Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kesinlikle İhtiyacınız Olmayan 7 Küçük Ev Aleti

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Kesinlikle İhtiyacınız Olmayan 7 Küçük Ev Aleti

AAZHntl.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

1. Elektrikli su ısıtıcısı

Suyu ısıtmak için bir elektrikli su ısıtıcısı takılıdır. Bu kadar. Geri kalan süre tezgâhınızda veya dolabınızda yer kaplar.

Başka bir deyişle, elektrikli su ısıtıcısı tek kullanımlık bir cihazdır - "Alıcıların Neredeyse Her Zaman Pişman Olduğu 19 Satın Alma" bölümünde uyardığımız bir şeydir:

"Bazı mutfak aletleri mantıklı: Kahve makineleri ve tost makineleri her gün geçimini sağlıyor. Ancak çok özel ve nadiren ihtiyaç duyulan tek bir görevi yerine getirebilen cihazlar? Nadiren paraya değer. ”

Bir fincan çay yapmak istiyorsanız, suyu özel bir su ısıtıcısında değil, mikrodalgada veya ocakta bir tencerede ısıtın.

BB1euBkT.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

2. Tost Makinası

Bir panini presi düzleşir ve ızgara yaparak normal bir sandviçi sıcak bir panini haline getirir. Teoride bu, cumartesi öğleden sonra mutfağınızı bir İtalyan şarküterisine dönüştürmenin mükemmel bir yolu gibi görünüyor.

Gerçekte, bir panini presi ağır olabilir ve kaldırılması zor olabilir. Ve bu gerçekten ihtiyacın olan bir şey değil.

Oprah.com panini yapmanın daha ucuz bir yolunu sunuyor:

“İtalya'da pek çok pres aslında iki düz metal parçasından yapılıyor, bu yüzden ızgara izleri bile yok. Aynı etkiyi elde etmek için, sandviçinizin her iki tarafını da yağlayın, bir tavaya koyun ve sandviçi en büyük, en ağır tencerenizle tartın (ekmeğe yapışmaması için altını folyo ile kapatın). Daha fazla ağırlığa ihtiyacınız varsa, tencereye suyla dolu bir su ısıtıcısı koyun.

Ekstra cihaza savurganlık yapmak zorunda kalmadan panini alacaksınız.

AAZHkKG.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

3. Elektrikli ızgara

Elektrikli ızgaraların iki şey olarak faturalandığını gördüm: apartman sakinlerinin içeride ızgara yapmasının bir yolu ve sağlıklı ızgara yemekleri pişirmenin en iyi yolu.

Gerçekte, hacimli, pahalı ve temizlenmesi zordur. Ayrıca Oprah.com, elektrikli ızgaraların yiyecekleri ızgara yapmak yerine buharda pişirebileceği ve bu nedenle farklı sonuçlar alabileceğiniz konusunda uyarıyor.

Bunun yerine, belirli bir yiyeceği (örneğin tavuk göğsü) ocaktaki bir tavada ızgara yapma talimatları için internette arama yapın. Veya elektrikli ızgara yerine elektrikli olmayan bir ızgara satın alın. En azından ızgara kullanılmadığında daha az yer kaplar.

AAZHdUz.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

4. Blender - Karıştırıcı

Birkaç yıl önce, bir blender almaya kararlıydım ve sonunda bir tane hediye olarak aldım. Heyecanlıydım.

Altı ay sonra sadece bir kez kullandım. Mutfak robotumun buzu kırmak ve meyveleri smoothie yapmak için blenderden daha iyi yaptığı ortaya çıktı. Ayrıca, mutfak robotum dolaplarıma daha iyi uyum sağlıyor.

Yakın tarihli bir Vanguard araştırması, kendi kendini yöneten 500.000 dolarlık bir yatırımın 25 yılda ortalama 1,7 milyon dolara ulaştığını ortaya koydu. Ancak bir profesyonelin gözetimi altında ortalama 3.4 milyon dolar. Bu fazladan 1,7 milyon dolar!

Belki de bu yüzden zenginler yatırım profesyonellerini kullanıyor ve bu yüzden siz de yapmalısınız. Nasıl? SmartAsset'in ücretsiz finansal danışman eşleştirme aracıyla. Beş dakika içinde, her biri yasal olarak sizin çıkarlarınız doğrultusunda hareket etmesi gereken en fazla üç nitelikli yerel profesyoneliniz olacak. Çoğu ücretsiz ilk danışma hizmeti sunar. Kaybedecek neyin var? Hemen kontrol etmek için buraya tıklayın.

BB1blwfb.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

5. Tezgah üstü karıştırıcı

Birçok ev aşçısı, stand mikserlerine yemin eder, ancak maliyeti hiçbir zaman haklı çıkaramadım. Bunun yerine malzemeleri elle karıştırıp eziyorum. Daha fazla iş, ancak mutfak blogu, elle karıştırmanın daha iyi olabileceğini savunuyor:

"Elle çalışırken, her adım üzerinde daha fazla kontrol var. Yumurta akı tam olarak ne zaman sert bir zirveye ulaştığını kendiniz görebilir ve ekmeğin yeterince glüten geliştirdiğini hissedebilirsiniz. Baştan sona tüm sürecin bir parçasısınız ve bu, bir mikserde sıkıştırdığımız zamandan farklı hissettiğimiz belirli bir memnuniyet yaratıyor."

Elektrikli bir miksere ihtiyacınız varsa, el tipi bir model düşünün. En azından kullanılmadığında daha az yer kaplar.

AAPcGxH.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

6. Patlamış mısır makinesi

Bir patlamış mısır makinesi ile, bütün çekirdekler ısıtılır ve ardından üstte kabarık patlamış mısır ortaya çıkar. Film gecesine hazırlanmanın en iyi yolu gibi görünebilir, ancak aynı sonuçları ocakta bir tencere ile alabilirsiniz.

AAUTQ0R.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

7. Bebek mama makinesi

İlk başta, bebek maması üreticileri harika bir fikir gibi görünüyor. Küçük bir cihazla bebeğinize taze meyve ve sebze verebilirsiniz. Ancak bunu gerçek cihaz olmadan da yapabilirsiniz.

Örneğin, havuçları kaynatın veya buharda pişirin, ardından elle parçalayın veya mutfak robotunuza atın. Bu ne kadar basit?

Her zamanki falan filan değil. Ücretsiz bültenimize kaydolmak için buraya tıklayın.

Yakın tarihli bir Vanguard araştırması, kendi kendini yöneten 500.000 dolarlık bir yatırımın 25 yılda ortalama 1,7 milyon dolara ulaştığını ortaya koydu. Ancak bir profesyonelin gözetimi altında ortalama 3.4 milyon dolar. Bu fazladan 1,7 milyon dolar!

Belki de bu yüzden zenginler yatırım profesyonellerini kullanıyor ve bu yüzden siz de yapmalısınız. Nasıl? SmartAsset'in ücretsiz finansal danışman eşleştirme aracıyla. Beş dakika içinde, her biri yasal olarak sizin çıkarlarınız doğrultusunda hareket etmesi gereken en fazla üç nitelikli yerel profesyoneliniz olacak. Çoğu ücretsiz ilk danışma hizmeti sunar. Kaybedecek neyin var? Hemen kontrol etmek için buraya tıklayın.

Kaynak: Money Talks News

barbecue-812938.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.