Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

'Yana yürüyen sıska kız' olayı nedir?

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

'Yana yürüyen sıska kız' olayı nedir?

skinny-girl-walking-sideways.jpg?auto=co

TikTok şu anda, görünüşte imkansız derecede sıska bir kadının hiç de dar olmayan alanlarda yan adım attığı videolara takıntılı durumda.

Trend, "yan yürüyen sıska kız" olarak bilinir hale geldi ve Know Your Meme'nin ayrıntılarına göre, kökeni Ekim ayı başlarında bir kadının sokakta yan yan yürüyen bir kişiyi gösteren bir video yayınlayan TikTok hesabı mnmnooxx00 gibi görünüyor. , böylece ne kadar ince olduğunu gösteriyor.

Hesapta buna benzer yan adım videoları var. 1 Kasım tarihli bir TikTok'ta başlık şöyle diyor: "Sıska olduğunuzda ve benim gibi boşluklardan geçebildiğinizde."

Cringe başlığı bir yana, hesaptaki TikTok'ların çoğu, aynı kadının yerlerde dolaştığını ve zayıf ve çekici olduğunu gösteriyor, neredeyse esrarengiz bir şekilde. Hesap, Ekim ayı sonlarında iş başında filtreler veya düzenleme olduğu iddialarını ele alıyor gibi görünüyordu. Diğer TikToker'lar bunun gerçek bir kişi bile olmadığını öne sürdü: Ekim ayının ortalarında bir kullanıcı hesabın videolarının çoğunu sildiğini gösterdi. En eski TikTok şimdi 22 Ekim'den.

Bu, yan yürüyüşün taklitçi bir trend ve bir eleştiri ve parodi kaynağı olarak yakalanmasını engellemedi.

tiktok-5064078.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.