Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Duygularınızı Sizlerde Konuşturun?

AsiMeLek

Önerilen İletiler

SakIn Sen üstüne AlInma.. demiyeceğim...

Birgün birini gerçekten seversen, sevebilmeyi bilirsen, yüreğinle sevmeyi öğrenebilirsen biliyorum ki sadece o zaman anlayacaksın beni!her türlü imkansızlığa,bırakıp gitmelere,bitmelere rağmen yüreğinle direnip aşkını korumak isterken sevdiğinin her şeyi hiçe sayıp konuşmak, görmek, vedalaşmak bile istemeden arkasını dönüp yokmuşsun gibi davranmasının ruhunu canını nasıl acıttığını ancak o zaman anlayacaksın!

sen onunla tek bir can olmuşken onun sana bir duvar,bir masa,yerde duran karlar gibi davranmasını o zaman anlayacaksın!beynin,düsüncen kendi kendine teselliler verirken,seni haklı bulurken gözlerine söz geçiremeyip nasıl koca damlalarla sessizce isyanlar yaşadığını o zaman anlayacaksın!ve ben..ben biliyorum ki sen bunları yaşarken beni aklından geçireceksin!bana kızmaların belki haklı belki haksız??ama bilemezsin ki hepsi senin için,sen varsın diye..!bilemezsin ki çekilmezlerle çektim acıyı..?söylediklerim beddua deil.sana kıyamam ki...

Bilirsin hislerim güçlüdür,yüreğim ondan da güçlüdür, hissederim, anlarım.. kiminle nerede olduğunu,yüreğindeki fırtınayı hissettiğim an,o an bana yaptıklarını yaşıyor olduğunu bilmelisin..!çünkü senin bana yaptığın bir ayrılık,bir vazgeçiş deildi,öyle olsada çok önemli deildi aslında?doğaldı bu fani dünyada fani sevgiler!ama senin yaptığın sevmeye yapılan en önemli vurgunlardan biriydi?bir kere bile bitti diyemedin,demedin??yalan bile olsa..ben ne sana ne de başkalarına ağlamadım,ağlamam!ben haketmediğim yalanlara,yaptığın oyunlara,yüreğimin kandırılışına ağladım sadeceVe ben sadece yalancı aşıkların sahtekarlıklarına ağladım ardından!

SAKIN SEN ÜSTÜNE ALINMA..DEMİYECEĞİM..S..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Birgün birini gerçekten seversen, sevebilmeyi bilirsen, yüreğinle sevmeyi öğrenebilirsen biliyorum ki sadece o zaman anlayacaksın beni!her türlü imkansızlığa,bırakıp gitmelere,bitmelere rağmen yüreğinle direnip aşkını korumak isterken sevdiğinin her şeyi hiçe sayıp konuşmak, görmek, vedalaşmak bile istemeden arkasını dönüp yokmuşsun gibi davranmasının ruhunu canını nasıl acıttığını ancak o zaman anlayacaksın!

sen onunla tek bir can olmuşken onun sana bir duvar,bir masa,yerde duran karlar gibi davranmasını o zaman anlayacaksın!beynin,düsüncen kendi kendine teselliler verirken,seni haklı bulurken gözlerine söz geçiremeyip nasıl koca damlalarla sessizce isyanlar yaşadığını o zaman anlayacaksın!ve ben..ben biliyorum ki sen bunları yaşarken beni aklından geçireceksin!bana kızmaların belki haklı belki haksız??ama bilemezsin ki hepsi senin için,sen varsın diye..!bilemezsin ki çekilmezlerle çektim acıyı..?söylediklerim beddua deil.sana kıyamam ki...

Bilirsin hislerim güçlüdür,yüreğim ondan da güçlüdür, hissederim, anlarım.. kiminle nerede olduğunu,yüreğindeki fırtınayı hissettiğim an,o an bana yaptıklarını yaşıyor olduğunu bilmelisin..!çünkü senin bana yaptığın bir ayrılık,bir vazgeçiş deildi,öyle olsada çok önemli deildi aslında?doğaldı bu fani dünyada fani sevgiler!ama senin yaptığın sevmeye yapılan en önemli vurgunlardan biriydi?bir kere bile bitti diyemedin,demedin??yalan bile olsa..ben ne sana ne de başkalarına ağlamadım,ağlamam!ben haketmediğim yalanlara,yaptığın oyunlara,yüreğimin kandırılışına ağladım sadeceVe ben sadece yalancı aşıkların sahtekarlıklarına ağladım ardından!

zaten üstüme alınmadım hihihihihi :P:P:lol::lol::stuart::stuart::zorro:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

duygu ikizim.. :clover:

sende bu yürek varken sen daha çok geçiceksin bu yolardan burcum..

