Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

İkizler Kadını ile Aslan Erkeği arasındaki uyum

berceste

Önerilen İletiler

İkizler Kadını ile Aslan Erkeği arasındaki uyum:

Bir Aslan erkeğiyle kaçınılmaz olarak sadece ikinci kemanı çalabilirsiniz. Her şeye rağmen güçlü, gururlu Aslanın, çok fazla sevgi ve şefkate ihtiyacı vardır. Çok becerikli olmasına karşın, her zaman kendine güvenin özlemini çeker. Eğer itici özelliklerine rağmen onu severseniz, onun kendine olan güvenini her ihtiyacı olduğunda güçlendirmelisiniz.

Aslan erkeği dişiliği ön plana çıkaran kadınları sever ve çok sahiplenicidir. Eğer kendi bildiğinizi okumaya kalkarsanız, konuşulan konudan, akşam yemeğinin gidişatına kadar her şeyi sorgulayacaktır. Özgürlük hakkındaki fikirlerinizi onun yanında gözden geçirmek zorunda kalacaksınız. eğer ona kıskançlık fırsatı verirseniz, onu istediği gibi eğlendirmiş olursunuz. Göze batmak, şaşırtmak ve saygı görmek ister. Gerçek Aslan asil ve yüce gönüllüdür. Uyumlu hareketleri, dengeli davranışları ve keskin bakışları ona güçlü bir çekicilik kazandırır. Parasal olanakları yeterli olmasa bile her şekilde lüksten hoşlanır. Karısıyla gurur duymak ister ve onu herkesle tanıştırmak ister. Bu nedenle dış görünüşünüzün güzel ve bakımlı olmasına dikkat edin.

Ev işlerinde çok beceriklidir, zor işleri size yaptırmayacak, bunlarla kendisi ilgilenecektir. Çoğu durumlarda erkekliğini ön plana çıkarmasına rağmen, çok şefkatli ve uyumlu bir aşıktır. Dürüstlüğü sevee ve çapkın değildir, ama bu tahrik edilirse hayır diyeceği analamına da gelmez.

Kesinlikle büyük bir aile istemez. Çocuklarını sevecektir ama bir bebek yüzünden konserde ikinci kemanı çalıyor hissine kapılmayı da asla istemez.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 yıl sonra...

İkizler burcu bu ilişkiden ne duygusal ne fiziksel, asla tatmin olamayacaktır, aslan burcu ise en daha çok tatmin olacağı başka bir ilişki bulamayacaktır. İkizler burcu için olmaz bu ilişki, mümkünatı yoktur, ikizler burcu bu ilişkinin sonunda aslan burcunu terk eder, aslan burcu terk edilmemek için direnirse o zaman ikizler bu aslanı aldatır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 6 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

sosyal yonu kuvvetli bir ikizler kadininin duygusallik gortermeden isleri saka olarak yorumlamasina hayranim .,,

ya da hiddetlendikleri zaman karsi taraftan alakasiz bir reaksiyon aldiklari vakit  sole bi sekteye ugradiklari zamanki sanki bozulmus olan bloflerinden hemen vazgecmelerine ise asigim ..

burcunun klasik ozellikleri ile yetinemeyen bir ikizler hanimefendi ile birlikteyim .. laughing.gif 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İkizler burcu kadını sosyal yönü ve zekası güçlü olduğu kadar sahiplenme duygusu da oldukça fazladır. Aslan erkeği onun üzerine baskı kurmaya çalıştıkça ikizler kadını kendini ondan çekecek ve bu ilişki zamanla kötü  bir hal alacaktır. Her iki taraf da kendini ön plana çıkartmaya çalışırsa bu ilişkinin burç uyumu günden güne daha da kötüye gidebilir. İkisinden birinin kendini arka planda tutması gerekiyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

İkizler burcu bu ilişkiden ne duygusal ne fiziksel, asla tatmin olamayacaktır, aslan burcu ise en daha çok tatmin olacağı başka bir ilişki bulamayacaktır. İkizler burcu için olmaz bu ilişki, mümkünatı yoktur, ikizler burcu bu ilişkinin sonunda aslan burcunu terk eder, aslan burcu terk edilmemek için direnirse o zaman ikizler bu aslanı aldatır.

