Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

º¤¦¦ ewücüm ¦¦¤º

yumote

Önerilen İletiler

ewücüm cüm cüm... :wub:

ben de seni bir kaç oyunda gördüm sadece...aama zevklerin olsun içtenliğin çok hoşuma gitti...hmm...bide sende gördüğüm birşey sıcaklığı seviyosun içiçe olmayı ve bunlar senden uzak olunca hüznünü de yüreğinde hissediyosun... :clover: bi yorumum bulunsun istedim bu sebeple... ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bak sen kim varmış burada ewücüm abicim naber nasılsın bakalım :stuart:

sende bir gittin pir gittin .Bakıyorum ara ara geliyon galiba ! bak biz buradayızzz. :stuart:

gelirsen bizede uğra tamam mı ? :D:P

hayatta başarılar dilerim ! gerçekten saygılı bir o kadarda değerlisin bunu bil abiciğim :flowers:

her zaman beklerim umarım tüm güzellikler seninle olsun ......... :clover::thumbsup:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

yaaa canımsınızzz beniiimmm iiikiiii warsınızzz!!!!....bu zamanda sizler gibi iii kalpli sıcakkanlı dürüst gerçekten değer werilmesi gereken insanlar çok zor bulunuo!...hele sanal ortamda!...ama sise yemin ederim öz ablam abim gibi sewiyorum sizleriii.....kendinize çook iyi bakın.... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim sana iyiki varsın abicim.

bu senin kendi kalbimnin güzelliği .............!

sana hayatında mutluluklar ve derslerinde başarılar .... :D :clover:

canım abicim yaaa çok sağol iyi dileklerin için umarım tüm forum ailesinin beni sewen sewmeyen tanıyan tanımayan herkesin dilekleri gerçekleşir hepimiz mutlu oluruz!...ben herkesi çooooookkkk sewiyorum!..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

iyi kalpli ve ağırbaşlı abicim benim .

tüm güzel dileklerine katılıyorum.sende çok iyisin :)

bizlerde seni seviyoruz bunu unutma sakın........ :clover::clover::clover::D

sağol abicim bunu bilmek beni çok mutlu ediyor sıcaklığınızı her an yanımda hissedebiliyorum!...insanın hiç tereddüt etmeden her şeyini paylaşabileceği sizler gibi dostları olması harika bişey!....sewinçleride hüzünleride sizlerle yaşamak güzel....canlarım benim herşeyimsiniz....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

heyy...ewüüüm...ewücüm cüm..... :hug:

nerelerdesin kıss sen....hee.... :rolleyes:

özlettin sen de kendini kaç zaaman oldu yoksun ortalarda......iyisindir umarım... :clover:

kendine çok iyi bak da sen....ama çok özletme yaff... :) dimi ama..... :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.