Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kışın ortasında Yeni Zelanda'da küçük plastik kubbede kalmak için 250 dolar ödedim. Donacağımı sandım ama sabaha kadar ayrılmak istemedim.

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Kışın ortasında Yeni Zelanda'da küçük plastik kubbede kalmak için 250 dolar ödedim. Donacağımı sandım ama sabaha kadar ayrılmak istemedim.

AA15SVPI.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Kış aylarında Yeni Zelanda'yı ziyaret ettim ve ülkenin güney adasındaki jeodezik bir kubbede kaldım.

430 metrekarelik küçücük evde gecemi titreyerek geçireceğimden korktum.
Ancak lüks olanakları ve gazlı şöminesi beni asla ayrılmak istemediğime ikna etti.

Yeni Zelanda, tanık olduğum en nefes kesici doğaya ev sahipliği yapıyor. Haziran ayında gittiğimde doğal olarak ülkenin göz alıcı dağlarının, yemyeşil ormanlarının ve kristal sularının her anına dalmak istedim.

AA15STtf.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Ve yılın bu zamanında Yeni Zelanda'da kış olmasına rağmen, memleketim Denver, Colorado'dan ayrılmaya ve dış mekanla sorunsuz bir şekilde bağlantılı bir konaklama yeri rezervasyonu yaparak ülkenin manzaralarını keşfetmeye can atıyordum.

AA15T0tR.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Yalnızca jeodezik kubbeleri kiralayan tesiste altı kubbe ve Hawea Gölü'nün kenarında ortak bir kır evi bulunuyor.

AA15T2Wo.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

AA15SDGu.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

AA15T7FJ.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Kaynak: Insider

tent-548022.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir hesap oluşturun veya yorum yazmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmak zorundasınız...

Bir Hesap Oluşturun

Forumumuzda üyelik çok basit ve ücretsizdir!

Yeni Bir Hesap Oluşturun

Giriş Yap

Hali hazırda bir hesabınız var mı? O zaman Giriş Yapın.

Giriş Yapın
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.