Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

İyi Erkeklerin Doğru Kadınla Birlikte Olmak İçin Vazgeçmesi Gereken 5 Şey


Admin

Önerilen İletiler

  • Admin

İyi Erkeklerin Doğru Kadınla Birlikte Olmak İçin Vazgeçmesi Gereken 5 Şey

AA160NLE.img?w=710&h=354&m=6&x=329&y=60&

Yaşlandıkça, etrafımızda gerçek bir uyarı olmaksızın değişen daha fazla şey buluyoruz. Önceliklerimiz değişiyor, hedeflerimiz değişiyor ve hafta sonları ne yapacağımıza dair arzularımız değişiyor.

Aniden, önceliklerinizin değiştiğini fark edersiniz ve sizin de değişmeniz gerekir.

Değişim zordur çünkü hayatımızdaki insanları ve şeyleri kaybetmeyi, çoğu zaman kendimizden bazı yönlerimizi feda etmeyi veya uzun süredir varoluşumuzun büyük bir parçası olan insanlarla veya şeylerle yollarımızı ayırmayı gerektirir.

Ama komik olan şey, sonunda gerçekten hiçbir şey kaybetmediğinizi veya hiçbir şeyden vazgeçmediğinizi fark etmenizdir; artık sana hizmet etmeyen hayatının derisini atıyorsun.

İşte erkeklerin aşkı nasıl bulacaklarını öğrenirken 'vazgeçmeleri' gereken beş şey

1. Kötü alışkanlıklar

Belki de para biriktirmekte berbatsın. Belki zayıf bir iletişimcisindir. Belki de gerektiği kadar sağlıklı beslenemiyor veya gerektiği kadar egzersiz yapmıyorsun.

Mesele şu ki, doğru kadınla birlikte olmak için doğru erkek olmak için çalışmalısın. Doğru kadının seni sen olduğun için seveceği doğru ama aynı zamanda kendisi ve hayatına girmesine izin verdiği adam için de standartları tutacağı da doğru.

2. Doğru olma ihtiyacı

Diğer makalelerimden edinebileceğiniz vizyona rağmen, hiçbir ilişki her zaman güneş ışığı ve gökkuşakları değildir. Anlaşmazlıklar olacak, tartışmalar olacak ve her şeyden önce uzlaşma olacak.

Bu durumlar ortaya çıktığında, esneklik anahtardır. Her zaman her şeyi istediğin gibi yaşayamazsın ve bir ilişkinin sorunsuz yürümesini bekleyemezsin. Her iki kişiden de vermeyi ve almayı gerektirir.

Takım arkadaşlarından biri sürekli olarak haklı olma ihtiyacı hissederse, partnerinin fikirlerini duymaya ve bunlara uyum sağlamaya kapalı olacak ve ilişki patlayacak.

3. Ego

20'li yaşlarımızın başındayken yenilmeziz. Kimseye ihtiyacımız yok. Biz crème de la crème'iz. Ancak olgunlukla birlikte, kimsenin mükemmel olmadığının ve öğrenecek çok şeyimiz olduğunun farkına varılır.

Daha sonra, bu öğrenme deneyimlerinin birçoğunun hayatımıza yeni bir bakış açısı getirdiği için aşık olacağımız kadından geldiğini anlıyoruz.

Ancak kendimizi bu deneyimlere açmak için egomuzu ait olduğu yerde - geçmişte - bırakmalı ve kendimizi kırılganlığa açmalıyız.

4. Vasat bir efor sarf etmek

Belki bağlanmaktan kaçınmanız veya romantizmden nefret etmeniz, hafta sonlarınız barlar ve kulüplerle doluyken size iyi hizmet etti, ancak olgun, köklü bir kadınla bir gelecek için bir temel oluştururken, yaklaşımınızı değiştirmelisiniz.

Başarılı çiftler birlikte öğrenir ve büyür. Bireysel ve takım olarak olgunlaşırlar.

Bu ekibin bir parçası olmak için, kadınların büyürken kendilerine vasat çabalar gösteren erkekleri hayal etmediklerini anlamalısınız. Ona tutkunuzu, sevginizi, dürüstlüğünüzü ve enerjinizi verin.

5. Kısa vadeli düşünme

Gençken, gelecek hakkında biraz daha az ve şimdiki zaman hakkında biraz daha fazla düşünmemiz doğaldır.

Doğru kadın, kendisi için bir gelecek planı olmayan biriyle bir gelecek planlamanın zor olduğunu anlayacaktır. Yalnızca, yalnızca hedeflerinin peşinden giderken değil, aynı zamanda kendi hedeflerinin peşinden koşarken onu destekleme sözü verecek birine bağlanmak isteyecektir.

Sadece "işlerin nereye gittiğini görmek" için uçmayacak. Hayatta ve aşkta takım arkadaşı olarak güvenebileceği bir adam isteyecektir.

Bu şeylerden vazgeçmenin en iyi yanı, aslında hiçbir şey kaybetmiyor olmanızdır.

Aslında, bilgelik, olgunluk ve bu sınırlayıcı alışkanlıklara bağlı kaldığınızda bulacağınızdan daha fazla tatmin edici mutluluk potansiyeli elde ediyorsunuz.

Gerçekten neyden vazgeçiyorsun? Her zaman olman gereken adam olman için bir zamanlar olduğun çocuktan vazgeçiyorsun.

Kaynak: YourTango

man-642063.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.