Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Lindsey Vonn, Onu Bu Bikini İçine Sığmasına Neden Olan Diyeti Açıkladı

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Lindsey Vonn, Onu Bu Bikini İçine Sığmasına Neden Olan Diyeti Açıkladı

BB1fjKX0.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Lindsey Vonn her zaman kayak pistlerinde en güçlü vücutlardan birine sahip olmuştur. Ancak, artık profesyonel olarak rekabet etmediğinden değil, Olimpiyat altın madalyasını kazanan, geçen hafta New York Post'un Alexa dergisine şu anda "çok daha zayıf" olduğunu söyleyerek antrenman hedeflerini değiştirdi. "Spora özgü şeyler yapıyordum, bu yüzden daha büyük olmam gerekiyordu" diye açıkladı.

"Ama herkes, 'Aman Tanrım, hayatının en güzel halindesin.' Bu - evet ve hayır. Artık sporum için antrenman yapmıyorum, zayıf ve formda olmak için antrenman yapıyorum. " Geçen hafta, 36 yaşındaki bir Instagram hikayesinde, hayatının en düşük vücut yağ yüzdesine, yani yüzde 15'e, yani kayak günlerinde tüm zamanların en düşük seviyesi olan yüzde 19'dan yüzde beş daha az olduğunu açıkladı. "Farklı eğitim. Farklı diyet. Çılgın!" o açıkladı. Nasıl yaptığı hakkında beş slayt için okumaya devam edin.

BB1fjX5X.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

1. Sağlıklı Hedefler Belirler

Vonn, Instagram hikayesinde üç sağlıklı ve gerçekçi hedef ortaya koydu. "1) Benimle ilgilenmeye devam et" dedi. "2) Bu temiz yaşamı sürdürün (yiyecekler, öz bakım ve kişisel gelişim" ve "3) Çalışmaya devam edin çünkü bu beni mutlu ediyor ve bunu yaptığımda daha iyi hissediyorum… ve sadece YAŞAMIN KEYFİNİ ÇIKARIN!"

Vonn, ilerlemesini belgelemeyi sağlar ve arkasına yaslanıp başarısını kutlamayı sağlar. "İstersen beni yargılayabilirsin, ama ben spor salonunda çok çalışıyorum ve benimle ilgileniyorum ... bu yüzden kendimle gurur duyduğum için bikinili resimler göndereceğim," diye yazdı yeni bir dizide bikini resimleri. "💪🏻😁❤️ #beyourself." Ne yediğini ve nasıl çalıştığını görmek için okumaya devam edin.

BB1e3xN1.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

2. Süper Temiz Bir Diyet Yiyor

Vonn daha önce People'a “kayak sezonu” diyetinin sağlıklı bir kiloda kalmak için “çok miktarda protein ve karbonhidrat” içerdiğini söylemişti. Ancak son zamanlarda beslenme uzmanı Phil Goglia ile çalıştığını ve çok su içmeye, temiz yemek yemeye ve yemeklerini zamanlamaya odaklandığını açıkladı. Kadın Sağlığı'na "Sabahları egzersiz yapmadan önce çok fazla yememeye çalışıyorum" dedi. "Çok fazla çalışmıyorum ama daha iyi hissettiğimi fark ettim; tartıldığı gibi değil. " Lindsey, antrenmanından sonra "brokoli, tavuk ve biberle yumurta beyazı omlet ve benzeri şeyler" yiyor. Öğle yemeği, lahana veya lahana ile tavuk veya somondan oluşur ve akşam yemeği de protein ve sebzelerin bir karışımıdır: avokadolu tavuk salatası veya bolonez et soslu kabak makarna gibi. En sevdiği atıştırmalıklar badem, kivi ve yaban mersini.

BB1fjHX8.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

3. Sert Kuvvet Egzersizi Yapıyor

Vonn’un Instagram akışına bir göz atın ve kuvvet antrenmanı antrenmanının ne kadar zorlu olduğuna dair bir fikir edinebilirsiniz. Vonn, spor salonunda kıçını tekmelemek için Gunnar Peterson'a güvenir. Antrenmanları, çok sayıda ağırlıklı top, savaş ipi, asansör, ağız kavgası kullanan bir güç ve ağırlık antrenmanı kombinasyonudur.

BB1fjX60.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

4. Egzersiz Arkadaşlarını Seçmiş ve Artırmış

Motive kalmak ve antrenmanlarını eğlenceli hale getirmek için Vonn genellikle bir arkadaşıyla birlikte egzersiz yapmayı tercih ediyor. Yakın tarihli bir antrenman videosunda, Olympian "en iyi arkadaşı" süper model Ashley Graham ile çeşitli hareketleri mükemmel bir şekilde gerçekleştiriyor. Geçmiş antrenman arkadaşları arasında X-Games kaykay şampiyonu Leticia Bufoni ve tabii ki antrenörü Gunnar yer alıyor.

BB1fk0KU.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

5. Ara Vermiyor

Spor salonuna gelemese bile, Vonn antrenman yapmayı garantiledi. Yakın zamanda deniz kenarında yaptığı bir tatil sırasında, bazı ciddi ağırlıklarda çömelme hareketleri yaptı. Ve evde bile, sağlık topu, denge topu ve plyometrik kutu gibi birkaç basit alet kullanarak ter atmak için bir egzersiz odasına ihtiyacınız olmadığını gösterdi. Ayrıca Assault bisikletinde bu fotoğrafını paylaştı.

Kaynak: EatThis, NotThat Health

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.