Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kadın, jimnastik Salonunda Açık Giyindiği Uyarısı alıyor. Kadın buna neden olan kıyafetini paylaşıyor

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Kadın, jimnastik Salonunda Açık Giyindiği Uyarısı alıyor. Kadın buna neden olan kıyafetini paylaşıyor

AA147aEg.img?w=710&h=354&m=6&x=59&y=157&

Spor salonunda çalışırken "örtbas etmesi" söylenen bir kadın çileden çıktı.

Bir TikTok videosunda Hunter Aleece, egzersiz yaparken giydiği şey için onu utandıran başka bir kadın tarafından aniden yaklaştığında işine baktığını açıkladı.

Aleece, bir spor salonu çalışanı tarafından göbeği göründüğü için kıyafet kuralına tabi tutulduğunu anlattı.
Aleece videosuna "Bu yüzden spor salonunda kıyafet yönetmeliği aldım," diye başladı. "Referans olarak, giydiğim şey bu."

Kameraya standart bir atlet giydiğini, altında spor sutyeni, tozluk ve spor ayakkabı giydiğini gösterdi; bu, spor salonunda egzersiz yapan pek çok insan için vazgeçilmez bir kıyafetti.

Aleece, antrenmanı sırasında, midesinin bir şeridini gösteren atletinin altını kaldırdığını açıkladı.

Kıyafetinde yaptığı değişikliğin bir fotoğrafını göstererek, "Antrenmanımın yarısında, ateşlendiğim için gömleğimi tam anlamıyla bu şekilde yukarı kaldırıyorum" dedi.

Bir sıcak hava dalgasının ortası olduğunu ve egzersiz yaparken ısınmaya başladığını açıkladı.

"Şu anda dışarısı 102 derece gibi," diye devam etti ve kolsuz bluzunu bir inçlik bir kısmı kaldırdıktan sonra bir kadının kendisine "Afedersiniz hanımefendi" diye seslendiğini duyduğunu ekledi.

Aleece hemen izinsiz girişe karşı temkinli olduğunu ancak sonunda kişinin ne istediğini görmek için kulaklıklarını çıkardığını söyledi.

O sırada spor salonunda çalışan kadın, Aleece'ye "gömlek falan giyebileceği bir şey" olup olmadığını sordu.

Aleece daha sonra bir gömlek giydiğini, kolsuz bluzunun geri kalanını tekrar karnını kapatacak şekilde aşağı indirdiğini ve kadın hemen telaşa kapıldığını belirtti.

Aleece, "Gerçekten orada kimse yoktu," dedi. "Ben yukarıda kendi işime bakıyorum, spor yapıyorum ve sen oraya gelip rahatsız falan olduğuna karar veriyorsun ve bana bir gömlek giymemi söylüyorsun."

Aleece'in videosu, ona kıyafet zorunluluğu getirilmesi konusunda eşit derecede şok olan diğer kullanıcılardan destek topladı.
"Spor sutyeni antrenman gömleğidir! Spor salonumdaki kadınlar her zaman onları giyer. Politikayı yazılı olarak görmek isterdim!" bir kullanıcı yazdı.

İkinci bir kullanıcı ekledi, "Ne zamandan beri spor salonlarında kıyafet kuralı var ve öyleyse giydiğin şey seni tamamen koruyor!"

Başka bir kullanıcı, "Spor salonunda elbise kodu aldım çünkü gömleğin arkası biraz açıktı, tam boy, sırtı hafif açık yüksek boyunlu bir gömlekti," diye söze girdi başka bir kullanıcı.

Dördüncü bir kullanıcı, spor salonu çalışanının neden Aleece'den ilk etapta örtbas etmesini istediğini teorileştirmeye çalıştı.

"Bazı spor salonları, özellikle havlu getirmezseniz, ekipmanın her yerinde terlememek için herkesin gömlek giymesini zorunlu kılar. Belki de demek istediği buydu?"

Bununla birlikte, başka bir kullanıcı, sadece kadınların spor salonunda mütevazı giyinmelerinin istendiğini, erkeklerin ise her şeyde egzersiz yapabileceğini belirtti.

"Tamam ama erkeklere en ufak atletlerin üzerine kaslarını filan gösteren bir gömlek giymelerini asla söylemezler."

Kaynak: YourTango

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.