Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Önce Tecavüz sonra evlilik

politika
 Paylaş

Önerilen İletiler

AKP Devleti'nin krali ve sadrazaminin öngördükleri INFAZ Yasasi örtüsüne büründürülen ve Anayasa'nin cignenerek cikarttiklari "Suclularin Affi"yasasi kabul edildi.Ve özgürlük,esitlik ve adalet diyenlerin disinda kim varsa ahirdan bosaltilir gibi sokaga saliniverdiler.Yani artik,kadin öldürenler,kadinlara tecavüz edenler, sort giydi diye otobüste tekme atanlar,basin acik diye yolda yürüyen genc kiza tokat atanlar affedildiler.Kral ve soytarisi öyle istiyordu o nedenle yillardir icerde yatan,hatta KRAL'a bile mektup yazarak hakaret eden Mafia Babasi da serbest birakildi o da hemen "siz cok büyüksünüz,büyük isler yapiyorsunuz,tesekkür ederim"diye mektup salladi kendisini icerden cikartanlara,

Dedigim gibi eline silah almamis kimseyi öldürmemis,kimseyi dolandirmamis,milletin malini gaspetmemis,sadece ADALET istemis olanlar büyük suclu denilerek bu aftan yaranlanamadilar.Ne demek yani:"Siz kraldan nasil adalet istersiniz,siz krala adaletsiz diyenler teröristtir"demek anlamina gelen bu uygulama Laik sistemi degistirip,sözde Allahin yolundan gidiyorlarmis gibi kendilerini müslüman olarak algilatip,Cumhuriyetle hesaplasmanin projelerini din iman maskesi altinda adim adim uygulamaya sokanlarin Cumhuriyeti yok etme hedefini acik acik belli etmektedir.

Islamiyet begenilsin begenilmesin sonucta dünyanin belirli bir nüfusunun inandigi bir inanc sistemidir.Bu sistemde, bu sistemin Anayasasi olan Kuran'da olmayan bircok sey Islama mal edilerek saf halk kesimlerine beyin yikama operasyonlari seklinde kabul ettirildi.Öyle ki;insanligin kabul edemeyecegi onca konu saf müslüman halk kitleleri tarafindan imanimizi kaybederiz korkusuyla kabul edildi.Inkar sayildi,Allahin olmadigi halde Allahin emri olarak inandirildilar.Saf diyorum cünkü,müslüman toplumlarin büyük bir orani ne bir müspet ilim kitabi okur,nede  bir arastirma,bilgi edinme  kitabi okur.En fazla, okuduklari kitaplar, cemaatlerin kendilerine camilerde dagittiklari bedava ve zehir siringa eden kitaplar,dinci gazeteler,ezbere Kuran kitabi,veya belirli kesimlerin dini igdis ederek yazdiklari kitaplari okurlar.Onlar icin;Yasar Nuri,Bayraktar Bayrakli,Cemil Kilic zindiktir.Cüppeli cok iyidir.

Simdi bir örnek vererek,müslümaniz diye kendilerine bir paye bicen,Laikligi hic begenmeyen halk kesimlerinin,gecenlerde Diyanet Isleri Baskani'nin:acik acik Allahin ayetini inkar eden fetvasina karsi bugüne kadar hicbir tepki vermemis olmasidir.Neydi bu fetva:"Eger kamu bankalarindan kredi alirsaniz faiz haram degildir"Yani bu fetva asirlardir,her firsatta,"faiz haramdir,hertürlü faiz haramdir"diyenleri ters yüz etmis.Kurani inkar etmistir.Cünkü KRAL ülkede ekonomik nedenlerle satisi duran arac ve konut alim satimindan rahatsizdir.Para kalmadigi icin careler aramaktadir.Iste bu carelerden birisi de "Faizin haram olmadigi ama bir sartla"fetvasidir.Hem saf vatandas kitlesi "bakin faiz haram degilmis vakifbanktan alirsam"diyerek kamu bankalarindan kredi cekecek ,hem kamu bankalari kazanacak hem müteahhit veya arac firmalari kazanacak ama vatandas Allahin emrine karsi geldigi icin zaten imanen kaybedecek ve hemde borclanacak."Iste islam", derken; bunu diyenlerin de en azindan günümüzde hakli olduklari bir gercektir,