farkındasın dimi.. :)

senin en kötü huyun dediğin gibi sevdiğine fazlasıyla bağlanman..

ben geleceği düşünemiyorum ama sen benden betersin.. :D

sen hiç düşünemiyorsun..

kaptırmışsın kendini duygu seline..nereye götürürse oraya.......

ama şuna bi dur demek lazım dimi.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

duygu ikizim.. :clover:

sende bu yürek varken sen daha çok geçiceksin bu yolardan burcum..

farkındasın dimi.. :)

senin en kötü huyun dediğin gibi sevdiğine fazlasıyla bağlanman..

ben geleceği düşünemiyorum ama sen benden betersin.. :D

sen hiç düşünemiyorsun..

kaptırmışsın kendini duygu seline..nereye götürürse oraya.......

ama şuna bi dur demek lazım dimi.. :)

evet öyle benim en iyi huyummu en kötü huyummu desem bilmiyorum :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BURCU...senin gibisini görmedim inan..kalbini böyle cengaverce açan,belki o sevgiden beslenerek her gün yeniden doğan ve asla yılmayan bir kocaman yüreksin sen!Umarım çok yormuyordur seni bu ağır duygular...sevgiler :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Karşındaki senin için doğru kişiyse en iyi huyundur merak etme..:D

Yok değilse bu senin için azap, kendine bi nevi işkence yapmış olursun...

Ve bunuda kötü huyun olarak adlandırırsın..:)

Ben senin gibi değilim, olmadım, olamamda heralde..:)

Gelecek bana neleri gösterir bunu bilemem...ama ne gösterirse göstersin göstereceği kişi benim için doğru insan olsun..aynıları senin içinde geçerli..:) Tabi sende benim gibi düşünüyorsan..değilse zaten yazdıklarım boş..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Karşındaki senin için doğru kişiyse en iyi huyundur merak etme..:D

Yok değilse bu senin için azap, kendine bi nevi işkence yapmış olursun...

Ve bunuda kötü huyun olarak adlandırırsın..:)

Ben senin gibi değilim, olmadım, olamamda heralde..:)

Gelecek bana neleri gösterir bunu bilemem...ama ne gösterirse göstersin göstereceği kişi benim için doğru insan olsun..aynıları senin içinde geçerli..:) Tabi sende benim gibi düşünüyorsan..değilse zaten yazdıklarım boş..

aynı şeyleri düşünüyoruz hakkımızda kim hayırlıysa o olsun :) hayt gelecek neyi gösterir bilemiyorum

bildiğim tek şey kendime artık başkalarından daha çok değer verdiğim ve bunu böle götürmeye niyetliyim

sevene canım feda sevmeyene elveda.. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

1374833428l11tl4dlbr4px8.gif

bu kadar zor olmamalıydı yokluğun,bu kadar acı wermemeliydi.yokluğunun anlamı acı,acının adresi ben olmamalıydım.bir bir karşıma dizilmemeliydi pişmanlıklarım.kalbim bu denli yanmamalıydı.gözyaşlarım bukadar hüzünle we özlemle akmamalıydı...

oysa seni korumak adınaydı herşey.sana zarar gelmesin diyeydi bütün çabam.anlamalıydın,anlam wermeliydin neden böyle dawrandığıma ve yaptığıma.özür dilerim!unutmuşum,unutmuşum senin çok gururlu olduğunu.ne pahasına olursa olsun;aramazsın,sormazsın,anlamak istemezsin.duygularının sadece gururdan ibaret olduğunu unutmuşum.senin için farketmez dimi?ne kadar açıklama yapsamda geç kalmışımdır herzaman.ne de olsa hayat bensizde dewam ediyor öyle değil mi?eğer ki;bana son bir şans daha werseydin ne ben bu satırları yazmak zorunda kalırdım ne de seni kaybetmenin acısını gözyaşlarımla ödemek mecburiyetinde olurdum.

artık ağlamıyorum.ağlamak istesemde yapamıyorum..gözyaşı denen şey kalmadı bende.sadece özlüyorum ama bu özlemde geçecek biliyorum.sewgili,acıyı çeken bilirmiş!!acıları,gözyaşlarını we en önemlisi yokluğunu haketmemiştim ben..ne yazık ki çok kolay olmuyor unutmak.seni kalbimden we beynimden daima sileceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum..seni unuttuğum anda benim hayatta olmam we yaşamam senin en büyük cezan olacak..

SANA İNAT YAŞAYACAĞIM!!sense pişmanlıklarınla ağlayacaksın,gözyaşlarınla boğulacaksın...eğer,arkamı dönüp bakarsam ALLAH CANIMI ALSIN...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.