Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Ashley Graham, koltuk altı kıllarını eleştirenlere kendi jiletiyle geri döndü

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Ashley Graham, koltuk altı kıllarını eleştirenlere kendi jiletiyle geri döndü

Ashley Graham, kendi tıraş makinelerini fırlatarak koltuk altı saçlarını eleştirenlere geri döndü.

BB1gITeq.img?h=728&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

33 yaşındaki model, saçları kollarının altında göründüğünde heyecan uyandırdı ve şimdi insanlara tıraş, ağda veya tıraş gibi seçenekler sunmak amacıyla Flamingo içeren kendi Tıraş Seti ve Vücut Ağda Kitini piyasaya sürdüğünü duyurdu. saçlarını gururla sergiliyorlar.

Serinin tanıtım çekimlerinin yanı sıra Ashley, Instagram'da şöyle yazdı: "Karantina sırasında koltuk altlarımı traş etmediğim ve insanların üzerine bir kriz attığını hatırlıyor musun? Tahmin et ne oldu ?! Kendi RAZOR'umu yaptım. @Meetflamingo ile birlikte Yaz için bir LIMITED EDITION vücut bakımı koleksiyonu. Koltuk altlarımı tıraş etmeye, bikini çizgimi düzgün tutmaya karar verdiğimde veya (kendimi çok süslü hissettiğimde) ve bacaklarımı traş etmek istediğimde şahsen Flamingo tıraş makinemi kullanıyorum. ki tıraş ya da ağda yapsanız da (ya da arada sırada saçınızın uzamasına izin veriyorsanız), SEÇENEKLERİ vardır.Koleksiyonu shopflamingo.com, target.com'da bulabilir ve Ülke çapında hedef mağazaları seçebilirsiniz (Hedef resimlerinizde beni etiketleyin) LÜTFEN !!!!!). (Sic) "

Bir açıklamasında şöyle dedi: "Benim felsefem her zaman: İstediğini tıraş et, istediğini cilala, istediğini bırak - senin için işe yarayan şeyi yap."

Bu arada Ashley, geçtiğimiz günlerde vücuduyla ilgili hiçbir şeyi "asla değiştirmeyeceğine" yemin etti.

Podyum güzelliği, TikTok takipçilerini vücutlarını kutlamaya ve en çok sevdikleri kısımlarına seslenmeye teşvik ediyor.

Yakın tarihli bir klipte şöyle dedi: "Vücudumun en güçlü kısmı mı? Bacaklarım" diye başlıyor. "Vücudumun en seksi kısmı: gözlerim. Vücudumun en sevdiğim kısmı. Çene çizgim lol. Vücudumun en önemli kısmı mı? Gülüşüm :). Vücudumun asla değiştiremeyeceğim kısmı. HER ŞEY !!! ( sic) "

Ashley, hayranlarına videoyu yeniden yaratmalarını söyledi ve zorluk hızla başladı ve klipleri görünce duygusallaştı.

Instagram'da şöyle yazdı: "Ağlamıyorum, sen ağlamıyorsun. Pek çok güzel insan benim sesimi TikTok'ta kullanıyor, bugün vücutlarını kutlamak için bir saniye ayırıp seninkini kutlamak için!"

Kaynak: Bang Show Biz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin başlığı şöyle değiştirdi Ashley Graham, koltuk altı kıllarını eleştirenlere kendi jiletiyle geri döndü

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.