Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

2022 Ünlülerin Cadılar Bayramı Kostümleri

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

2022 Ünlülerin Cadılar Bayramı Kostümleri

Cadılar Bayramı Pazartesi gününe denk geldiğinde şenlikler erken başlar. Hafta sonu, Catwoman, Eazy E, seksi kovboy kızlar ve kötü şöhretli çiftlere övgüler düzenleyerek peruklarına, yüz boyalarına ve dar latekslerine uzanan ünlüleri gördü. Hangi kostümlerin sahneye çıktığını görmek için okumaya devam edin ve korku şenliği devam ederken en yeni görünümleri tekrar kontrol edin.

Marge Simpson olarak Lizzo

Yüksek mavi bir peruk, ışıltılı yeşil elbise ve tepeden tırnağa sarı sahne boyası "Juice" şarkıcısını Simpsons'ın reisi haline getirdi.

Bir kovboy kız olarak Emily Ratajkowski

Tüm şapkalar ve sığırlar yok: Yeni bekar model, kasabayı püsküllü adamlar ve yanaklarını belli eden külotlarla vurdu.

Kelly Rowland Kedi Kadın (Cat Woman) olarak

Amanda Kloots gibi, eski Destiny's Child şarkıcısı Michelle Pfeiffer'ı mükemmel bir şekilde kanalize etti.

Megan Fox ve Makineli Tüfek Kelly, Pamela Anderson ve Tommy Lee olarak

Muhabbet kuşları ilham almak için başka bir kötü şöhretli çifte baktılar.

Mystique rolünde Kim Kardashian

Çocukları müzik ikonlarını kanalize ederken, Kardashian bu figürü kucaklayan X-Men vixen'e başını sallamak için mavi boyayı çıkardı.

Tiffany Valentine ve Chucky olarak Elle Fanning ve Max Minghella

Bu sıska kaşlar ve kanlı tulumlar kesinlikle Çocuk Oyuncağı değil.

The Shining'deki Grady ikizleri olarak Rebel Wilson ve Ramona Agruma

Güle güle Barbie. Rebel Wilson ve kız arkadaşı Ramona Agruma'nın ikinci kostüm seçimi daha az Mattel ve daha çok Stephen King'di.

Serena Williams olarak Ciara

Şarkıcı ve kızı Sienna, Venus ve Serena Williams'ın retro Got Milk? kampanya.

Anna Nicole Smith ve J. Howard Marshall olarak Audra Mari ve Josh Duhamel

Yeni evliler, geç model ve 89 yaşındaki milyarder damat gibi giyinerek kendi 20 yıllık yaş farkıyla dalga geçtiler.

Kendall Jenner, Toy Story'den Jessie rolünde

Jenner'ın kostümündeki vızıltı, Toy Story'nin yerleşik kovboy kızına müstehcen bir güncelleme yapmasıydı.

Frankie Jonas Joe Jonas olarak

Kardeşlerini yeni zirvelere taşıyan Bonus Jonas ve kız arkadaşı Anna Olson, ağabeyi Joe ve eski sevgilisi Taylor Swift olarak gitti.

JoJo Siwa Draco Malfoy olarak

Yayı bir kenara bırakın ve genç hissi gizlice bir Slytherin'dir.

Jeff Ross, Kraliçe II. Elizabeth olarak

Kralcılar, uyarınız. Komedyen Jeff Ross'un Kraliçe II. Elizabeth makyajı, Meghan Markle'da bir çekim ve kanlı bir Prens Philip kamera hücresini içeriyor.

Lori Harvey Beyonce olarak

Harvey, Bey'in "Ben, Kendim ve Ben" görsellerini yeniden yaratmak için elinden geleni yaptı.

John Boyega Eazy E olarak

Ölümünden 27 yıldan fazla bir süre sonra, N.W.A.'dan Eazy E, hem Psalm West hem de John Boyega'nın övgüleriyle bu yıl popüler bir kostüm olarak ortaya çıktı.

Diddy Joker olarak

Yaratıcı Tyler'dan alıntı yapmak gerekirse, müzik moğolunun Heath Ledger'ın Joker'ini ele geçirmesi "en üst seviye" idi.

Kerry Washington Lionel Richie olarak

Skandal yıldızı, pürüzsüz şarkıcıyı giyerek çocuklarını "bütün gece" utandırmaya hazır olduğunu söyledi.

Kelly Ripa ve Ryan Seacrest

Live'ın Cadılar Bayramı bölümünde, bazıları canlı olarak açıklanmış ve diğerleri önceden kaydedilmiş parçalar da dahil olmak üzere 79 kostüm yer aldı. En iyileri, yaklaşmakta olan filme selam veren Barbie ve Ken ikilisi, yeni evliler Kourtney Kardashian ve Travis Barker, Marvel Sinematik Evreni'nin Scarlet Witch ve Doctor Strange ve Mighty Thor ve Thor'u içeriyordu.

Kaynak: Yahoo Entertainment US

halloween-2870607.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.