Infaz yasasi cikartildi,ancak müslüman kral ve soytarisi bununla yetinmiyor.Birkac defa meclise getirip tepkiler üzerine erteledikleri ;Cocuk evlilikleri yasasini cikartmak icin kollari sivadi.Simdi onun hazirliklari yapiliyor.Bakin hersey din üzerine insa ediliyor.Infaz yasasi tam" Corona Salgini ve Ramazan öncesi" cikarildi.Yani hem cezaevlerinde mahkumlarin sagligi düsünülmüs gibi gerekcelendirilmis hem de Ramazan Bayramini sevdikleriyle birlikte gecirmeleri saglanmistir.Yani hükümlü olmalari baskalarina zarar vermis olmalari kral ve soytarisi icin öyle bir önem arzetmemistir.Peki nedir önemli olan.Kaybedilmis oylari bir sekilde geri kazanmak.Adalet isteyenlerin tahliye edilmelerine gerek yok onlar zaten olasi bir secimde krala ve soytarisina oy vermeyeceklerdir.Kral ve soytarisi kaz gelecek yerden tavugu esirgememistir.

Simdi sirada cocuk tecavüzcüleri var.Bunlar cok magdurlar! Cünkü tecavüz ettikleri kiz cocuklar eger bunlarla nikahlanirsa hem tecavüz etmis olan hem de kiz magdur olmaktan kurtulacaklar.Arada belirli yas farki olanlar bu yasadan faydalanacak,Ben öyle saniyorum ki bu yas farki 15 yil gibi düsünülüyor ve eger yanilmiyorsan 5 yil evli kalma sartida getiriliyor.Yani söyle diyelim;10 yasindaki bir kiza tecavüz etmis olan kisi 25 yasindaysa nikah kiyabilirler.Müslüman gecinenlerin hangi islami sartla bu uygulamaya hazirlandiklarini veya bu uygulamanin,Islamin neresinde oldugunu bana bu sahifede dinden imandan bahsedenlerden birisi anlatsin.Yani öyle ezbere müslümanlik degil,Kuranin neresinde 10 yasindaki bir kiz cocugu nikahlanabilir diye yaziyor bana o ayeti göstersinler.Kuran ayeti diyorum cemaat hurafesi degil.

Din adina yapilan bunca yanlisin aslinda Islami nasil korkulacak bir din haline getirdigini eger müslümanlar anlamakta acizseler, ben Recep Tayyib Erdogan'in neden 18 yildir bu toplum tarafindan müslüman basbakan müslüman cumhurbaskani diye secildigini anlamakta zorlanmam.AKP iktidarina müslümanlik adina oy veren" halk kesimlerinin" hicbirinin islami bilgisi yoktur.Eger islami bilgileri olsaydi oy verdikleri kisiye " eger müslümansan, insanlar asgari ücretle yasam savasi verirken,ülkede 2 milyon cocuk cocuklugunu yasiyamaz ve calisiyorsa sen nasil oluyorda itibardan tasarruf  olmaz diyerek13 ucak ve sayisiz saray sahibi oluyorsun,islamin neresinde müslümanin, halk acken bu kadar saltanatina izin verilmis,peygamberin kac tane sarayi vardi"diye sorardilar.Sormadilar cünkü  hem Islami bilmiyorlar hem de insanliktan nasiplerini alamamislardir,hem de Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kurulus felsefesini hazmedememislerdir.

Bu basligi buraya acmamin nedeni "dinle baglantisi "oldugu icindir,

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.
Примечание: Ваше сообщение будет проверено модератором перед отправкой.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.