Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Japon adam köpek gibi görünmek için 255 Bin Lira Harcamış

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Japon adam köpek gibi görünmek için 255 Bin Lira Harcamış

AAXMVZS.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&l

Japon bir adam, en sevdiği köpek cinsine benzemek istediği için gerçekçi bir border collie kostümü için yaklaşık 2 milyon yen (12.480 £) harcadı.

Sadece Toko olarak tanımlanan adam, kostümü oluşturmak için filmler ve reklamlar için heykeller ve modeller yaratmasıyla tanınan Zeppet adlı bir Japon şirketini tuttu.

Toko'nun doğru yapmak için birçok deneme ve revizyondan geçmesiyle Zeppet'in kostümü yapması 40 gün sürdü.

Toko, Japon yayın kuruluşu Mynavi ile yaptığı röportajda, "Onu bir kömür ocağı yaptım çünkü giydiğimde gerçek görünüyor" dedi.

“En sevdiğim dört ayaklı hayvanlar, özellikle sevimli olanlar. Bunların arasında gerçekçi bir model olacağını düşünerek bana yakın büyük bir hayvanın iyi olacağını düşündüm ve onu köpek yapmaya karar verdim.

"Böyle bir koşulla karşılaştım ve en sevdiğim köpek türü olan collie'yi yaptım."

Bir Zeppet çalışanı, ekibinin bir köpeğin figürünün bir insan figürüne karşılık gelebileceği yolları nasıl bulduğunu da anlattı.

"Mesele şu ki, bir köpeğin iskeleti, bir insan iskeleti üzerinde yeniden üretilebilir. İskeletin yapısı çok farklı olduğu için onu bir köpeğe nasıl benzeteceğimizi çalışmak için çok zaman harcadık” dedi.

"Ayrıca, çeşitli açılardan çekilmiş fotoğrafları topluyoruz, böylece kömür ocağının güzel ceketi çoğaltılabilir ve tasarlanabilir, böylece ceket doğal olarak akacak."

Toko, geçen ay kostümü içinde, pençesini salladığı ve yerde yuvarlandığı bir video yayınladı.

YouTuber ayrıca bir kömür ocağı gibi poz verdiği Twitter'da kendisinin birkaç anlık görüntüsünü yayınladı.

Haberlerden siyasete, seyahatten spora, kültürden iklime - The Independent'ta ilgi alanlarınıza uygun bir dizi ücretsiz haber bülteni var. Okumak istediğiniz hikayeleri ve daha fazlasını gelen kutunuzda bulmak için burayı tıklayın.

Kaynak: The Independent

tori-1976609.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.