Jump to content

Müslüman Milletvekili İlhan Omar'ın Melania Trump'ın Beyaz Saraydaki Noel Düzenlemelerini Beğenmesi Twitter'da Büyük Tartışma Yarattı


Recommended Posts

  • Admin

Müslüman Milletvekili İlhan Omar'ın Melania Trump'ın Beyaz Saraydaki Noel Düzenlemelerini Beğenmesi Twitter'da Büyük Tartışma Yarattı

Temsilci İlhan Omar, eşi Melania Trump’ın Noel için Beyaz Saray’ı dekore etme işine iltifat etmek için siyaseti bir kenara bıraktı.

BB1buZM5.img?h=683&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

"Bu güzel bir şekilde dekore edilmiş ve politikamızın her şeyi sulandırmasına izin vermezsek takdir edilebilir," dedi Omar, First Lady'nin süslemeleri gösteren bir tweetine yanıt olarak Twitter'da.

Trump, dekore edilmiş Beyaz Saray'da yürüyüşünü gösteren bir video eşliğinde tweetinde, "Yılın bu özel zamanında, 'Güzel Amerika'yı paylaşmaktan ve büyük ulusumuzun ihtişamını takdir etmekten mutluluk duyuyorum," dedi. "Hepimiz evimiz olarak adlandırmaktan gurur duyduğumuz bu toprakları birlikte kutluyoruz."

 

Bununla birlikte, kongre üyesinin tüm takipçileri, Beyaz Saray'ın Hristiyan temasıyla dekore edilmemesi gerektiğini söyleyerek duygularını paylaşmadı.

Biz Hıristiyan bir millet değiliz. IMHO, Beyaz Saray bunu önerecek şekilde dekore edilmemeli ”dedi. "Başka dini bayramlar için dekorasyon yapmadılar, değil mi?"

"Evet. Bu güzel. Ve ayrıca dindar. Amerika Hıristiyan, ”dedi başka bir yorum. “Bir Yahudi, Müslüman, Budist, Hindu vb. Başkan olsaydı ve kendi büyük tatillerini dekore etmek için bu kadar çok zaman ve para harcasalar ne olurdu? Öfke. İşte bu. "

Diğerleri, Ömer'in First Lady'ye iltifat etmek için siyaseti bir kenara bırakmaması gerektiğini söyledi.

Bir yorum, "Hiçbir koşulda 'onlara vermen gerekmiyor," dedi.

"Evet, hiçbir şey söyleyemezsin," başka bir kullanıcı kabul etti. "Burada yapılması gereken de buydu."

“Bu ülkeye ve halkına zarar vermek için her şeyi gönüllü olarak yapmışken, bu insanlardan bir şeyi nasıl takdir edebiliriz!?!? Onlar yüzünden ne Noel ne de mutlu bir tatil geçirmeyecek pek çok insan var. Bu kadının bir kolaylaştırıcı olduğunu hatırlayın!?!? " başka bir yorum dedi.

Bir başkası "Ve büyük bir zaman ve para kaybı" diye ekledi. Amerikalılar şu anda çalışmıyor, yemek yemiyor ya da kutlama yapmıyor. Küresel bir salgının ortasındayız ve bu kabul edilemez. Kimse bazı aileleri besleyemez mi? "

Kaynak: Examiner

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.
Примечание: Ваше сообщение будет проверено модератором перед отправкой.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.