanographer Dr. Verlag Meyer. Studies of other structures like Yonaguni in modern day Japan have allowed scientists to determine that the two giant pyramids, apparently made of something like a thick glass, are really impressive - each of them is larger than the pyramid of Cheops in Egypt.

 

Recently American and French scientists as well as other countries that are conducting surveys in areas of the seabed of the Bermuda Triangle, claim to have found a pyramid standing upright on the seabed that has never been discovered. The length of the base of this pyramid reached 300 meters, 200 meters height, and distance from base to the tip of the pyramid is about 100 meters above the sea floor. Preliminary results show this structure to be made of glass or a glass-like (crystal?) material, as it is entirely smooth and partially translucent.

 

When talking about size, this newly re-discovered pyramid is larger in scale than the pyramids of ancient Egypt. On top of the pyramid there are two very large holes, sea water at high speed move through the second hole, and therefore the raging waves roll by forming a giant vortex that makes the waters around this cause a massive surge waves and mist on the sea surface. This new discovery makes scientists wonder if this is having an affect on passing boats and planes and could be the reason for all the mystery surrounding the area.

 

There were few more pictures taken with a long-range sidescan sonar system called GLORIA, showing the sea bottom, and strange shape that might be one of the pyramids:...

 

 

.


İçinde Olduğu Dizin:

Fotoğraflı Haberler - Alıntılar

· 191 fotoğraf
  • 191 fotoğraf
  • 55 fotoğraf yorumu

Fotoğraf Detayları


Kullanıcı Geri Bildirimi

Görüntülenecek hiçbir kritik bulunamadı.

×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.