Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kilicdaroglu'na Mafia Babasi tarafindan yapilan hakaretler ve tehditler

politika

Önerilen İletiler

Bekledim,belki bu vahim olayla ilgili bir yazi yazilir diye.En azindan Gazete Haberleri olarak bu olaydan bahsedilir diye.Ama demek ki cokta önemli degilmis bir Mafya babasinin Türkiye'nin ana muhalefet liderini tehdit etmis olmasi ve ona en agir hakaretleri yapmasi ve iktidarin ortagi tarafindan desteklenmesi.

Belli ki korku daglari sarmis.Ülkede ceteler söz sahibi olmus,bana ne,Kilicdaroglu tehdit edilmis bana ne.

Koltuklarini kaybetmemek icin cetelerden yardim umanlar ülkenin batmasini hizlandirirlar.Bu tehlikeye karsi susmak ise devletin yok olmasina canak tutmaktir.

Eger demokrasi denilen kavram artik degerini kaybetmis zorbalarin hükmü geciyorsa o toplum ziyan olmus demektir.

Bugün Kilicdaroglu'na yapildi yarin siradan bir yurttasa ayni saldiri ve tehditler yapildiginda kimse orali olmayacaktir.Omurgasini yitirmis bir toplumun millet olma hakki yoktur

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.