Siz bence rüya görmüşsünüz..Aslan her tatmini alıpta ikizlerin alamaması çelişkili bir mantık.Burçlarda uyum karşılıklıdır..Aslanın bir özelliği var burç genel kültürünüzde bulunsun bitti dedimi geri dönüşü yok...İkizler ise kendini kandırma ustası eğer aslan bunu fark ederse biraz üzülüp sonrada onu defolu ürün deyip cinsellik için tatmin yollarını arar ikizlerde yüksek zekasıyka kendini kandırmaya devam etsin her geçene hello her gidene celloyla yürümüyor bu işler canlar..Derine inme ikizler boğuluraun yüzeyde kal yerin orası ;) ASLANI EMO SU GRUPLARIYLA KARIŞTIRMAYIN GELENE HAY HAY GİDENE BAY BAY...YANIK İZİ GEÇMEZ NE İSTEDİĞİNİ BİLMEZ İKİZLER... Boşuna üfleme..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

bnm erkek arkadasim Aslan burcu ben onu çok seviyorum evet baslarda hayat vur patlasin cal oynasindi ama gercekten sevince hersey deisti bir ikizlerin sosyal medyadan kopmasi imkanszdr nerdeyse ama herseyle herkesle tum ilgimi kestim hayatimin supesiz odak noktasi oldu iradesi guclu insanlarizdir kesin bi karar aldikmi tamamdir bn herseyle herkesle ilgimi kestim herseyim huzurum bu Adam oldu becerilerimde ilham kaynaim oldu Seviyorum bu sefer gercekten bana o guveni verdi hem :-) <3 <3

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
Misafir umutsuz vaka

Bende aslan burcu birisini cok seviyorum yillardir ne kavusabildik nede ayrilabildik ama iki burc cok tutkulu anlasabilen burctur etartismalari ve aslan burcu erkeginin capkinligini ve sadece kendine asik oldugunu kabullenirse ikizler sorun yok malesef:(((

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

İkizler ile aslan gerçekten çok uyumlu iki burç burda yükselenler de önemli aslan erkekleri biraz sahiplenici ve dediğim olsun derler ama bu ikizler için olmazsa olmaz bir özellik değil yani ikizler onların o özelliklerine katlanabilir aslanlarda ikizlerin özgürlükçü olmasına katlanabilir yani imkansız bir iliski değil birbirlerini severlerse asla vazgeçmezler buda var tabiki çünkü aslan hayatı boyunca bir ikizler kızının boşluğunu dolduramaz ikizlerde aslan erkegini hayatı boyunca hep arayacaktır

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Ben ikizler o aslan 2 yil.. cok zor yuruyor.. hep altdan almak zorundayim.. gercekden cok zor..ama nadil yapiyosam hep isdedigime ulasiyorum.. sonunda benim dediyim olurr...aslanim zann ediyoki esip kükreyerekk benim üzerimde liderligini kuvvetini kanitlamuş bulunuyo..hicde bile sonuc ben ikizler kadini ne isdersemm o.. bide hepp basiii döner ikizlerin cilqinlikıarindan..izlemete doyamazz...hep sevgime muhtacdirr...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
Misafir Aslan ilişkisi

Eğer bir aslan kadını ikizler erkeğini herşeyden çok sevmiş ise asla vazgeçmez ve savaşır.Fakat ikizler erkeği eninde sonunda Aslan kadınının değerini anladığında Aslan kadını ondan vazgeçmiş olur ve yeni bir defter açar.Bu nedenle İkizler erkeği Aslan kadınını herşeyden çok sevmelidir ve değerini anlamalıdır.

Çünkü Aslan kadını deli gibi tutulmuşsa asla vazgeçmez erkeğinden veya pes etmez.

Aslan kadınlarının değerini anlamalısınız. .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 6 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Ya aslan erkeği ve ikizler kadını evliliği en başarılı evliliktir .Aslan erkeği tam bir sahiplenicidir,merhametlidir.Kimsenin özgürlüğünü kısıtlamaz.ikizler kadını aslan erkeğinde ,annesini görür,babasını görür,kardeşini görür.Bu yüzden onu çok sever.Aslan erkeği ,bir yola çıkmışsa ne olursa olsun,karşı tarafın hataları da olsa hep iyi taraftan bakmaya çalışır.Uzlaşmacıdır.Bu evlilik dillere destan olur gençler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.