Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Polestar O2 İnanılmaz Bir Elektrikli Konsept

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Polestar O2 İnanılmaz Bir Elektrikli Konsept

AAUKwKT.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&l

Geçen hafta, internetteki bazı web siteleri sebeplerden dolayı karardığında, Polestar O2 adında bir konvertibl konsept yayınladı, bu benim paramla çok uzun zamandır en iyi görünen EV. Aynı zamanda kağıt üzerinde potansiyel olarak bir Porsche 911 meydan okuyucusu olan bir otomobil.

Polestar, daha önce piyasaya sürülen (ve aynı zamanda çarpıcı) Precept'e göre O2'yi “kahraman arabası” olarak adlandırıyor. Roadster'ların yalnızca iki koltuğu olan bir sade değilseniz, O2 bir üstü açılır tavanlı ve belki de bir roadster'dır. O2'de dört tane var, ancak bu sabah bana, arkadaki ikisi işlevsel olarak işe yaramazsa, o zaman belki bu da bir roadster olarak sayılabilir.

AAUKBS7.img?w=768&h=1373&m=6

Polestar, otomobilin geri dönüştürülmüş malzemelerle dolu olduğunu ve kısmen de geri dönüştürülmesi gereken alüminyumdan yapıldığını söylüyor. O2 konseptinde de var ve burada Polestar'dan alıntı yapıyorum:

...Polestar O2, arka koltukların arkasına entegre edilmiş otonom bir sinematik drone'a sahiptir. Aerofugia'nın tüketici elektroniği markası Hoco Flow ile işbirliği içinde geliştirilen konsept drone, mükemmel sürüş sekansını kaydetmek için araba hareket halindeyken konuşlandırılabilir.

Polestar mühendisleri, araba hareket halindeyken drone'nun havalanmasına izin veren sakin bir negatif basınç alanı oluşturmak için arka koltukların arkasında yükselen özel bir kanatçık geliştirdi. Drone, 90 km/s'ye kadar hızlarda otomobili otomatik olarak takip ederek otonom olarak çalışır ve sürücü, bir kıyı şeridi gezisi için harika bir atmosferik dizilim veya daha sportif bir ifadeye sahip daha aksiyon dolu bir dizi arasında seçim yapabilir. Çekimden sonra, drone otonom olarak araca dönebilir. Video klipler, araç park halindeyken doğrudan 15 inçlik orta ekrandan düzenlenebilir ve paylaşılabilir.

Bu, etkileyiciler için bir araba, başka bir deyişle, ona karşı koymamaya çalışacağım. O2 de üretim için değil, ancak bu yıl yeni bir araba ve 2025'e kadar iki tane daha geliyor, Polestar'ın sonunda buna benzer bir şey yapmasını umabiliriz. Başka bir deyişle, Porsche muhtemelen henüz çizmelerinde titriyor, ama bir gün olabileceği fikrini seviyorum.

AAUKPoG.img?w=768&h=432&m=6

AAUKF8d.img?w=768&h=432&m=6

AAUKPoL.img?w=768&h=432&m=6

AAUKPoO.img?w=768&h=432&m=6

AAUKMCN.img?w=768&h=429&m=6

AAUKAmA.img?w=768&h=432&m=6

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir hesap oluşturun veya yorum yazmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmak zorundasınız...

Bir Hesap Oluşturun

Forumumuzda üyelik çok basit ve ücretsizdir!

Yeni Bir Hesap Oluşturun

Giriş Yap

Hali hazırda bir hesabınız var mı? O zaman Giriş Yapın.

Giriş Yapın
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.