Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Clint Eastwood Sonu İşaret Ediyor: Artık Benim İçin 'Güzellikle Yaşlanmak' Çok Geç Diyor

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Clint Eastwood Sonu İşaret Ediyor: Artık Benim İçin 'Güzellikle Yaşlanmak' Çok Geç Diyor

Clint Eastwood, Pazar gecesi, kamuoyunun gözünde geleceği hakkında pek de gizemli olmayan bir mesaj gönderdi. Oyuncu ve eski politikacı, artık dünyanın gözünde zarafetle yaşlanmak için çok yaşlı olduğunu söyledi.

Bir Avuç Dolardan Milyon Dolarlık Bebeğe kadar Eastwood, Americana sinemasında pek çok unutulmaz rol oynadı. Bu, The Outlaw Josey Wales'ten Bronco Billy'ye ve eskimiş kamyonları kullanmaktan Gran Torino'ya kadar uzanıyor. Tüm bu süre boyunca, karakterlerini sinemada en üst kademelerde tuttu.

Eastwood Pazar gecesi oldukça dokunaklı bir tweet gönderdi ve sadece bir Eastwood karakterinin söyleyebileceği kadar kurnazca söyledi.

91 yaşındaki oyuncu, "Bence zarif bir şekilde yaşlanabilmek çok önemli bir yetenek. Benim için artık çok geç."

Eastwood, yüksek ovalarda bir serseri, solgun bir binici, bir kirli Harry oldu, kız kardeşi Sarah için iki katıra yardım etti ve mükemmel bir dünya aradı. Alcatraz'dan kaçtı, radyoda 'Misty for Me' oynadı, Heartbreak Ridge için üst düzey deniz piyadeleri eğitti ve bir orangutana takip eden bir motorcu çetesine "sağa dönüş" yapmasını söyledi.

Bu, bu oyuncunun devasa kariyerinin buzdağından hala zar zor damlıyor.

Kaynak: Newsweek

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin başlığı şöyle değiştirdi Clint Eastwood Sonu İşaret Ediyor: Artık Benim İçin 'Güzellikle Yaşlanmak' Çok Geç Diyor

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.