Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Satürn Yüzüğünü Kaybediyor! İnternet Tepki Verdikçe Video Viral Oluyor

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Satürn Yüzüğünü Kaybediyor! İnternet Tepki Verdikçe Video Viral Oluyor

Bir yorumcu, "Bu kesinlikle büyüleyici" diye yazıyor.

Birçok insan için Satürn, tüm gezegenlerin favorisidir. Bunun nedeni büyük ölçüde, çoğu kişinin hemfikir olacağı, yüzüklerinin harika göründüğüdür. En küçük teleskoplar halkaları yakalayabilir ve insanlar onları ilk kez kendi gözleriyle gördüklerinde her zaman şaşırırlar.

TikTok kullanıcısı @astro_alexandra tarafından yayınlanan aşağıdaki video, Satürn'ün halkalarını nasıl kaybettiğini ve tamamen kaybolmasının ne kadar süreceğini açıklıyor.

"Bu kesinlikle büyüleyici, diye yazıyor @danniharris1981.

@hopeless_fangirl24 kullanıcısı, "Satürn boşanıyor mu?" diye soruyor.

@felicity_kg, "Dürüst olmak gerekirse, ben hayattayken halkaları giderse Satürn en sevmediğim gezegen olacak" diyor.

Videoyu izleyen @thekesselrunner olumlu bir bakış atıyor: "Dünyanın durumundan ne zaman umutsuzluğa düşsem, aynı zamanda evreni böyle görüp anlayabildiğim bir zamanda nasıl yaşadığımı da düşünüyorum" diyor.

@cranberryblissbar, "Nedenini bilmiyorum ama bunun arkasında Drake olduğunu düşünüyorum" diye şaka yapıyor.

Reader @spiltcoffee1'in bir ipucu var: "Satürn'ün fotoğrafını yalnızca telefonumu kullanarak çekmeyi başardım" diyor. "Yüzüklerini bile görebilirsiniz."

"Pekala, termodinamiğin ikinci yasasının sonuçlarının farkında olduğum için" diye yazıyor @andreek495, "Sadece iyi tarafını görmek istiyorum. Yay, Satürn'ü çalıyor!"

Kaynak: TurboFuture

saturn-67671.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.