Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Böyle de gitar çalınırmıymış dedirten çocuk (25 yaşında)....

Önerilen İletiler

• 5 hafta sonra...
  • Admin

Başka bir bölümde bir iletide çalan hakkında ve parça hakkında bilgi istenildiğini gördüm o nedenle bu ileti göndermek istedim:

Parçaya D'nin içindeki Canon deniyor

Bu bir orkestra/string quartet parçası

Bu melodiler Keman için yazılmış, ayrıca ikinci bir keman için ve çello içinde bölüm var. Ayrıca ilerledikçe bas bölümüde var.

Buna kısaca klasik veya senfonik rock diyebilirsiniz.

Hala kendinin çaıp çalmadığı ile ilgili bir tartışmadır gidiyor...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

neden masanin dibinde oturmayi uygun görmüs, notalara bakmaya gerek duymuyor ..öyle olsa notalara bakmak icin diyecem ama degil..yanı tarafinda kos kocaman yatagi dururken.

Birde dikatimi ceken sag kolu ve eli ,sadece akorlari caliyor ve soldan daha ince...burada bence sol ayrica abartilarak cekilmis ki.. arkada olan asil sol kolun sahibi, belli olmasin diye..ve dikat edilir ise dirsek hic gözükmüyor hep masa altinda kaliyor.

saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Sevgili Birce,

Bana göre çalıyor... Çocuk hiç bir şekilde nota kaçırmıyor.

Ayrıca bastığı notalar doğru yanlız geri planda eklenmiş başka bir geri plan müziği var onu başka sesle karıştırmayın sanırım sonradan başka şeyler eklemişler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bana göre de arkada bi el yok...ama farklı müzik aletlerinin sesleri var...

ama çalamaz diye bir şey yok elbetteki çalabilir yetenek sonuçta bu....

kesinliği konusunda bişey söylenemez....benimde ilk izlediğimde kafamda soru işaretleri olmuştu mesela.. :unsure:

ama çalabilir de..çalamaz diye bir şey yok... :)

:clover::clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

calabiliyordur ona ben birsey demiyorum, sadece su an kamera`ya alinirken yani izlediklerimi kast etim..cekilme esnasinda bence arkada birisi var yoksa neden abartilarak sol el büyütülsün...sag kolu gördügümüzde genc bir cocuga ayit oldugunu görebiliyoruz... sol kolu 4:16 dan sonra dikatlice izleyin bence :)

saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Sevgili birce,

O derinlikle alakalı bir şey ayrıca sağ kolun arkasında çok ağır bir gün ışığı var o sağ kolu ince gösteriyor...

O kişi kesin çalııyor ama ses onamı ait o belli değil ama kuvvetle ihtimal basdığı akorlar doğru dedim ya çok iyi olduğu kesin...

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.