İçeriğe atla


Fotoğraf

İkizler Kadını ile Başak Erkeği arasındaki uyum


Bu başlığa 3 cevap verilmiş

#1 berceste

berceste

  Kıdemli Üye

 • Φ Yeni Üyeler
 • PipPipPipPip
 • 1.300 İleti

Gönderi Tarihi: 07 Temmuz 2006 - 11:42

İkizler Kadını ile Başak Erkeği arasındaki uyum:

Bir Başak erkeğiyle mutlu olabilmeniz pek mümkün değildir. Çok katıdır, ayakları yere basar, fantazileri ve pratik zekası yoktur. Skin, soğuk ve hükmedicidir. Umursamaz olduğu söylenemez, çünkü herşey ona göre düzgün ve açık olmalıdır.


İlk tanıştığınızda davranışları ve çekingen tarzı ile sizi etkileyecektir. Ama sakin düşününce, onda kolay kolay romantizm ve şefkat bulamayacağınızı keşfedeceksiniz. Eşine karşı herzaman saygılı ve kibar olacaktır, sadık ve dikkatli bir aşıktır. Ama hayatınızı avucu içine alma alışkanlığı olmasaydı, sizin için daha iyi olurdu. Bağımsızlığınızı ve kariyerinizi korumak istediğinizi söylediğinizde, aşırı tepki göstermeyecektir. En büyük endişesi reddedilmektir.


Sizi anlamk için çok uğraşacak, ama başaramayacaktır. Düzen, dürüstlük ve açıklık her durumda hayatının temelidir. Ev işlerinde kendine düşen payı severek yapacaktır, ama yine de peşinizde koşturup etrafı toplamayı sevmez. Sizi seçtiyse, ilgi bekler ve korunmak ister. Babalık onu tatmin etmediği için bu konuda pek başarılı olamayacaktır.


Eğer Başak erkeğini böyle kabul edebilirseniz, evliliğiniz mutlu olacaktır.


İşte bu sefil yalanlarla zehirlenmiş dünyayı gördükçe içimdeki aşkı , sevgiyi uyandırdığın için sana bir kez daha minnet duyarım!

Sen olmasaydın , ben daha ne kadar dayanabilirdim bu rezil dünyaya , bu acımasız hayata...Gerçekten daha hayali bir şey yoktur...''.....beni evcilleştirirsen eğer, yaşamıma bir güneş doğmuş olacak. Senin ayak seslerin benim için diğerlerinden farklı olacak. Ayak sesi duyduğum zaman hemen saklanırım. Ama seninkiler, bir müzik sesi gibi beni gizlendiğim yerden çıkaracaklar. Şu ekin tarlalarını görüyor musun? Ben ekmek yemem. Buğday benim hiçbir işime yaramaz. Bu yüzden de bu tarlalar bana hiçbir şey hatırlatmazlar. Buna üzülüyorum. Ama sen beni evcilleştirseydin, bu harika olurdu. Altın renkli saçların var senin. Ben de altın renkli başakları görünce seni hatırlardım. Ve rüzgarda çıkardıkları sesi severdim...''

#2 gloria

gloria

  Süper Üye

 • Φ Süper Üye
 • 10.597 İleti

Gönderi Tarihi: 03 Ocak 2014 - 12:01

Hr zaman hüsranla sonuçlanmıştır :D Değmez...


Tamam kabul; küçükken mıknatıs yutmuş olabilirim, peki ama bütün salaklar da demir mi yuttu ?

twitter_04.png


#3 yenilik

yenilik

  Genç Üye

 • Yasaklanmış
 • PipPip
 • 126 İleti

Gönderi Tarihi: 03 Ocak 2014 - 23:03

Astroloji falcılıktır, insan kandırmacadır. smile.png

#4 Misafir_eylem_*

Misafir_eylem_*
 • Misafirler

Gönderi Tarihi: 13 Nisan 2015 - 10:54

Benim eşim başak bende ikizler kadınıyım 9 aydır evliyiz gayet memnunum biraz öküz de olsa idare ediyoruzCevap ekle