İçeriğe atla

Fotoğraf

İkizler Kadını ile Aslan Erkeği arasındaki uyum

• Lütfen cevap vermek için giriş yapınız.
Bu başlığa 1 cevap verilmiş

#1 berceste

berceste

Kıdemli Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • PipPipPipPip
  • 1.300 İleti

Gönderi Tarihi: 07 Temmuz 2006 - 10:15

İkizler Kadını ile Aslan Erkeği arasındaki uyum:

Bir Aslan erkeğiyle kaçınılmaz olarak sadece ikinci kemanı çalabilirsiniz. Her şeye rağmen güçlü, gururlu Aslanın, çok fazla sevgi ve şefkate ihtiyacı vardır. Çok becerikli olmasına karşın, her zaman kendine güvenin özlemini çeker. Eğer itici özelliklerine rağmen onu severseniz, onun kendine olan güvenini her ihtiyacı olduğunda güçlendirmelisiniz.

Aslan erkeği dişiliği ön plana çıkaran kadınları sever ve çok sahiplenicidir. Eğer kendi bildiğinizi okumaya kalkarsanız, konuşulan konudan, akşam yemeğinin gidişatına kadar her şeyi sorgulayacaktır. Özgürlük hakkındaki fikirlerinizi onun yanında gözden geçirmek zorunda kalacaksınız. eğer ona kıskançlık fırsatı verirseniz, onu istediği gibi eğlendirmiş olursunuz. Göze batmak, şaşırtmak ve saygı görmek ister. Gerçek Aslan asil ve yüce gönüllüdür. Uyumlu hareketleri, dengeli davranışları ve keskin bakışları ona güçlü bir çekicilik kazandırır. Parasal olanakları yeterli olmasa bile her şekilde lüksten hoşlanır. Karısıyla gurur duymak ister ve onu herkesle tanıştırmak ister. Bu nedenle dış görünüşünüzün güzel ve bakımlı olmasına dikkat edin.

Ev işlerinde çok beceriklidir, zor işleri size yaptırmayacak, bunlarla kendisi ilgilenecektir. Çoğu durumlarda erkekliğini ön plana çıkarmasına rağmen, çok şefkatli ve uyumlu bir aşıktır. Dürüstlüğü sevee ve çapkın değildir, ama bu tahrik edilirse hayır diyeceği analamına da gelmez.

Kesinlikle büyük bir aile istemez. Çocuklarını sevecektir ama bir bebek yüzünden konserde ikinci kemanı çalıyor hissine kapılmayı da asla istemez.

İşte bu sefil yalanlarla zehirlenmiş dünyayı gördükçe içimdeki aşkı , sevgiyi uyandırdığın için sana bir kez daha minnet duyarım!

Sen olmasaydın , ben daha ne kadar dayanabilirdim bu rezil dünyaya , bu acımasız hayata...

Gerçekten daha hayali bir şey yoktur...

''.....beni evcilleştirirsen eğer, yaşamıma bir güneş doğmuş olacak. Senin ayak seslerin benim için diğerlerinden farklı olacak. Ayak sesi duyduğum zaman hemen saklanırım. Ama seninkiler, bir müzik sesi gibi beni gizlendiğim yerden çıkaracaklar. Şu ekin tarlalarını görüyor musun? Ben ekmek yemem. Buğday benim hiçbir işime yaramaz. Bu yüzden de bu tarlalar bana hiçbir şey hatırlatmazlar. Buna üzülüyorum. Ama sen beni evcilleştirseydin, bu harika olurdu. Altın renkli saçların var senin. Ben de altın renkli başakları görünce seni hatırlardım. Ve rüzgarda çıkardıkları sesi severdim...''

#2 gloria

gloria

Süper Üye

• Φ Süper Üye
  • 10.104 İleti

Gönderi Tarihi: 03 Ocak 2014 - 12:05

İkizler burcu bu ilişkiden ne duygusal ne fiziksel, asla tatmin olamayacaktır, aslan burcu ise en daha çok tatmin olacağı başka bir ilişki bulamayacaktır. İkizler burcu için olmaz bu ilişki, mümkünatı yoktur, ikizler burcu bu ilişkinin sonunda aslan burcunu terk eder, aslan burcu terk edilmemek için direnirse o zaman ikizler bu aslanı aldatır.

Tamam kabul; küçükken mıknatıs yutmuş olabilirim, peki ama bütün salaklar da demir mi yuttu ?

twitter-logo.gif